Latvijā: Kozlovskis piekritis kandidēt uz LFF prezidenta amatu 3 komentāri
 
Latvijā

Kozlovskis piekritis kandidēt uz LFF prezidenta amatu

 
F64

Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis (V) piekritis kandidēt uz Latvijas Futbola federācijas (LFF) prezidenta amatu, šovakar vēstīja Latvijas Televīzijas raidījums "Panorāma".

Kozlovskis pieņēmis aicinājumu pretendēt uz LFF vadītāja amatu pēc pusgadu ilgām sarunām. Aicinājumu ministram kandidēt uz šo amatu bija izteicis LFF ģenerālsekretārs Jānis Mežeckis, kā arī citas LFF atbildīgās personas.

Aģentūra LETA iepriekš vēstīja, ka Kozlovskis arī nākotnē varētu darboties politikā, tomēr pēc 2018.gada rudenī paredzētajām parlamenta vēlēšanām nekandidēs uz iekšlietu ministra amatu.

Kā ziņots, ilggadējais LFF prezidents Guntis Indriksons sola nākamā gada pavasarī atstāt amatu, kurā atrodas jau kopš 1996.gada.

"Futbola sabiedrībai būs gads laika, lai atrastu citu, kurš varētu ieņemt prezidenta amatu. Savu kandidātu atradu, ceru, ka viņš nepārdomās un nākamgad piedalīsies vēlēšanās," teica Indriksons, kurš vairākkārt apgalvojis, ka viņam solījumu pēc karjeras kļūt par organizācijas prezidentu devis Latvijas futbola valstsvienības kapteinis Kaspars Gorkšs.

Arī "Panorāma" šovakar vēstīja, ka uz LFF prezidenta amatu kandidēs arī Gorkšs.

Komentāri [3]
#
tikai ne budžeta naudu 21.aprīlis 2017 6:48 atbildēt
sliņķu muļķu alkašu izpriecām
 
#
Viktors 20.aprīlis 2017 23:07 atbildēt
Kozlovskim vajadzeja kandidet uz mucenieku komandanta amatu ,tuvak saviem miļotajiem islamistiem !
 
#
Vai Dieniņ! 20.aprīlis 2017 22:53 atbildēt
Priekškam! Tie Debīlie, bumbai pakaļ skrējēji jūtot, ka negūs nekādu sabiedrības, varbūt lēmēju ar Veselām smadzenēm atbalstu, viņi pamet kaulu, kā sunim, šim un tādā veidā grib iegūt savā bariņā irkā augstu amatpersonu, kura viņiem palīdzēs! Iegūt kautkādu finansiālu atbalstu! Kāds sakars iekšlietu Ministram, vai kas viņš tur bija, ar šo sētas futbolu! Sporta veids, kurš tagad tiek uzbāzts lielākai daļai sabiedrības! Kurai šis sporta veida Pilnīgi neinteresē! Jo futbols Latvijā nekad nav bijis masveidā populārs, interesants vai nu jebkādā veidā sakot piesaistošs! Pēdējos 5-10 gados, no nenokā ar visām varēm, kautkāds bariņš sliņķu, tupaku, kuri neko gudrāku par bumbai pakaļ skriešanu, izdomāt nevar, Mēģina izzīst no pirksta, Latviju, kā itkā Futbola Lielvalsti! Mēs pat hokeja lielvalsts nēesam, kur nu vēl Latvijas sētas futbols. Blakus kaimiņ valstīm, kurām jau visus iepriekšējos gadus (30-40) ir bijis tomēr kaut cik att. komandu futbols un viņiem ir kaut cik, vai normāla Ekon. Att. Piemēram Zviedri, Vai Vācieši, vai kautvai Ukraina. Bet tur starpība ir liela! Tiem pašiem Zviedriem, pat Norvēģiem ir Padsmit komandas viņu vietējā Čempionātā! Tai vietā Latvijai varbūt 3 vai 5! Hokejā laikam 3. Un viss! Un tagad Kautkādi auni, kuri neko nav spējīgi Vērtīgu Latvijas att. izdomāt, ar visām varēm centīsies piespiest lielākai daļai sabiedrības uzspiest savu furbolu! Mēs nekad nebūsim ne Spānija, ne Francija, ne pat Portugāle! Pat ne Polija! Un tāpēc vajag pieslāpēt tās Debīlās vēlmes, dažiem rīkotājiem tādā veidā rast sev darba vietas, gūt peļņu. Ievelkot savā atbalsta bariņā, augstas amatpersonas! Vēl Raimondu Paulu vai Laimu Vaikuli, vai kādu ārstu, vai diriģentu mēģiniet ievilkt savā stulbumā! Tauta! Te ir jāprotestē! Pret šo Debīlo Futbollizāciju! Mums vajag visa veida Vieglatlētikas sporta veidus! Basketbolu, Voleibolu, Vispusīgus sporta veidus! Kuri interesē visām sabiedrības vecuma grupām! Sporta veidi, kuri veicina Veselu sabiedrību! Ar kuriem var nodarboties visi! Nesabojājot savu att., izglītības iegūšanu! Sporta veids, kā brīvā laika pavadīšana! Ar skaistām, patīkamām sporta arēnām, baseiniem, zālēm! Visos gada laikos! Bet nevis uzbliezt futbola arēnas, dažiem no tā kļūt par Miljonāriem! Dzīvi baudot komfortā, uzspļaujot lielākai daļai sabiedrības, kura nevar atrast patīkamas vietas, kur nodarboties ar Veselību veicinošiem sporta veidiem! Bet nejau tikai futbolu. Tur kautkādā atsevišķā zālē, vai nekielā futbola laukumiņā, gandrīz vai bez tribīnēm, tur desmit, piecpadsmit purni var sist bumbu. Šis sporta veids nav piespied kārtā tagad jāpiespiež skatīties, vai apmeklēt cilvēkiem jebkurā vecuma, kuriem viņš galīgi neinteresē! Jauniem, veciem, meitenēm, sievietēm!
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers