Latvijā: Ījabs: Jāstrādā, lai zustu pamats apgalvot, ka esam neizdevusies valsts 47 komentāri
 
Latvijā

Ījabs: Jāstrādā, lai zustu pamats apgalvot, ka esam neizdevusies valsts

 

Par populisma uzvaras gājienu Eiropā un citām aktuālām problēmām Neatkarīgās intervija ar Latvijas Universitātes asociēto profesoru, politologu Ivaru Ījabu.

Skatīt visu rakstu >

Komentāri [47]
#
Juris 25.aprīlis 2017 19:04 atbildēt
Domāju, ka ieguvēja gala rezultātā būs RPIVA rektore Daina Voita kura pēc valdības lēmuma ir izsaimniekojusi lielu daļu ietaupījumu un aizejot grasās izmaksāt sev kompensāciju, kas ir vairāku desmitu algu apmērā.
 
#
Badathors 23.aprīlis 2017 14:59 atbildēt
Esat, Mēs, esat.
 
#
Vairāk? 23.aprīlis 2017 12:52 atbildēt
Jau tā strādājam vairākās valdēs un padomēs!
 
#
G 23.aprīlis 2017 8:51 atbildēt
Cienījamais Ījaba kungs, tur nu Jums pašam vajadzētu nodarboties ar mūsu ierēdņu izglītošanu un godīguma iedzīvināšanu, jo bez tā nekas nesanāks.
 
#
ijabam 23.aprīlis 2017 2:07 atbildēt
pamats pazuda ,kad Latvija ielaida sorosa fondu.
 
#
Lauku vecis 22.aprīlis 2017 16:41 atbildēt
INVESTĪCIJU BAŅĶIERISM rungainis jāpatriedc. jo Latvijas reģioni un nomales nav ar investīcijām veicināta attīstība vienmērīgi pa Latviju. Rungainim investori piešķir blagas, ja dod viņu darbībai Rīgā, Jūrmalā., Pierīgā. Tā viņš kļuvis par miljonāru un IR DIEVA PRIEKŠĀ VAINĪGS , KA NOMALES SABRŪK. Ellē tev un tavai brandžai sadegt!
 
#
Valdis Freimantāls 22.aprīlis 2017 13:28 atbildēt
Būšu ļoti pateicīgs Ja profesors Ijabs izlasīs aizliegtos 1938. gada Rīgas Latviešu Biedrības statūtus!

Un padomās , kādēļ tos aizliedza 1993. gada 18. februāra
naktī!

Vēlu veiksmi zināšanu ieguvē ļoti cienījamajam profesoram!
 
#
Baltais tēvs » Valdis Freimantāls 22.aprīlis 2017 13:30 atbildēt
Mācies visu mūžu!
 
#
haralds 22.aprīlis 2017 2:43 atbildēt
strādājiet, bet esat neizdevusies valsts!
 
#
Jānis » haralds 22.aprīlis 2017 8:13 atbildēt
Kāda jēga darbam un strādāšanai ,ja tu neredzi un negūsti sava darba augļus Tevi par nabagu noplicina ar nodokļiem ,visu atņemot Ir nevis neizdevusies tauta ,bet ir neizdevusies valdība un ierēdniecība ,un tā ir Latvijas graujošākā nelaime Kāpēc tad aizbraukušie latvieši tur strādā ,bet te esot slimki!? Tur viņi ir droši par savu šodienu un rītdienu,kmēr te tu nezini .ko pēc piecām minūtēm tev atraus
 
#
! » Jānis 22.aprīlis 2017 9:17 atbildēt
vajag iepazities ar dombrovska parakstitajiem slepenajiem protokoliem ar svf.tur ari atbilde uz jautajumu.bet ,lai pingvini neuzdotu jautajumus,kam pieder ,,latvijas banka,, viniem uzcel makdonadu,rada holivudas muviz un sogad atved nato kaujas bataljonu.
 
#
JĀZEPS » haralds 22.aprīlis 2017 11:39 atbildēt
REDZI, ES ŠODIEN jūsu priekšā nolieku izvēlei,=svētību vai lāstu,=svētību,ja jūs klausīsit Tā Kunga ,savaa Dieva, baūšļiem,ko Es jums šodien pavēlu,-bet lāstu,-ja jūs neklausīsit Tā Kunga,sava Dieva bašļiem.(5-ā Mozus 11-26) NETAISI SĒV TĒLUS un dievekļus, ne no tā, kas debesīs augšā, ne no tā, kas uz zemes,ne no tā, kas ūdenī.  Nezemojies un nekalpo tiem, jo es tavs Kungs, esmu greizsirdīgs Dievs, kas piemeklē tēvu grēkus pie bērniem līdz trešajam un līdz ceturtajam augumam – tiem, kas Mani nīst, bet Es daru žēlastību tūkstošiem tiem, kas Mani mīl, un tiem, kas tur Manus baušļus. 2- Mozus 20-1-7.
IZRAĒLA ĶĒNIŅŠ JEHUS pavēleja virsniekiem ielauzties baala elku templī,(baznīcā)un apkaut baala elku priesterus,noplēst baala templi, baala elku atveidus,dievekļus sadedzināt. Viņi baala tempļa vietā iztaisīja atejas bedri,kas ir līdz šai dienai. Tā Kēniņš Jehus iznīcinot elkdievības kalpošanu Izraēlā,- atbrīvoja nāciju no iznīkšanas,nabadzības lasta. (2-ā Kēniņu 10-25)
DAUDZI,KAS BIJA kļuvuši ticīgi,-un labs skaits to,kas bija darbojušies ar okulta satura literatūru, burvju mākslām,dievekļu,ikonu izgatavošanu,=sanesa grāmatas,ikonas un tās sadedzināja visu acu priekšā,=sarēķinot kopējo vērtību,-sanāca piecdesmit tūkstoši sudraba gabalu.( Apust. darbi 19-19) TAI VIETĀ, lai šodien visu darīt pareizi tā,kā to darīja un macīja Jēzus,un pirmās Apustuļu paraugdraudzes, pielūgt Dievu Garā un patiesībā,=dažu konfesiju vadība,sātana ietekmē, ignorējot Dieva Sv.Rakstius,=paaudžu paaudzēs spītīgi turās pie religiskām tradīcijām,fiziskā elementa,= elkiem,dievekļiem,ikonām,smagu krustu publisku staipīšanu,=paturot tautas zem iznīkšanas,sabrukšanas,nabadzības,pat valstiskuma pazaudēšanas lāsta. Laikam tikai ar beisbola nūju veicot fizisku restartu, varētu konfesiju līderiem aktivizēt galvā paklausības funkciju Dievam,=no Baznīcām aizvākt dievekļus un elkus.
 
#
Pastalnieks 21.aprīlis 2017 19:45 atbildēt
Strādā strādnieks fabrikā, pārējie ir kalpotāji, tiem jākalpo savai tautai. Kalpo labi ES direktīvai-regulai, stingri ievēro kvotas un pamats, ka esam neizdevusies valsts ir ielikts pamatīgi varens.
 
#
nekas 21.aprīlis 2017 19:31 atbildēt
ko tu tirliņ pats strādā,nodarbojies ar tukšu muldēšanu,kāds ir tavs pienesums tautsaimniecībai....?
 
#
lapa 21.aprīlis 2017 11:42 atbildēt
noziedzigais un noladetais vienotibas gruppejums , kangars , savas zemes un tautas nodevejs dambrovskis , luk cilveki jas jasoda un janolinco tautai .
 
#
labrīt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 21.aprīlis 2017 11:16 atbildēt
bet kā tu piespiedīsi čangali strādāt un vēl nezagt????????????????????? prasīt, lai viņš vēl pateicīgs tam, uz kā sviedriem eksistē, nu tas jau nav vajadzīgs
sāksim ar tieslietām varbūt vai kā???????????????????????????????
 
#
Nu 21.aprīlis 2017 10:18 atbildēt
Ījāāābs nemaz nestrādā, Ījāāābs pļerkst un pļerkst, Ījāb ej strādāt.
 
#
! » Nu 21.aprīlis 2017 11:12 atbildēt
galvenais sorosits pareizi saka ,ka goijiem ir jastrada !
 
#
oskars 21.aprīlis 2017 9:49 atbildēt
ijab , 10 gadu stradaju ka noladets par minimalo algu ,kluvu vel nabagaks ,privatie vairak nemaksa ,bet valsts darba vietu nav . Nevajag muldet ! Vieniga iespeja ir cinities par savam tiesibam . Valsts ? Sobrid valsts ir lielaka mafioza struktura ...
 
#
skaidri un pareizi » oskars 21.aprīlis 2017 9:55 atbildēt
Vēlēšanu likuma trūkumi mūsu valstī dod iespēju samērā leģitīmi nākt pie varas bagātu oligarhu ielikteņiem un ārvalstu kapitāla lobijiem, kuri kā viens tā otrs ir orientēti uz tīri finansiālu ieguvumu saviem saimniekiem. Tā nu mūsu valstī jau no neatkarības iegūšanas brīža izveidojies un pie varas atrodas kompradoru režīms. Latvijas kompradoru režīms ne ar ko neatšķiras no tādiem pat režīmiem citur pasaulē – arī pie mums notiek valsts izlaupīšana vispārējas korupcijas un ekonomiskās noziedzības pavadījumā un, kā jau kompradoru režīmam pienākas, spēka struktūras, kurām būtu jānovērš minētā pretlikumīgā darbība, kontrolē šī paša režīma ielikteņi. Tās struktūras kas, to vai citu iemeslu dēļ, neatrodas režīma kontrolē, tiek nemitīgi diskreditētas un to darbība ar dažādu politisku vai ekonomisku instrumentu palīdzību tiek bremzēta.
 
#
Grrr 21.aprīlis 2017 9:43 atbildēt
Tādi žīdi Ijabi nestrādā,tikai tukši filosofē
 
#
tas pats » Grrr 21.aprīlis 2017 9:53 atbildēt
Kompradoru režīms cenšas „iebarot” radošo inteliģenci, kas savā brīvajā domāšanā var vērsties pie tautas ar režīmam neizdevīgiem aicinājumiem. Oligarhiskie grupējumi un kompradori, kas stāv aiz šiem režīmiem cenšas pārņemt savā kontrolē masu medijus un izmantot tos režīma atbalstīšanā.

Latvijas tauta līdz ar neatkarības iegūšanu iekļuva noslēgtā lokā „nabadzība – autoritārisms”. Šī noslēgtā loka būtība ir apstāklī, ka Padomju okupācijas rezultātā atguvām ļoti nabadzīgu valsti. Esam valsts, kuras pavalstnieki vēl joprojām ikdienā aizņemti ar gluži dzīvnieciskām rūpēm par fizioloģisku izdzīvošanu, nevar patstāvīgi aptvert notiekošo globālajā ekonomikā un vietējā politikā, tādēļ ļoti viegli ļaujamies politiskajām manipulācijām, ko veic valsts kopumā un sevišķi mūsu valsts harizmātiskie demagogi
 
#
viesis 21.aprīlis 2017 9:24 atbildēt
Viena no jaunākajām ziņām- "Dombrovskis: viena no iespējām, samazināt ceļu tīklu tāpat kā skolu un slimnīcu tīklu....." un mazliet senāka ziņa- "Latvijas ceļu uzturētājs tērēs ievērojamus līdzekļus, lai informētu sabiedrību par ceļu uzturēšanas specifiku"- un kā šo saukt par IZDEVUŠOS VALSTI.........
 
#
apkalpotajs » viesis 21.aprīlis 2017 10:02 atbildēt
ka režīms ne vien nekad nav rūpējies par nacionālā biznesa interesēm Latvijā, un ar vieglu roku iznīcinājis vairākas Latvijas ekonomikai vitāli svarīgas nozares – cukura ražošana, zvejniecība un zivju pārstrāde, lauksaimniecība. Neskatoties uz to, ka Latvijas vidusslāni kā nātre nomāc iepriekš pieminētie labi apmaksātie algotie režīma apkalpotāji.
 
#
Garlaicīgi 21.aprīlis 2017 9:18 atbildēt
Dievs atpestī no labi nobarotiem sorosītu ''ekspertiem''.
 
#
AMBROZO » Garlaicīgi 21.aprīlis 2017 9:40 atbildēt
slaviks dombrovskis pat labu gribedams - izdaris preteju rezultatu,jo tas jau ir genos un burta -R- izruna!
 
#
divkameru kungis » Garlaicīgi 21.aprīlis 2017 9:48 atbildēt
Kompradori - daļa buržuāzijas ekonomiski atpalikušās valstīs, kas pārstāv oligarhus vai ir starpnieks starp ārzemju kapitālu un valsts iekšējo tirgu.

Kopš Dziesmotā revolūcija uz savu bērnu ilgu spārniem atnesa Brīvību mūsu mazajā zemītē ir pagājuši tuvu divdesmit gadi. Vēsturē tas ir mirklis – Latvijas tautai – vesela paaudze – paaudze, kam atkal jāatgriežas uz barikādēm. Šodien nelaime ir valstī – tautas ienaidnieks nenāk pār robežu un neuzbrūk – šodien ienaidnieks atrodas tieši Latvijas sirdī. Mēs būvējam barikādes, lai sāktu cīniņu ar daudzgalvainu briesmoni – kompradoru režīmu.
 
#
P.S » divkameru kungis 21.aprīlis 2017 9:49 atbildēt
„Kompradoru buržuāzija piekopj antinacionālu – proimperiālistisku politiku un leģitīmām (nepilnības vēlēšanu tiesībās) un neleģitīmām (mafiozās struktūras un organizētā noziedzība) metodēm tiecas uz varas pārņemšanu valstī visos līmeņos.”

Kompradoriski – oligarhiskais režīms tiecas pārņemt savā kontrolē spēka struktūras un tiesu sistēmu, rada valsts vajadzībām neadekvātu birokrātisko aparātu, kura ierēdņi ir ļoti labi apmaksāti – faktiski tiek izveidota specifiska materiālās un morālās stimulēšanas sistēma, kas liek ierēdņiem pieņemt lēmumus režīma interesēs, lai, izpatīkot saimniekiem, saņemtu materiālus labumus un virzību pa karjeras kāpnēm atkarībā no lojalitātes saimniekiem
 
#
kampričikos compre d'or » divkameru kungis 21.aprīlis 2017 9:50 atbildēt
Musins Marats jau pārdesmit gadus sitās ar kompradõriem, gan nomodā gan miegā, gan smagā metāla koncī, gan iežūžots melodijā liegā...
 
#
padoms 21.aprīlis 2017 8:56 atbildēt
Pastāsti Ījabiņ šīs vienkāršās patiesības saviem slinkajiem, bet uz zagšanu ļoti kārajiem draugiem no Vienotības! Piemēram Dālderim.
 
#
P.S » padoms 21.aprīlis 2017 9:52 atbildēt
Kā viens no papildus ienākumu avotiem režīma algotajiem ierēdņiem šādu režīmu apstākļos ir kukuļņemšana. Kompadoru režīma galvenais ienaidnieks ir materiāli un politiski neatkarīga tautas vidusslāņa izveidošanās, kas sasniedzot „kritisko masu” var vērsties pret režīmu visā savā bardzībā. Šī iemesla dēļ kompradoru režīms īsteno valstī tādu politiku, kura ir vērsta uz uzņēmējdarbības bremzēšanu un pret stipra vidusslāņa veidošanos. Režīms savai drošībai realizē tādu ekonomisko politiku, lai ierindas tauta atrastos uz nabadzības robežas, tikai ar tādu – nomāktu tautu ir vieglāk manipulēt un ar populistiskiem lozungiem piespiest vēlēt par režīmam vajadzīgiem cilvēkiem.
 
#
viedoklis 21.aprīlis 2017 8:51 atbildēt
tev Ijāba kungs tāpat kā deputātiem liela alga par lielu runāšanu citeim kuri jūs uztur ir ļoti mazas algas jo viņiem ir lieli nodokļi ar tiem nodokļiem tiek garantēta jums grezna dzīve
 
#
Blakts 21.aprīlis 2017 8:38 atbildēt
Ijab tuksa.muca talu skan...
 
1 2
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers