Latvijā: Cilvēki varēs iegādāties tikai 74% no visām Dziesmu un deju svētku biļetēm 10 komentāri
 
Latvijā

Cilvēki varēs iegādāties tikai 74% no visām Dziesmu un deju svētku biļetēm

 
Gints Ivuškāns/ f64 photo agency

Plānots, ka uz Dziesmu un deju svētku noslēguma koncertu un deju lieluzvedumu brīvā tirdzniecībā nonāks 74% no biļešu skaita, šodien Dziesmu un deju svētku padomes pirmajā sēdē sacīja XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku izpilddirektore Eva Juhņēviča.

Viņa sacīja, ka uz noslēguma koncertu un deju lieluzvedumu ielūgumu skaits nepārsniegs 2%, bet iepriekšējā rezervācijā nonāks 24% biļešu. Ielūdzamo grupā tiks iekļautas valsts augstākās amatpersonas, eksprezidenti, Dziesmu un deju svētku virsdiriģenti un virsvadītāji, Dziesmu un deju svētku procesa uzturētāji ārvalstīs, kā arī Kultūras ministrijas goda viesi par ieguldījumu kultūrā.

Iepriekšējās rezervācijas grupā plānots ietvert dziesmu un deju svētku procesa uzturētājus Latvijā un ārvalstīs, kas biļešu sadali nodrošinās pēc saviem ieskatiem. Šai grupai atvēlēs 70% no iepriekšējā rezervācijā paredzētajām biļetēm. Dažādām sociālajām grupām atvēlēs 8% no iepriekšējās rezervācijas biļetēm, bet 22% no iepriekšējā rezervācijā paredzētajām biļetēm paredzētas Ministru kabinetam, Kultūras ministrijas un Ārlietu ministrijas oficiālajām delegācijām, UNESCO pārstāvjiem, svētku partneriem un Dziesmu un deju svētku padomei, stāstīja Juhņēviča.

Gints Ivuškāns/ f64 photo agency

Līdz rudenim tiks izstrādās nolikums par biļešu tirdzniecību, rezervēšanu un ielūgumu izsniegšanas kārtību. Tāpat tiks izveidota biļešu rezervēšanas iesniegumu izvērtēšanas komisija, un tiks sagatavots biļešu cenrādis.

Nākamajos svētkos biļešu cenas plānotas no diviem līdz 65 eiro. Dārgākās biļetes būs paredzētas tikai atsevišķiem sektoriem uz noslēguma koncertu un deju lieluzvedumu.

Komentāri [10]
#
brrrr 19.maijs 2017 0:54 atbildēt
Iereednjiem sveetki.
 
#
Elīna 18.maijs 2017 23:45 atbildēt
"Cilvēki varēs iegādāties tikai 74% no visām Dziesmu un deju svētku biļetēm" Pārējās tiks lopiem.
 
#
Ragana 18.maijs 2017 23:09 atbildēt
.. un 24 % iegādāsies marsieši, rūķīši u.c. mošķīši?
 
#
Sulīgā Anda 18.maijs 2017 22:14 atbildēt
Pēc Dziesmu svētkiem atkal dzims bērniņi,jo daudzi pāri izveidojas šajos svētkos!Ar nostaļģiju atminos vienus Dziesmu svētkus kuros mani divi Bārtas tautastērpos apģērbušies kundziņi izjāja pēc noslēguma koncerta!;)
 
#
bobs » Sulīgā Anda 19.maijs 2017 0:56 atbildēt
Tie bija tautas jākļi!
 
#
ritdienis 18.maijs 2017 20:45 atbildēt
Tirgojiet un dziediet veseli.Par tiem 77 000 000 Euro varēja Dziesmu svētku estrādi uzbūvēt pilnīgi jaunu citā vietā,bet veco celtni atstāt rezarvē,lai Deju svētki nebūtu jālec Vecā ""Daugavas""stadionā..Muļķi esat,bijuši un paliksiet.
 
Skatīt visus 10 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers