Latvijā: Eksperts: IT ir viena no perspektīvākajām nozarēm Latvijā 1 komentāri
 
Latvijā

Eksperts: IT ir viena no perspektīvākajām nozarēm Latvijā

 
Emīls Desjatņikovs/ f64 photo agency

Latvijā informācijas tehnoloģiju (IT) nozare ir viena no perspektīvākajām, kura palīdz palielināt kopējos Latvijas tautsaimniecības rādītājus un rada jaunas darba vietas, sacīja IT uzņēmuma "Accenture" Latvijas filiāles vadītājs Maksims Jegorovs.

"Aktuāla tēma arī 2017.gadā būs IT speciālistu piesaiste, lai nozares uzņēmumi ieinteresētu darbiniekus no citām sfērām, sagaidu, ka lielāks akcents tiks veltīts tam, lai IT nozarē vairāk karjeras iespējas redzētu daiļā dzimuma pārstāves. Bieži vien sievietes ir spēcīgas matemātikā, bet vēlāk karjeru izvēlas citā jomā, piemēram, grāmatvedībā, šajā jomā vēlamies mainīt stereotipus un palielināt sieviešu īpatsvaru IT nozarē," pauda Jegorovs.

"Sagaidu arī plašākas diskusijas valstiskā līmenī, kā Latvijā varētu palielināt IT speciālistu skaitu," piebilda "Accenture" Latvijas filiāles vadītājs.

"Accenture" ir starptautisks vadības konsultāciju, tehnoloģisko pakalpojumu un ārpakalpojumu uzņēmums. Uzņēmumā strādā vairāk nekā 394 000 cilvēki, kas apkalpo klientus vairāk nekā 120 pasaules valstīs. "Accenture" Latvijas filiāle ir dibināta 2002.gadā.

Komentāri [1]
#
Antiņš 1.maijs 2017 19:15 atbildēt
Šie māk reģistrēties citur un nodokļi nav jāmaksā, tāpēc ir perspektīva, ka nav sasaistīta ar Latvijas nodokļu slogu.
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers