Latvijā: DP: Krievija un Islāma valsts cenšas izskalot Latvijas iedzīvotāju smadzenes 28 komentāri
 
Latvijā

DP: Krievija un Islāma valsts cenšas izskalot Latvijas iedzīvotāju smadzenes

 

Kara un terorisma draudu līmenis Latvijā arvien saglabājas zems, tomēr Drošības policijai ir sakrājies, ko atklāt sabiedrībai par 2016. gada norisēm. Ikgadējā pārskatā Krievija un Islāma valsts minētas kā galvenie iespējamo nepatikšanu avoti, jo abas cenšas izskalot Latvijas iedzīvotāju smadzenes.

Skatīt visu rakstu >

Komentāri [28]
#
lapa 21.aprīlis 2017 12:11 atbildēt
vienotibas gruppejums censas izskalot tautai smadzenes , ir jasavelk jostas , uzbrukot krievi , algu pielikums bus tikai saimai , japerk brunojums , armijai 2 procenti . pareja tautas dala var izbraukt un bankas atnems visiem ipasumus. laimes zeme.
 
#
pljerduks 21.aprīlis 2017 11:13 atbildēt
Nav te daudz ko pētīt- vienreiz jāsāk darboties!
Ulmaņlaiku politpārvalde strādāja labāk!
 
#
Nu kā to var nesaprast!? 21.aprīlis 2017 9:12 atbildēt
Ja es būtu latviete, kas dzīvo krievijā, bet sekotu tikai latviešu medijiem, mans naids pret krievijas valsti būtu neizsakāmi milzīgs.
Es droši vien piedalītos opozīcijas mītiņos un darītu visu likuma ietvaros, lai grautu krievijas valstiskumu. Un protams, ka izvairītos no nodokļu maksāšanas krievijai, ignorētu krievijas ceļu satiksmes noteikumus, sadzīves normas utt.
Tad kāds pārsteigums pat Latvijā dzīvojošiem nelojāliem atklīdeņiem, kuri skatās tikai kisiļeva TV (jo citu valodu, izņemot kirilicu, nepārzina) un dievina vienīgi savu dievekli putinu? Vai no tādiem var sagaidīt cieņpilnu attieksmi pret Latvijas valsti?
 
#
Cilpa » Nu kā to var nesaprast!? 21.aprīlis 2017 9:32 atbildēt
Protams, ka nevar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pirmais rādītājs ir valoda - ja nav iemācījies latviešu valodu, tad 99% informācija par Latviju netiek saņemta. Cilvēks dzīvo kā akls/kurls invalīds.
Toties tā informācija, kas nāk krievu valodā, ir absolūti melīga un naidīga. Rezultātā tādam cilvēkam pat nav izvēles iespējas, kā tikai dzīvot pilnīgos maldos...
 
#
viktors 21.aprīlis 2017 9:07 atbildēt
drošības policija uzskata ka visa Latvija pilna ar kremļa aģentiem cilvēku ir ļoti daudz kuri neapmierināti ar zemām algām bērnu pabalstiem pensijas kuri iet pēdējos gados ārkārtīgi zemas cenas tiek nepārtraukti celtas tajā paša laikā katru gadu būtiski paaugstina deputātu algas es uzskatu ka galvenie Kremļa aģenti sēž saeimā jo viņi dara tā lai tautā rastos neapmierinātība un pēdējais satversmē rakstīts ka visiem tiesības izteikt viedokli ne jau tikai biezajiem
 
#
G 21.aprīlis 2017 8:53 atbildēt
Tikai naivus cilvēkus var nozombēt, domājams, ka daudzi cilvēki turas pie mūsu valsts vērtībām.Arī valdībai jāpadomā pie kādas cilvēku neapmierinātības noved viņu lēmumi, kas pasliktina cilvēku dzīvi.
 
#
Ava 20.aprīlis 2017 23:28 atbildēt
Tada sajuta...ka vairs nav par ko runat.Tauta grimst nabadziba,naudu terejam svetkiem..krievi grib uzbrukt..ajajai..tik daudz ko seit njemt..Nabadziga ktievija...visu vajag tai...Kas notiek valstii,par to klusejam,ka smagi slimi cilveki nevar fabut pamatveselibas uzlabosanai lidzekljus,pensionari skaita katru centu,bezpajumtnieki,izbadejusies berni..tas ta...nekas.Bet krievija gan tada ka liels vilks,kurs grib sarkangalvitei piradzinjus atnjemt.
 
#
Media Guru 20.aprīlis 2017 22:51 atbildēt
Liekot vienlīdzības zīmi starp islāma valsti un Krieviju, atlicis tikai viens solis līdz karam. Šie kurinātāji naivi cer, ka 5 minūtes pirms sākuma saimnieki viņus ar visiem aktīviem nogādās drošā vietā Austrālijā. Vai arī cer, ka dabūs savu tiesu kara laupījuma pēc uzvaras. Starp citu, no Irākas neko nedabūja, lai kā publiski fantazēja toreizējais ministrs Kastēns. Bet visas pazīmes liecina, ka šoreiz uzvaras vietā gaidāmas šausmīgas beigas.
 
#
DP » Media Guru 21.aprīlis 2017 9:28 atbildēt
ja nevankšķēs uz Krieviju, tad nesaņems aldziņu...bet vecene mājās rūc, sīkais želojas ka paziņās šo apņirdz, ieraut paklusām arī gribvās..neko darīt- jāvankšķ:(((
 
#
Masoni 20.aprīlis 2017 22:49 atbildēt
Nu visticamāk šeit Latviešu Krievu iedzīvotājiem visvairāk ir izskalotas smadzenes,protams ja viņiem ir ko skalot,jo viņiem visticamāk smadzeņu arī nav,tikai katram 100 krievam ir smadzenes,bet tas tā.
Mēs cīnīsimies tā pat kā to darījām vienmēr,pat ja valsts sabruks,vienmēr Latvija ir izdzīvojusi un izdzīvos,vienīgais ka varbūt valsts valdība,iekārta pamainīsies,bet tauta vienmēr būs stipra,tā tam būs būt.

Krievi protam sabruks savos melos,tā pat kā sabruka PSRS,Krievijas Impērija,tas ir tikai laika jautājums.
Islāma valstis kādreiz radīja lielas problēmas,kad vēl pastāvēja Osmāņu impērija,bet pašlaik viņi ir tikai teroristi,kuriem nav ko darīt.
 
#
garāmejot 20.aprīlis 2017 22:30 atbildēt
Krieviem veselā saprāta ir vairāk nekā jeņķu nozombētajiem letiņiem: "Krievijā Jehovas lieciniekus pasludina par "ekstrēmistiem" un aizliedz tos".
 
#
lapa 20.aprīlis 2017 15:26 atbildēt
krievi uzbruk , savelciet bikses , saimas deputatiem paceliet algas
 
#
mhm 20.aprīlis 2017 11:57 atbildēt
Tik atklātu smadzeņu skalošanu, kā šis raksts, sen nebiju lasījis, nu kaut mazliet būtu nokaunējies.
 
#
mani 20.aprīlis 2017 11:42 atbildēt
neviens neskalo, man pofig...
 
#
letiņš 20.aprīlis 2017 9:47 atbildēt
liela vajadzība pēc savas valsts man nav ,man vienalga ,kas te valda žīds vai čigāns un ja nepatīk var doties uz angliju ,ameriku vai kaut vai brazīliju .
 
#
nemurgojiet 20.aprīlis 2017 9:41 atbildēt
un ar ko te Rīgā nodarbojas, tā saucamais, izcilības centrs un ko vēsta Hodorkovska uzturētā Medūza?Kāpēc Latvijā vajadzīgi tādi centri?Tās smadzenes jau tā izskalotas visiem ,ka tur vairs nekas nav palicis pāri.
 
#
! » nemurgojiet 20.aprīlis 2017 9:55 atbildēt
vini ideologiski megina attaisnot 500 000 Latvijas iedzivotaju skaita samazinasanos kops 1991 gada.
 
#
Garlaicīgi 20.aprīlis 2017 9:27 atbildēt
Sāksim ar to, ka vairumam tur nemaz nav ko skalot.
 
#
! » Garlaicīgi 20.aprīlis 2017 9:58 atbildēt
ja apmekle makdonaldus un skatas amerikanu muviz,tad smadzenes izkalst.
 
#
antra 20.aprīlis 2017 9:22 atbildēt
jus jau sen esat izskalojusi, nekas vairs nav palicis jusu tautai pratos, tikai zagt!
 
#
oj, mamme » antra 20.aprīlis 2017 9:24 atbildēt
tu par visiem nerunā, Jude !
 
#
>8.36 20.aprīlis 2017 9:10 atbildēt
platē robs?
 
#
Oliņtēvs 20.aprīlis 2017 8:47 atbildēt
Latvieši neizrāda iebildumus, kaujinieciskumu un "paliek savās vietās".
 
#
Drošāk, ļaudis! » Oliņtēvs 20.aprīlis 2017 8:49 atbildēt
Un tā nav Latvijas brīvība, bet izlikšanās, ka esam brīvi.
 
#
Pēteris Cikuzīts 20.aprīlis 2017 8:41 atbildēt
ja salīdzina ar nevarīgo, trulo , vienveidīgo, apnicīgo un pat kaitinošo volstrītas-pentagona teroristiska grupejuma propogandu (tā tiek veidota tepat netalu vācijā, tad caur Poliju izdalīta "the Baltic dependancy" teritorijai, kuru starp citu biezi vien rammšteinā bāzetie ļurbas sauc vnk par Ostlandi, tad jāsaka ka KF bāzetie rotšildsalašņu un cita volstrītas skama jūdeļu vankšķi (kam jāimitē antagonisms, konfrontācija, pat zināma disonance starp neesošiem pretiniekiem), tād jāteic, ka šad tad tie ir kreatīvāki, atraktīvaki un idiosinkrātiski defektīvāki..
 
#
? 20.aprīlis 2017 8:36 atbildēt
kam smadzenes skalo asv propoganda un sorosa fonds ?
 
#
Un » ? 20.aprīlis 2017 8:48 atbildēt
Kas ir sorosa fonds? No rīta gāju pa Rīgu, neredzēju.
 
#
apciemo ijabu ! » Un 20.aprīlis 2017 9:42 atbildēt
sorosa fonda prezidents ijabs tev paskaidros ,kas ir sorosa fonds !
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers