Latvijā: Pēc Kramiņa un Viņķeles strīda vērtēs "Preses kluba" atbilstību nacionālajam pasūtījumam 32 komentāri
 
Latvijā

Pēc Kramiņa un Viņķeles strīda vērtēs "Preses kluba" atbilstību nacionālajam pasūtījumam

 
Ekrānšāviņš/"Preses Klubs"

Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) vērtēs televīzijas kanāla "TV24" raidījuma "Preses klubs" atbilstību nacionālajam pasūtījumam, turklāt darīs toneatkarīgi no Saeimas deputātes Ilzes Viņķeles (V) sacītā raidījuma laikā, informē padomes priekšsēdētāja Dace Ķezbere.

"Mēs reizi ceturksnī vērtējam visus sabiedriskā pasūtījuma raidījumus un tos paredzēts vērtēt neatkarīgi no tā, ko kāds deputāts raidījuma laikā ir pateicis," sacīja Ķezbere.

Viņa norādīja, ka raidījuma atbilstību sabiedriskajam pasūtījumam paredzēts vērtēt šomēnes, jo ir noslēdzies iepriekšējais ceturksnis un nepieciešams plānot nākamo.

Kā ziņots, "Rīga TV24" direktors Klāvs Kalniņš uzskata, ka Saeimas deputāte Ilze Viņķele (V) ir izteikusi draudus atņemt finansējumu "TV24" raidījumam "Preses klubs", tādējādi cenšoties ierobežot viedokļu daudzveidību, savukārt politiķe šādus pārmetumus noraida, apgalvojot, ka viņai ne prātā nenāktu izteikt šādus draudus un mēģināt ietekmēt žurnālistu darba neatkarību.

Domstarpības ir radušās pēc pagājušajā nedēļā translētā raidījuma "Preses klubs", kur asa vārdu apmaiņa izcēlās starp Viņķeli un vokālo pedagogu Edgaru Kramiņu. Apspriežot Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā notikušo terora aktu, Kramiņš kritizēja liberālisma politiku, Viņķeli un viņas pārstāvēto "Vienotību", kas "tik ļoti ienīst Latviju, latviešu valodu, latviešu tautu" un kas vedot uz liberālismu, kas "viennozīmīgi novedīs pie konflikta".

Pēc ilgākas vārdu apmaiņas Viņķele paziņoja, ka "pret stulbumu nav zāļu". "Tā pati konservatīvo vērtību citadele Krievija... Tur nav ne smakas no liberālisma, bet tur spridzina tieši tāpat. Vienkārši murgi kaut kādi. Tas, ko mēs te tagad izpildām, ir... Jums atņems beigās valsts finansējumu par šitādu ākstīšanos," sacīja Viņķele.

Komentāri [32]
#
Dimiņš 14.aprīlis 2017 0:49 atbildēt
Ansis uzprasās, un gan jau noraus taisno- kā jau kārtīgs latvju kangars smirdēja pēc okupantu jokera.
 
#
Skatītājs 11.aprīlis 2017 22:38 atbildēt
Izvērtējiet labāk viņķeli un viņas laizītāju eiro ansi,man liekas ka tur izskanēja apvainojumi un draudi nevis Kramiņa kunga uzskaitītie fakti kuri ir notikuši saistībā ar liberastu politiku.Labu raidījumu dēļ 2 kretīniem nedrīkst noķengāt.VIŅĶELE ROKAS NOST NO RAIDĪJUMA!
 
#
aka saka 11.aprīlis 2017 19:10 atbildēt
Es domāju, ka finansējumu vajadzētu dubultot, noteikti labāks raidījums, kā LTV1 raidījums "tiešā runa".
 
#
Nelda » aka saka 11.aprīlis 2017 19:58 atbildēt
Kas ir LTV1, un kas ir "tiešā runa" . Vai iet runa par tiem pašiem - Vienotības&Co nodokļu maksātāju apmaksātajiem ruporiem? Vai ta tie jau nav aizklapēti ciet?
 
#
pamela 11.aprīlis 2017 17:06 atbildēt
Cik reti stulbi komentāri !Vai tiešām cien.jūs domājat,ka viena Viņķele ir tik varena,superspēcīga,ka var visu valstī noteikt vai noliegt! Tad jau viņa būtu kā Turkmenbaši.Kā var kaut ko tādu samurgot?Nu nav jau tā ka visi domā kā Kramiņš.Viņš pat netika pats ievēlēts.BET pārraide bija par Zviedrijas teroraktu,ne par Viņķeles gānīšanu.Un ko tad zīle bija nodarījis tam psihopātam?Cikiem vēl Ceriņš ļaus Kramiņam gānīties ?Kapēc būtu jāļauj tādiem auniem slavēt totalitārismu un gānīt ES valstī liberālismu.Tas jau izskatās pēc Asada režima atbalsta.Krievija visos grēkos vaino Ukrainu lai gan tieši krievu zaldāti iegājuši Ukrainas zemē .Te tas pats Kramiņš klūp virsū PERSONĪGI Viņķelei lai gan temats bija par terorismu.Viņš trinās kā pie pamatīgiem hemorojiem un bija gatavojies klupt Viņķelei virsū,bet ne runāt par Zviedriju.Tas pats bija ar Zīli.Nojausma,ka Ceriņš pilda pasūtījumu.Tie jautājumimreizēm ir neiedomājami stulbi.
Viņķele NEDRAUDĒJA,bet pieņēma ka tā var notikt.Jāsauc Streipu!
 
#
ESMAIJA 11.aprīlis 2017 16:25 atbildēt
Tā nav sakritība, ka tieši tagad sāks vērtēt raidījumu... Tā ir izrēķināšanās! Un ar ko? Ar tautu! Tautas vairākums atbalsta katru Kramiņa vārdu! Ja rīkojam raidījumus un nosodām teroristus, izsakām līdzjūtības vārdus bojā gājušiem, tad vai šādu terorismu nepiekopj esošā Latvijas kliķe - cik cilvēku nomirst nesaņemot to, ko paredz Satrversme - cilvēka cienīgu dzīvi? cik reizes par to ir runāts kādā raidījumā, cik reizes šiem aizgājējiem ir izteikti līdzjūtības vārdi??? Tad kādēļ šī liekulība, kas robežojas ar klaju cinismu pret savējiem Es sevi neskaitu pie nabagākajiem, simti tūkstoši ir smagākā stāvoklī kā es, bet es nevaru skaitīt sevi arī pie tiem , kas dzīvo cilvēka cienīgu dzīvi. Grāmatas man ir tabu, kaut pati arī rakstu... Avīzes un žurnāli - paldies Dievam, ka ir iespēja tos izlasīt bibliotēkā... Pārtikai - pēc pulkstens astoņiem vakarā var iegādāties produktus, kam rītdien beidzas termiņš... Apģērbs vēl kalpo no okupācijas gados iegādātā, ja ko vajag, tad, par laimi, vēl nav aizliegti humpalu veikali... Vajadzīgos medikamentus - lietoju tikai tos, kas palīdz saglabāt acu gaismu, vairāk neko, pat pie ārstiem neeju... un ir tikai viens labums tajā visā -cerība, ka ātrāk aiziešu. Vai tā ir cilvēku cienīga dzīve? Un šī Viņķele vēl atļāvās izteikties, ka manai paaudzei vispār neko nevajag. Jā mana paaudze bija sev vecumdienām iekrājuši, lai nebūtu jāstāv pie baznīcas ar cepuri rokās, to visu par nulli pārvērta Repše, ar šampanieša glāzi koptajā rokā uzsaukdams tostu savam veiksmes stāstam - latam., par tālāko, kas notiks ar vecajiem , nule aplaupītajiem ļaudīm, par to nevienam galva nesāpēja un nesāp joprojām. Nē es parakstos zem katra Kramiņa vārda!
 
Skatīt visus 32 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers