Latvijā: IESKATIES: Svarīga informācija saistībā ar pašvaldību vēlēšanām 2 komentāri
 
Latvijā

IESKATIES: Svarīga informācija saistībā ar pašvaldību vēlēšanām

 
Dmitrijs Suļžics/ f64 photo agency

Vēl tikai šodien un rīt vēlētāji var mainīt vēlēšanu iecirkni 3.jūnija pašvaldību vēlēšanās, vēsta CVK Informācijas nodaļas vadītāja ristīne Bērziņa.

https://epak2.pmlp.gov.lv/vrepak/IecNoskaidrosanaUnMaina). Lai izmantotu e-pakalpojumu, nepieciešams internetbankas pieslēgums vai drošs elektroniskais paraksts.

Otra iespēja - iecirkņa maiņas pieteikumu iesniegt jebkuras pašvaldības dzīvesvietas deklarēšanas vietā pašvaldības noteiktajā darba laikā.

Pašvaldību vēlēšanās iecirkni var mainītu uz jebkuru citu iecirkni pašvaldībā, kur bija vēlētāja reģistrētā dzīvesvieta šā gada 5.martā jeb 90 dienas pirms vēlēšanām, vai uz pašvaldību, kur vēlētājam pieder nekustamais īpašums.

Dmitrijs Suļžics/ f64 photo agency

Izvērtējot nepieciešamību mainīt iecirkni, atgādinām, ka pašvaldību vēlēšanās būs iespēja balsot arī dažas dienas pirms vēlēšanām. Iepriekšējā balsošana notiks trešdien, 31.maijā, no pulksten 17.00 līdz 20.00, ceturtdien, 1.jūnijā, no pulksten 9.00 līdz 12.00 un piektdien, 2. jūnijā no pulksten 10.00 līdz 16.00. Savukārt vēlēšanu dienā, 3.jūnijā, vēlēšanu iecirkņi strādās no pulksten 7.00 līdz 22.00. Balsot jādodas uz iecirkni, kura sarakstā vēlētājs iekļauts.

Vairāk informācijas par pašvaldību vēlēšanu kārtību CVK mājaslapā www.cvk.lv.

Komentāri [2]
#
lapa 17.maijs 2017 12:52 atbildēt
tikai saskana latvija ko spes mainit , bet latvju balelini sevi jau paradija ar sterbelu laizisanu briselei , ari nato mums pa daudz .
 
#
Jāzeps 15.maijs 2017 20:16 atbildēt
KĀPĒC == LV==VISS JŪK UN BRŪK,==atbilde Garīgajā dimensijā.
VIŅŠ TIEM IECĒLA Dāvidu par ķēniņu; -un tautai Viņš liecinādams sacīja: Es esmu atradis Dāvidu,Isaja dēlu,vīru pēc Sava prāta,kurš izpildīs visus MANUS nodomus.(Ap. darbi 13-22).
(Dievs skanējot Dāvida sirdi, redzēja,ka Dāvids mīlestībā uz Dievu,mīlēs,rūpēsies par savu tautu,turēs Dieva svētuma un taisnīguma principus,=nekā Obama ar Švarcnēgeru iegāja vēsturē, =skolās aizliedzot Bībeli,,legalizējot visu iespējamo koprofiliju un netilkību, geju laulības,visu nesškīstību nostiprinot Konstitūcijā,=noliekot ASV- lielvalsti zem iznīkšanas lāsta,bet sēv nogarantējot vietu ellē. Dievs gatavojot Dāvidu Kēniņa postenim,-nevērtēja bicepsus,vai Dāvids prot gērbties,vai roku žesti ir pareizi,cik augstskolu diplomus ir nopircis un t.t.?,==Dievs testējot Dāvida sirdi vērtēja,= ,vai skolās bērniem būs obligāta Bībeles mācība,vai būs taisnīga tiesa, pacelta kāda rūpnīca, darbavietas,regulāra pensiju indeksācia, pieejama medicīniskā aprūpe. LV-Mafija jūtot galu, steigā izlaupa pēdejo. = Biblioteku 195-milj. vietā,varēja uzcelt par-38-milj., Parexs, Kemeru sanat.,Rail Baltic, mežaparka estrāde, Skanste, 70-milj.kases aparātu iegadei, Trasta komercbanka,Hilton-viesnīca,dzelzceļa stacija,Simtgades loterija,(vinnēs salīgti cilvēki-atklāja Sv.Gars)=un t.t., (no kop.projektu summām 25% aiziet atkatos,-visu šo inf.atklāja Sv.Gars)=J.Strīķe mēģināja kādus saistīt,=bet ar grūtībām no mafijas paglābās. J. STRĪĶES uzvārds, ==ir kā suņu baram pamests kauls,tas norāda uz Strīķes pozitīvo, Dieva taisnīguma principu turēšanas potenciālu,ko sātans grib steidzīgi nomelnot un aprakt.
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers