Latvijā: DP: Krievija daļēji finansē Uzvaras dienas svinības Latvijā 14 komentāri
 
Latvijā

DP: Krievija daļēji finansē Uzvaras dienas svinības Latvijā

 
Dmitrijs Suļžics/ f64 photo agency

Arī šogad esam ieguvuši informāciju, ka atsevišķiem tā dēvētās Uzvaras dienas pasākumiem un to organizatoriem ir novirzīts Krievijas finansējums, kas norāda, ka tā mērķtiecīgi mēģina uzturēt šo svētku vērienīgumu un radīt iespaidu par to popularitāti Latvijā, intervijā LNT raidījumam "900 sekundes" teica Drošības policijas (DP) priekšnieks Normunds Mežviets.

Kopumā DP rīcībā esošā informācija neliecina, ka šo pasākumu laikā tiktu mērķtiecīgi plānotas kādas provokācijas. Arī pretēji noskaņotās grupas, kas pieteikušas atsevišķus pasākumus, atradīsies samērā tālu viena no otras. Līdz ar to šo pasākumu dalībnieku savstarpējās verbālās vai fiziskās konfrontācijas risks ir zems, sacīja DP priekšnieks.

Vienlaikus ir jāņem vērā, ka atlicis mēnesis līdz pašvaldību vēlēšanām, tāpēc nevar izslēgt priekšvēlēšanu aģitācijas pārkāpumus, atzīmēja Mežviets, piebilstot, ka Valsts policija attiecīgi reaģēs uz šādiem pārkāpumiem.

Dmitrijs Suļžics/ f64 photo agency

Mežviets arī piebilda, ka nevar izslēgt konfliktus, ko cilvēki izraisa alkohola reibumā. Šīs dienas pasākumos apmeklētāji mēdz būt smagā reibumā un mēģina aizskart garāmgājējus, varbūt pat provocēt likumsargus, viņš skaidroja.

Komentāri [14]
#
lapa 10.maijs 2017 12:05 atbildēt
kad saimas taukmuli samazinas savu atalgojumu un uznemsies kautkadu atbildibu par saviem - nepareiziem lemumiem. kad tiks sodits balsu pircejs zakis , kad padzis aboltinu , kad likvides noziedzigo vienotibas gruppejumu ...., utt . kur mums uzbruk krievi un kapec tautai visu laiku jasavelk bikses , taja pasa laika saimas taukmuli nekaunigi pacel sev atalgojumu , uzskatu - tikai tauta tiesiga noteikt cik drikst sanemt sie liekezi.
 
#
a 9.maijs 2017 23:16 atbildēt
ja viņiem to piepitekli pārceltu uz Zilupi?
 
#
kauns nra 9.maijs 2017 15:24 atbildēt
Nu tur varbūt nav to pārkāpumu, bet NRA gan ir.
Atceros, ka leģionāru piemiņas dienā nra admini neklapēja ar ausīm aicinājumiem novākt naidpilnos komentārus, šodien katrs, kas asāks komentārs pazūd vispār. Tas laikam tā vēsturiski iegājies tā sacīt tradīciju turpinājums un arī saimnieks tāds "rozīgs" tā kā jā tā zēni vajag strādāt, bet tikai katru dienu!
 
#
mēs paši jau arī............. 9.maijs 2017 15:18 atbildēt
arī dzīvokļu rēķinus u.t.t.
 
#
savādnieks 9.maijs 2017 11:33 atbildēt
Dīvaini,ka īstie ''kreklu plēsēji'' vēl nav ieskandinājuši sevi portālā,bet runa nav par to....Nākas konstatēt vienu neapgāžamu patiesību,ka neskatoties uz RUS impērijas sabrukumu ,tā nezaudē saikni ar saviem tautiešiem visā pasaulē arī 70. gadus pēc 2PK.Un te gribot/negribot jāvelk paralēles ar mūsu 4.maija LRN pasākumu.Joprojām (27.g) nav legalizēti Barikāžu dalībnieki,kuri izdarīja melno darbu,lai šī valsts iegūtu pašreizējo statusu.Paradoksāli.ka pirmais ko jaunā Saeima toreiz nolēma bija,deputātiem ,kuri piedalījās plenārsēdē (arī Interfrontes) piešķirt 200 latus pie pensijas,sasniedzot pensijas vecumu.Un šī attieksme tiek atalgota ar adekvātu rīcību no Barikāžu dalībniekiem,lai prezidentam būtu fons,kur izteikt runas,to aizpilda ar jaunsargiem un skolēniem.Lai kāda arī būtu publika,kas apmeklē 9.maija pasākumu,viņiem tie ir svētki un kopības sajūtas nezaudēšana,un man tas netraucē
 
Skatīt visus 14 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers