Latvijā: airBaltic reisa Rīga-Liepāja pieprasījums ir apmierinošs 1 komentāri
 
Latvijā

airBaltic reisa Rīga-Liepāja pieprasījums ir apmierinošs

 
Attēlam ir ilustratīva nozīme / Dmitrijs Suļžics/ f64 photo agency

Latvijas nacionālās aviokompānijas "airBaltic" jaunā reisa Rīga-Liepāja sākotnējais pieprasījums un vietu piepildījums ir atbilstoši prognozēm, uzrādot pietiekami labus rezultātus, pavēstīja uzņēmuma pārstāvji.

Precīza informācija par vietu piepildījumu gaidāmajos pirmajos reisos starp Rīgu un Liepāju gan netika sniegta.

Pieci populārākie tranzītlidojumi Liepājas maršrutā ir Londona, Berlīne, Maskava, Kopenhāgena un Hamburga.

F64

Kā ziņots, ''airBaltic'' no šodienas sāks iekšzemes lidojumus starp lidostu ''Rīga'' un Liepāju. Pirmais lidojums no Rīgas uz Liepāju paredzēts plkst.23.25.

Aviokompānija no Rīgas uz Liepāju lidojumus veiks trīs reizes nedēļā ar ''Bombardier'' Q400 NextGen lidmašīnu. Lidojums ilgs 40 minūtes. Vienvirziena biļetes cena ir, sākot no 15 eiro, ieskaitot lidostas nodevas un transakcijas maksu.

''airBaltic'' nodrošina tiešos lidojumus no Rīgas uz 60 galamērķiem. Lidsabiedrība piedāvā tiešos lidojumus arī no Tallinas un Viļņas.

Komentāri [1]
#
Boeings 18.maijs 2017 0:41 atbildēt
Uz Liepaju protams vajag sutit, tos mazos, vecos Bombardier ar Propelleriem! Tadiem vairs nav jalido uz Amsterdamu! Un Jaunajiem Bombardier, vai 737 Boeingiem nav jalido uz Liepaju. Bet vispar viss Latvija, liecas (jau ir noliecies, lidz reibumam, ka smags kruma zars, gandriz lidz zemei) uz Atpalicibu, Shausmigu Bremzi! Tagad Viss Pirmam kartam ir Jabuve augsha Ekonomiskaa att. Industriala Ekonomika! Vajag iedzivotajiem darba vietas - Darbu vajag Latvieshu tautai!!! Kur Pelnit pec iespejas tuvam EU att., valstu algam! Lai pienaktu kadreiz laiki, ka Minimala darba samaksa st., bus 7 euro! Brutto! Setniekam, trauku mazgatajam, apkopejam! Un tagad, jau at Drausmigu Nokaveshanos, buutu katru menesi jarod, javer valja, Veco Rupnicu vieta, un visur citur kur Noprihvatizetas teritorijas (kampeji gaida, kad vares uzspekulet! Un Varku smelt!), Buvet augsha, Dazjadiem lideriem, Razjotajiem sava joma, Razjoshanas/Filiales Latvijaa! Kuras dotu simtiem, tukstoshiem darba vietas! Kuras visi, Pilnigi visi, par visu maksatu 100% Nodokljus! Radita jauna Likumdoshana Latvijaa, kura at asinjainu cirvi rokas gaiditu, meditu Nakosho krapnieku, kursh Zog Nodokljus, kuram Nocirst Galvu! Nevis uzlikt sodu 100 euro! Bet taa, lai shiem Noziedzniekiem, atlikusho dzivi vairs negribetos dzivot! Nekada attaisnoshana, Nekada apzjeloshana! Pilniga visa - Konfiskacija! Un ieslodzijuma uz atlikusho muzju! Bet tagad vajag Vilkt ieksha Latvijaa, Ekologjiski draudzigus, Modernus Razjotajus, kuri Neiznicina dabu! Kuri razjos preces, kuras shodien un Noteikti riit, bus vajadzigas visa Pasaulee! Un nevis Targashus vert valja, katra pilsetas kvartala, Bet Piemerotas vietaas uzbliezt atkal un atkal Razjoshanas! Un Latvieshu tauta Beidzot vares sev Labklajibu Nopelniit! But spejigai par visu samaksaat!
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers