Komentāri / Ģimene izmisumā: Bērniem trūkst pārtikas
 

83 komentāri

VVilis
Nu kas tā tāda par "laimes meklēšanu" ārzemēs... Katru dienu televīzijā redzu, ka darba devēji izmisuši meklē darbiniekus - gan lauksaimniecībā (tieši sākas sezona), gan kokapstrādē, gan celtniecībā. Bērniņu žēl, protams, bet iemāciet, lūdzu vecākiem organizēt savu dzīvi.
20.aprīlis 2017, 8:33 Atbildēt
ssanta
Atkal kārtējais stāsts...tēvs vazājās apkārt bet sabiedrībai jāuztur viņa bērni. Neticu ka tā ir sagadīšanās ..aizvilcies uz ārzemēm un gan jau jautri uzdzīvo..ir redzēti tādi gadījumi. Ja labi grib arī Saldū var atrast vīrietis darbu . un kas to zina kam tā nauda vajadzīga ..varbūt citiem mērķiem. Vispār paliek visi tik nekaunīgi ..riebjas ..
20.aprīlis 2017, 8:37 Atbildēt
MMaija
Lai iet strādāt Kauns jauniem cilvēkiem prasīt palīdzību
20.aprīlis 2017, 8:42 Atbildēt
llotosa zieds
Jūs par šo ģimeni neko neziniet,bet tik bļaujiet! Pirms klabini taustiņus,pati pielieto smadzenes. Ja mazākais no bērniem ir vēl zīdainis,par kādu darbu tu te bļauj. To pamest vienu mājās bez aprūpes,tad visi kliegs,kur tā var bezatbildīgā māte zīdaini vienu mājās pametusi. Sāc pati domāt. Latvieši ir tik riebīga tauta,ka gatavi viens otru noēst bez sāls. Tāpēc mūsu valstī arī nekas uz labo pusi neies,jo iedzīvotāji ir debili. Es neatbalstu nevienu pusi,uzskatu ,ka ģimenei vispirms ir jāpalīdz sociālajiem dienestiem,bet,ja ģimenei īpašumā ir māja,tad nekas nepienākas.Ar to sociālo palīdzību ir daudz zemūdens akmeņu,lai nepiešķirtu nekādu palīdzību. Pamēģiniet paši ziemā kaut ko zemē iestādīt un izaudzēt,vispirms derētu pakustināt smadzenes,kāds gadalaiks ārā. Arī es nevaru nociesties,kad varēšu kaut ko iestādīt,bet laikapstākļi šogad nelutina...
20.aprīlis 2017, 9:43 Atbildēt
aaija
Ja jau tik labi pazīsti šo ģimeni,izaudzēto iedod,palīdzi paēdināt bērnus.arī ar zīdaini var rušināties pa dārziņu un ja jau pagājušā gadā bija dārziņš vai tad nu vis noēsts.man vēl no iepriekšejiem gadiem pagrabs pilns, lai brauc,sadošu tīklus pilnus,bet nu ar naudām jau mums Latvijā visiem švaki,izņemot deputātus.Pārējiem visiem to naudiņu jānopelna.
20.aprīlis 2017, 9:54 Atbildēt
zzemniece
Varbut pakustini pati smadzenes - 5 berni neradās vienas ziemas laikā, uh bij iepriekšējā vasara
Daudzi socialie dienesti strāda.... Dažreiz ari, lai atmaskotu šadus viltus trucigos! Bij gadijums, ka diedeleja no musu puses! Otrā dienā gaudu vestule bij izņemta. Bet paskaidrojumu internetā nebija, ka šī sieviete ir mele.
20.aprīlis 2017, 10:06 Atbildēt
RRegina
Uzrociet zemi, sastadiet visadus darzenus, berniem bus ko likt mute, darba pietiek tepat Latvija, pie saimniekiem, ja tik velme , pieradusi cikstet.
20.aprīlis 2017, 8:45 Atbildēt
zzz
No Saldus autobuss ved strādniekus uz Lāču maizes ceptuvi. Gan jau vīrietim atrastos kāds darbs ceptuvē, tikai tur fiziski smagi jāstrādā. Labāk jau "meklēt laimi" ārpus LV un pie viena atpūsties no 5 bērniem.
20.aprīlis 2017, 8:46 Atbildēt
jjautājums
Un kur ir pašvaldības palīdzība? Neticu, ka Saldus pašvaldība nenodrošina bērniem brīvpusdienas skolā un neapmaksā ēšanu dārziņā, tāpat noteikti ir cita palīdzība -gan dzīvokļa apmaksā, gan ar sociālie pabalsti mazturīgajiem. Tas ir visā Latvijā līdzīgi.
Ēšanai jau nu vajadzētu pietikt, ja mamma pati prot ēst taisīt.
20.aprīlis 2017, 8:47 Atbildēt
ggita "jautājumam"
Jā - tas viss ir paredzēts visā Latvijā, net nedarbojas...iedod jau kādas brīvpusdienas, bet ne jau visi bērni skolu apmeklē un bērnu dārzus, jo arī tur ir rindas...Zinu pašvaldību, kur ģimenei ar trūcīgo statusu bērnu dārzs mēnesī izmaksāja nedaudz virs 70 eiriem - tā , lūk...
Un dzīvokļus piedāvāja avārijas mājās !!!
Un es pati redzēju tos dzīvokļus....
Tā palīdzība no pašvaldības un citiem dienestiem tikai skaitās...Dzīvē viss ir savādāk...
Kas attiecas uz prasmēm ēst gatavošanā - tad kaut kam ir jābūt ledusskapī, lai būtu no kā gatavot...
Tāda ir tā īstā patiesība.....
Es īstenībā apbrīnoju tos cilvēkus, kuri raksta nievājošus komentārus par kādiem trūkumcietējiem, bet neredz tos, kurus baro ar saviem nodokļiem un neredz to, kas valstī pa lielam notiek....viss ko spēj uzklupt visneaizsargātākajiem - veciem cilvēkiem...bērn ķēm...sievietēm....un arī mājdzīvnieki dažreiz nepaliek bez asāka vārda.....no tiem arī visvieglāk atbrīvoties....
22.aprīlis 2017, 12:16 Atbildēt
GGatis
Pirms veidot tik kuplu gimeni ir veerts padomaat vai varees pavilkt nevis kaa pases ziimogu spiest un spiest vienu peec otra, te var diskuteet kas un kaa, bet vai tad pasvaldiiba nevar paliidzeet?
20.aprīlis 2017, 8:48 Atbildēt
ees
Nē - nevar, jo ļoti bieži nevēlas to darīt un " aprej " cilvēkus, kuri griežas pēc palīdzības tieši tāpat kā jūs te to darāt...

Un prieks, ka ir kādi, kuriem nav žēl un organizē un dara. Un ir prieks , ka ir cilvēki, kuriem nav žēl palīdzēt un to dara ar prieku.....
22.aprīlis 2017, 12:20 Atbildēt
XXxx
Un ta bus vienmer,dzivos gimenes nabadziba.Briva Latvija.
20.aprīlis 2017, 8:57 Atbildēt
iieva
Atkal tikai nosodijumi...Bet vai tad taja ceptuve var pienemt bez ierobezojuma skaita cilvekus?!!! un tapat,lai taisa est,tad bus ko est,bet no ka taisa,ja nav produktu? Ari reali darza nevar uzaudzet tik cik vajag un darzs ka zeme ari maksa. Man gribas teikt,ja neko citu ka nosodijumus pateikt nevarat,tad nerakstiet neko. Un esiet pajautajusi kapec 5 berni? Kapec devas uz arzemem?
20.aprīlis 2017, 9:02 Atbildēt
DDailis
Jūs zināt šo ģimeni,gribu palīdzēt,bet jazina vai ir to vērts darīt,nenosodu, vai pārskaitītā nauda tiks izlietota bērniem?
20.aprīlis 2017, 9:06 Atbildēt
mmjaaa
Tad nevajag publiski prātot - neskaitiet to naudu, jo arī tas būs risinājums vismaz Jums....
22.aprīlis 2017, 12:22 Atbildēt
AAnta
Nu bet protams dārzā ir JASTRADA...Lāču ceptuve joprojām meklē darbiniekus tur arī ir JĀstrĀDĀ..nevis luni jālaiž. Vieglāk ir prasīt nekā pašiem ko darīt lai bērniem būtu ko ēst.Viņiem būtu jāatņem bērni par to ka nespēj par tiem parūpēties.Te būtu darbs sociālajiem un bāreņtiesai nevis ziedot naudu nezin kam.
20.aprīlis 2017, 9:21 Atbildēt
AANTAI
Ja sociālie dienesti un visi pārējie dienesti, darītu savu darbu godprātīgi - tad LV nebūtu nosisti...sakropļoti un badā nomiruši bērni.....Tur jau tā nelaime, ka tauta ir skaudīga , nenovīdīga un tikai gudro - ko kādam atņemt...nedot un kā nomelnot...
Bērnu dārzus likvidē...rindas bieži vien garas un bērnus mājās bez uzraudzības nedrīkst atstāt..
22.aprīlis 2017, 12:26 Atbildēt
jjurika
Patiik process, un tad lapaas.
20.aprīlis 2017, 9:04 Atbildēt
LLija
Nu jau iet pa traku nu katrs prasis lai palidz bet pasi ne akmeni no zemes neuznems ,lai stradatu tas tak zem mana goda par mazu algu ,labak lai saziedo .
20.aprīlis 2017, 9:06 Atbildēt
sskauģiem....
Ej ar savu godu un nebļausties grupās, kurās neesi...
Par tiem entajiem miljoniem ,kurus gaisā izšaus un šampaniešos izdzers nav żēl... bet kādam bērnam maizei - tur bļauj....
22.aprīlis 2017, 12:28 Atbildēt
ees
Taa tik pieradussi,prasiit lai suuta uz kontiem,domaajiet passi ar galvu,prasiet deputaatiem,tiem nauda ir maisiem,vienkaarssii taa ir nekauniiba,lloti daudz Saldus passvaldiiba paliidz,lai tik nestaasta mullkkiibas,kaa arii Saldus pusee lloti daudz var dabuut darbu,tik negrib
20.aprīlis 2017, 9:07 Atbildēt
MMāmiņa
Trūcīgajiem tiek dalītas labas pārtikas pakas no ES ar daudzveidīgu ēdienu (griķi, risi, cukurs, milti, konservi...u.t.t) Nav tik traki, vel bērnu pabalsti, ja prot, var dzīvot. Kad es šādai vienai māmiņai pajautāju- vai saņemat šādas pakas?, tad viņa apklusa un pazuda un uz sms Facebook vairs man neatbild... Biju gatava dalīties ar šo pārtiku, bet nekā- viņa ,,pazuda,, ......Ziniet, es ari esmu trūcīgā ģimenes statusā, viena audzinu bērnu, jo ienākumi ir nelieli, bet es iztieku arī bez SmārtPHONE.... Šobrīd galvenais ir skolot, audzināt bērnu un kaut uz pusslodzi strādāt un pašai turpināt studijas augstskolā.
20.aprīlis 2017, 9:32 Atbildēt
iiveta
Es vienreiz ar piedāvāju palīdzēt tādai ģimenei ar pārtiku ..iedevu savu telefonu num...man piezvanīja sieviete ar nodzertu vai nosmēķētu balsi..pasūtīja mani [d...t] un pateica ka viniem vajag naudu un nekādu tur pārtiku. Vairs nevienam nepiedāvāju un nepalīdzu...tādus konta numurus ignorēju.
20.aprīlis 2017, 10:04 Atbildēt
MMĀMIŅAI
....kādēļ vēl nepieminat komunālos maksājumus...elektrību...apģērbu bērniem un apavus...utt....
Ar griķiem un pabalstiem nesanāk.....
Es nezinu - ar ko Jūs lielāties....bērniem arī piens nepieciešams, därzeņi...augļi....higiēnas preces....
Nerakstiet vismaz muļķības, jo vienmēr pastāv iespēja paklusēt...
22.aprīlis 2017, 12:36 Atbildēt
nnesaprast
Kad ražoja tos 5 vajadzēja ari domāt par augliem ,dārzeņiem un vai spēs saviem bērniem tos nopirkt.Zināja arī to,ka būs jāmaksā elektrība ,komunālie.Vai varbut tas viss tika ieviests šodien?
22.aprīlis 2017, 20:16 Atbildēt
sstranger
A kas ir "mullkkiibas"? Pamēģini pats izrunāt to, ko esi tur sarakstījis(-usi)!
20.aprīlis 2017, 9:41 Atbildēt
nnerss
ja saimnieki labi maksaatu, neviss soliitu. visi grib pa veedera tiesu izkalpinaat, lai tikai vareetu uzmest nabagus..
20.aprīlis 2017, 9:32 Atbildēt
mmatracis
vajag DOMAT AR GALVU GULTA....
20.aprīlis 2017, 9:43 Atbildēt
aagaina
Man arī grutibas ar naudiņu vai saziedosiet man.Apenem pietrūka.
20.aprīlis 2017, 9:54 Atbildēt
sstaņislavs
tad staigā mērgli bez savām apenēm.>KO ņirgājies ..Lapzemes idiot un pastalnieku bomzi..Vai sazadzies tā riktīgi esi?? Atsaldētā un pamuļķu Latviešu npakalpiņu un NATO dirsā līdēju tauta.. Vai vispār kādam Latvietim vēl vienkāršais cilvēciskums ir palicis.. Vai zin tikai to ka Apriet krievus..un aurot Krievi nāk???
20.aprīlis 2017, 10:16 Atbildēt
ees
ar galvu vajadzēja domāt nevis ar galviņu
20.aprīlis 2017, 10:09 Atbildēt
MMāmiņa
Trūcīgajiem tiek dalītas labas pārtikas pakas no ES ar daudzveidīgu ēdienu (griķi, risi, cukurs, milti, konservi...u.t.t) Nav tik traki, vel bērnu pabalsti, ja prot, var dzīvot. Kad es šādai vienai māmiņai pajautāju- vai saņemat šādas pakas?, tad viņa apklusa un pazuda un uz sms Facebook vairs man neatbild... Biju gatava dalīties ar šo pārtiku, bet nekā- viņa ,,pazuda,, .....Es iedošu pārtiku, bet ziniet, es ari esmu trūcīgā ģimenes statusā, viena audzinu bērnu, jo ienākumi ir nelieli, bet es iztieku arī bez SmārtPHONE.... Nezinu, kuram kas ir prioritāte, bet man šobrīd man galvenais ir skolot, audzināt bērnu un kaut uz pusslodzi strādāt un pašai turpināt studijas augstskolā.
20.aprīlis 2017, 10:10 Atbildēt
ZZinta $ Ojārs
Stulbā Latviešu Tauta , zin tkai kā pazemot ismiet isaukāt , Vai kauna pašiem nav ? Cilvēkus nepazīst un šitā nolikt 5 bērnu mammīti pēdējā vietā , to tik debīlā Latvija prot , citās valstīs tā nenotiek , aiskaitīju gan naudiņu jo sazinājos ar sociālo dienestu kur paskaidroja ka vecāki ir strādīgi godīgi izpalīdzīgi bij kādreiz citiem un ne viens nesmēķē nedzer un bērni ir drošībā . Kā arī citi cilvēki kuri dzīvo līdzās par šo ģimeni saka tikai pašu labāko .
Jūs mērgļi kas te nosoda bez iemesla nēsat cilvēki bet viens riktīgs LOPU bars !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nokaunaties riebekļi , sākumā vaig noskaidrot un tad ar samazgām apliet .
20.aprīlis 2017, 10:10 Atbildēt
????
Varbūt pati ,,5 bērnu mammīte,, te tik rupji sāk komentēt???
20.aprīlis 2017, 10:17 Atbildēt
oolafs
varbuut 7,beernu maaminna,bet iztikusi liidz ausiim,beerni sapuceeti,skoloti,vajag tik straadaat,neviss rubinaat degunus un sstukot kaadaa veidaa sabiccot naudu,lai tik nestaasta NVA it iipassi Salduu,darba piedaavaajumi ir vesela striipa,,,,,
20.aprīlis 2017, 10:26 Atbildēt
ZZemene
Ja ,strādat vajag ! Skatieties ka lidostas ganss strādā ! Un nopelna nieka pusotra milijona e gadā ! Stādat vajag slaisti ,stradāt ! Das Arbeit ,macht frei !
21.aprīlis 2017, 7:38 Atbildēt
ddīkdkeņu baram
Ziniet, es arī palasīju šos komentārus un visu, ko redzu - tad pamatā neaudzināts dīkdieņu bars sēd internetā un drukā riebeklības.....izņemot kādus....
Novēlu šiem dīkdieņkem pašiem " kārt zobus vadzī "....
22.aprīlis 2017, 12:40 Atbildēt
gglorija
nu tad tik ziedo,novelc peedeejaas apenes un iedod,citi taa nedomaa un neko nedos,vinniem ir arii vecaaki un radi,
20.aprīlis 2017, 10:19 Atbildēt
VVarbūt
varbut es ari piezvanišu un man šādu privātu info soc dienests izsniegs kā uz paplātes bez problēmām??? ..pat nezinot, kas zvana??? Nu nesmīdiniet, neticu... ka tik māmiņa pati te nekomentē... Un ar tādu naidu pret savu Zemi Latviju??? Ko tad vēl gribi???
20.aprīlis 2017, 10:22 Atbildēt
GGatis
Tad kāpēc tiem ;godīgiem; strādīgiem; bērni ir izsalkuši un ģimenes galva vandās nezin kur pa pasauli neliekoties ne zinis par savu ģimeni. Un lops ir tas kas sataisa bērnus un pamet likteņa varā...Ja jau ir tik labi kaimiņi ko tad lūdz palīdzību no sabiedrības.Kārtīga ;mammīte; iekoptu savu dārzu un izaudzinātu kādu ruksi ja jau no ;strādīgā; tēva nav jēgas.
20.aprīlis 2017, 10:43 Atbildēt
iinga
Domāt vajag nevis ražot un tad tik sūdzas cik nabaga ģimenei ir grūti.ražot nebija grūti?normāli vecāki parasti domā ko varēs dot pats bērnam .kauns par tādām ģimenēm paprasaikam.jo vairāk dod jo vairāk prasa.tagat ta jau ir norma ka nav ko est nabaga bērniem.
20.aprīlis 2017, 11:17 Atbildēt
AABC
nestados prieksa kadi berni var izaugt sievietei tik RUPJAI???
20.aprīlis 2017, 12:37 Atbildēt
ccūčīgs 100 slimību perēklis šī bāba !
tādi paši psihiski un miesīgi slimi atkritumi, - šās bābas vaina ir tā ka neviens nekad nav šo "pabirstējis" dēļ pretīgā izskata kas rezultējās vēl derdzīgākā raksturā:))
21.aprīlis 2017, 8:33 Atbildēt
ddaiga
Tad, kur tad tēvs, nedzērājs, tik strādīgs, pazudis tālēs zilajās?
22.aprīlis 2017, 15:56 Atbildēt
SStaņislavs
Izcilā Paradīzes zeme Latvija.. Vai tad kādam rūp, ka kāds nav paēdis??Vai vispār nav ko ēst?? Viņiem tikai vajag NATO kara bleķus, Bēgļus un pašiem piebāzt rīkles ar labumiem.. Laikam drīz bez kādiem kariem nomirsim badā.. Žēl
20.aprīlis 2017, 10:12 Atbildēt
aandris
uz muceniekiem/- tur viss ka atputas namma- / sita gimenite jau gadiem dzivo tikai razojot bernus///apnikusas vissslatvijas materialas GAUDAS///
20.aprīlis 2017, 10:17 Atbildēt