Latvijā: Medijiem esot jāpiebremzē ar valsts institūciju kritiku 32 komentāri
 
Latvijā

Medijiem esot jāpiebremzē ar valsts institūciju kritiku

 

Valsts propagandas kantori ķērušies pie vārda brīvības apkarošanas. Cenzūra gluži kā padomju laikā vēl netiek ieviesta, taču sabiedrības sargsunis pats tiek laipni aicināts uzlikt sev uzpurni. Medijiem esot jāpiebremzē ar valsts institūciju kritiku, jo runas par dažādām nebūšanām lejot ūdeni uz Putina dzirnavām.

Skatīt visu rakstu >

Komentāri [32]
#
mareks 22.marts 2017 18:56 atbildēt
tur nav lieta par dzirnavām grib kritikai aiztaisīt muti un ja par dzirnavām jo nabadzīgāk tauta dzīvo jo labāk lejas tas ūdens valdošie paši to ūdeni lej
 
#
Piekrītu 21.marts 2017 9:02 atbildēt
Patiesību sakot, piekrītu, jo slikto varēs atrast vienmēr, rakstiet par labo. Tieši tā, rakstiet ko un kurš ir labu izdarījis. Nopietni. Citādi rodas iespaids, ka nekas labs netiek izdarīts.
 
#
brīvais radikālis » Piekrītu 21.marts 2017 11:45 atbildēt
Aha. Vai nu labu, vai neko.
 
#
Dotošny 20.marts 2017 21:37 atbildēt
Mediji institūcijas nekritizē. Sniedz informāciju, ar ko noņemas DIKTATORI.
 
#
C.E.N.Z.Ū.R.A ir APZINĀTI PRETLIKUMĪGS NOZIEGUMS 20.marts 2017 19:03 atbildēt
> nra.lv administratīvajiem izpildfunkcionāriem (u.c. taml. nožēlojami juridiski analfabētiskiem "lielākajiem kretīniem")

=======

Latvijas Republikas SATVERSME.

VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības
...
89. Valsts atzīst un aizsargā cilvēka pamattiesības saskaņā ar šo Satversmi, likumiem un Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem.

90. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

91. Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas BEZ JEBKĀDAS DISKRIMINĀCIJAS.

100. Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. C.E.N.Z.Ū.R.A ir AIZLIEGTA.

=======

Ir sacīts: "Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS."
 
#
Murmiļukins-Pļurzevičs Ivanopula » C.E.N.Z.Ū.R.A ir APZINĀTI PRETLIKUMĪGS NOZIEGUMS 20.marts 2017 19:30 atbildēt
Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas BEZ JEBKĀDAS DISKRIMINĀCIJAS.

Vai tas nozīmē ka cilvēkus var tā vienkārši brīvi ņemt un apsakāt par fašistiem, Vašingtonas prosritūtām, rotšildmēsliem utt.?
Nedomāju gan.
 
#
C.E.N.Z.Ū.R.A ir APZINĀTI PRETLIKUMĪGS NOZIEGUMS » Murmiļukins-Pļurzevičs Ivanopula 20.marts 2017 20:35 atbildēt
> Murmiļukins-Pļurzevičs Ivanopula (u.c. taml. "domas gigantiem")

Saskaņā ar LIKUMU, t.sk. atbilstoši LR Satversmē definētajiem nosacījumiem, ieskaitot arī iepriekš citētos LR Satversmes CILVĒKTIESĪBU sadaļas pantus, īpaši jau atbilstoši 100. pantam -

1. Nedomāt tu, protams, vari. Tieši tāpat kā domāt (t.i. - ja ir ar ko, vispār, kas ir prioritāri būtiski). LIKUMS to tev (u.c. personāžiem, jebkuriem) ne tikai neaizliedz, bet arī absolūti konsekventi GARANTĒ šādas Likumīgās Tiesības.

2. Attiecībā uz to, "vai tas nozīmē ka cilvēkus var tā vienkārši brīvi ņemt un apsakāt par fašistiem, Vašingtonas prosritūtām, rotšildmēsliem utt.?" - lasām vēlreiz LR Satversmes 100. panta definīciju (ja nepieciešams - lēnām, ar lieliem burtiem un obligāti ar pienācīgi "padziļinātu" izpratni):

"Ikvienam (!!!) ir tiesības uz vārda brīvību (!!!), kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt (!!!) informāciju, paust savus uzskatus (!!!!!!!)."

Tātad, saskaņā ar LIKUMU - jebkuram cilvēkam ir tiesības gan DOMĀT, gan arī izplatīt jeb publiski paust savus uzskatus, secinājumus u.c. viedokļus - lai arī kādi tie būtu un lai arī kā / kāpēc tie varētu nepatikt atsevišķiem personāžiem, kam PATIESĪBA aumež jau skarbi "cērt ačās".

Savukārt "apsaukāšanās" u.c. taml. "apbižojumu" žēlabaina piesaukšana ir izteikti subjektīvas uztveres / tendenciozas interpretācijas padarīšana jeb tipiska gražīga kaprīze. Kam, gluži elementāri loģisku iemeslu dēļ, absolūti NAV prioritāra nozīme jeb "teikšana", salīdzinot ar LIKUMU (skat. iepr.).

Bez tam, kā zināms, "viena pagale nedeg". ;) Dēļ tam - būtu vismaz lietderīgi, ja ne pašsaprotami obligāti, vēlēties, jēgt un arī reāli spēt max. objektīvi saskatīt un izvērtēt CĒLOŅUS, a'priori - nevis totāli bezjēgā noķēpāties tikai ar to izraisītām SEKĀM (t.sk. arī bērnišķīgi "apbižojoties" par "apsaukāšanos", kura PATIESĪBĀ nemēdz būt bez atbilstošiem CĒLOŅIEM). Tā vi'š i', ko šam padarīsi...;)
 
#
Vilks » Murmiļukins-Pļurzevičs Ivanopula 21.marts 2017 14:05 atbildēt
Katram ir tiesibas griesties tiesā ja vina ciena ir aizskarta ! Tikai tad tam kas griezas tiesā butu japierada ka tiesi viņs nosaukts par zagli vai pede restu ,tas ir ,ir mineti visi vina personas dati ,dzimsanas datums ,personas kods ,teva vai mates vards un tad ludzu uz tiesu ! Citadi var sanakt ka ar grinberga lietu !
 
#
Ezis UK 20.marts 2017 18:33 atbildēt
Valsts tā kā varētu atmosties no padomju snaudas. Iedzīvotāju attieksme ir valsts attieksmes atspulgs. Nezodziet,sāciet strādāt( tas uz DP) samaziniet šo varzu,ja Latvijā ir 1.8 miljoni no kuriem 304 000 strādā valsts sektorā ,tad Z Latvija ir pavisam ne aiz kalniem.
 
#
viesis 20.marts 2017 17:57 atbildēt
Starp citu, nesen skatījos raidījumu TV24, kur arī tādi nopietni onkuļi un tantes aizrunājās par šo jautājumu. Viena frāze mani nobeidza- "nevajag tik ļoti kritizēt valsts iestādes, jo viņas jau nav vainīgas, ka dzīvojam TĀDĀ SISTĒMĀ........." ????????????????? Kā to lai saprot? Kas tad ir vainīgs, un kādā sistēmā tad mēs galu galā dzīvojam?
 
#
viesis 20.marts 2017 17:53 atbildēt
Vispār, tas, kas šodien atskan no oficiālās varas puses pie mums, Latvijā, sāk biedēt vairāk nekā Putina aktivitātes.
 
#
np 20.marts 2017 16:16 atbildēt
Šāda nostāja ir pretrunā tradicionālajai izpratnei par neatkarīgu masu mediju darbību.- raksta šis slaists . Man TV net vienkārši apgrieza iespēju komentēt , jo neaprēju Trampu . Neliešu saraksta pirmā vietā tomēr liberastu žurnālisti , nevis politiķi . Lai paskatās vispirms uz sevi un saviem kolēģiem - kapitālistu nolobēti meļi . NEKĀDAS privilēģijas kas nav iedzīvotājiem . Un žurnālistu pusē nostāties ir smieklīgi .Barā aprēja Rasnaču , kas bija pret Stambulas konvenciju vai gļēvi klusēja .
 
#
Raimonds 20.marts 2017 15:31 atbildēt
Latvijas kliķe jau tā te nelietības taisa .... informācijā te ir cenzūra ... un viņa tik tiešām pat ļoti jau sāk līdzināties Padomju laika cenzūrai ... tolaik slāpēja "Amerikas balsi no Wašingtonas" .... tagad arī tiek aizliegta gan alternatīva TV - tas ir NEPLP nopelns ... gan dzēsti raksti Wikipedia ... gan aizliegti You Tube dokumentāli video, kuri ir nepatīkami mūsu melīgajai PRAPAGANDAI ...
Šobrīd vienīgi nacisti pilnīgi brīvi drīkst naidi kurināt te pret krieviem un Krieviju ... te nacisti un ASV prostitūtas brīvi drīkst izplatīt melus par notiekošo pasaulē ..
 
#
Jautājums pieklājīgā formā » Raimonds 20.marts 2017 17:13 atbildēt
Raimond, tu esi kremļa trollis!
Vai tāpēc es esmu nacists?
Vai tāpēc es esmu ASV prostitūta?
 
#
Paplidinājums » Jautājums pieklājīgā formā 20.marts 2017 17:15 atbildēt
Nav jau jāsaņem atalgojums par to obligāti. Tu esi idejiskais alrēds rubiks, bukainis, kā tur tos antifašistus vēl tur sauca, no tiem.
 
#
Jautaums pieklajigs » Jautājums pieklājīgā formā 21.marts 2017 14:20 atbildēt
Raimond ,ja tu esi asv prostituta ,ha tu esi nacists vai tādeļ es esmu kremļa trollis ? Cik saprotu sadu apzimejumu valdoša kliķe izdomaja visiem ,kas domā citadi ,kam ie citi pasaules uzskati ,tiesi pie varas esosie kas kurina naidu ne tikai starp latviesiem un krieviem bet ari starp latviesiem ! Ta ir polotika ! Kamer pilsoni viens otru apsauka dienaszagli var nesoditi zagt ,islamizet latviju ,un pastradat citus noziegumus !
 
#
andis 20.marts 2017 14:10 atbildēt
Tieši otrādi,ja valsts institūcijas nekitizēt viņas iebrauks tādā kretīnismā, korupcijā un zaglīgumā,ka līdzšinējie saniegumi vals un tautas izlaupīšanā izskatīsies sīki un blāvi un nenozīmīgi.
 
#
suverenitate 20.marts 2017 13:39 atbildēt
asv kolonija latvija briseles koloborantu kritika tiek apspiesta.
 
#
Cenzors 20.marts 2017 11:55 atbildēt
Kopš tautu sagrābis šis polips briesmīgais,
Pilns nikna puvuma un trūdu smakas gaiss,
Ne senie tikumi, ne gods vairs nepamirgo,
Uz senču altāriem vissvētākiem še tirgo.
Še tēvu zemi mīl un dzird to slavējam,
Lai tad visdārgāki to pārdotu pēc tam.
Kungs, redzi- tauta ir tik pilna asins grēka
Ka sevi atpestīt tai pašai pietrūkst spēka,
Bet , ja tu gribi, Dievs, lai gluži nepazūd
Šī tauta ,kura jau pie dzīvas miesas trūd,
Tad nāc un žēlību tai rādi neredzētu:
No viņas simtu kauj, lai miljons dzīvot spētu!

Eduards Virza. ( Zemnieku Gada Grāmata, 1928.g.)
 
#
Valdis Freimantals 20.marts 2017 11:11 atbildēt
Melu raksts - viltiigs un pardomaats!!!

It kaa Latvijaa vareetu kritizeet valdiibu!

Jau 25 gadus varas ruprs atrodas kmunstu un cekisti 100% kntrolee!

Visus rakstus cenzee! (Komunistu un cekistu specialisti)!

Vai esat lasiijushi kaut vienu rakstu par Rigas Latvieshu Biedribas brutal likvideshanu 1993. gada 18. februara nakti?

Vai esat lasijushi kaut vienu rakstu par likumiig Rigas Latvieshu Biedribas 1938.gada statutu A I Z L I E G S H A N U?

Tautai jau 25 gadus aizbaazta M U T E.

Kartejais murgojums atmaskots !

Varturi imitee demokratiju!

Un to dara nepartraukti kopsh 1940. gada Latvijas ieklaushanu PSRS melu un necilveciibas imperijaa!
 
#
vispār 20.marts 2017 10:54 atbildēt
Jāpiebremzē nevis ar kritiku, bet ar trulu gānīšanos!
 
#
Raimonds » vispār 20.marts 2017 15:24 atbildēt
Zini .. ja ņem vērā to, kādus mēslus ir savārījušas tās latviskās valdības šo 26 gadu laikā ... tad te ne tikai gānīties drīkst ... te ir jākliedz pilnā rīklē ...
 
#
Raimonds » Raimonds 20.marts 2017 17:20 atbildēt
Nu bet gānies uz veselību, mēs arī gānamies, bet tu jau nodarbojies ar krievijas propogandas atgremošanu. Kas vairs nav nevainīga lamāšanā, bet ir, vai robežojas ar nodevību.
 
#
:) 20.marts 2017 10:52 atbildēt
varbut ka tomer valsts institucijām beidzot jāsāk kustināt pakaļa, neviss jākušina kritika visiem spēkiem
 
#
gf 20.marts 2017 10:39 atbildēt
vispirms tiekat galā ar ātro kredītu,
valsts pārvaldīto azartspēļu biznesu
un alkohola tirgotāju parpilnību...

tiekat galā ar neizskaidrojamiem,
nesamērīgiem un nepamatojamiem nodokļiem!

tad drīkstat kaut ko pīkstēt par domu apmaiņu informatīvā telpā :)
 
#
Marija Gabreme 20.marts 2017 10:31 atbildēt
Kamēr vēl būs kaut viens dzīvs baltais ārijs, mutes mēģinās aizbāzt. Nāve venmēr atnāk klusumā. Pēc tam puspelēkie cer pumpēt vairs nevienam nepiederošo saldūdeni un tirgot. Nesanāks jums dēmonu pēcnācēji! Dievs ir un visu redz, ko darāties. Nodevība tiek pielīdzināta pašnāvībai- smagākais no iespējamiem grēkiem.
 
#
opis no laukiem 20.marts 2017 10:25 atbildēt
Galvenais vaininieks ir tā saucamais izglītības un propagandas,,,atvainojiet gribēju rakstīt - "zinātnes" ministrs Šadurskis,kurš joprojām nav ieviesis visusskolu un augstskolu mācību programmās mācību par plakano Zemi ! Cik ilgi var vilkt to reformu garumā,pasūtītāji – Jaunās Pasaules kārtības ieviesēji jau kļūst nepacietīgi! Saņemieties taču beidzot Šadurska kungs!
 
#
KGB 20.marts 2017 9:45 atbildēt
Izklausās kā vecajā teicienā- mums čurā uz galvas, bet jāsaka, ka tā ir rīta rasa...
 
#
» KGB 20.marts 2017 9:56 atbildēt
Izklausās kā vecajā teicienā- izlēju pa logu naktspoda saturu, tagad bļauju, ka visa valsts sūdos un valdība neko nedara!
 
#
Raimonds » NĒ 20.marts 2017 15:21 atbildēt
Zini ... tā naktspoda saturs ir 550 000 no Latvijas aizbraukušo ... lielākā daļa Latvijas labāko zemju un mežu pieder ārzemniekiem ... Latvijā faktiski vairs nav savas ražošanas ... bērna pabalsts te ir 11 eiro mēnesī ... mjā ... tāds "mazinš" naktspodiņš .... :))))
 
#
Raimonds » Raimonds 20.marts 2017 17:24 atbildēt
Zini ... tā naktspoda saturs ir 550 000 no Latvijas aizbraukušo ... lielākā daļa Latvijas labāko zemju un mežu pieder ārzemniekiem ... Latvijā faktiski vairs nav savas ražošanas ... bērna pabalsts te ir 11 eiro mēnesī ... mjā ... tāds "mazinš" naktspodiņš .... :))))
////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
Nu un kurš to nezina?
Vai tu vispār izlasīji iepriekšejos komentārus? Šis tavējais šeit ir galīgi nevietā!
Trollis tikai tā dara.
 
#
Tā nav » Raimonds 21.marts 2017 9:50 atbildēt
Raimonds" ņe čitajet,Raimonds pišet" .
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers