Latvijā: Klasiskais cirks Rīgā beidzies, dzīvnieku tajā nebūs 59 komentāri
 
Latvijā

Klasiskais cirks Rīgā beidzies, dzīvnieku tajā nebūs

 

Mājaslapā lasāmais paziņojums, ka Rīgas cirks meklē direktoru, vairs nav aktuāls – pieteikšanās beigusies, un no 28. aprīļa cirku vadīs Imanta Ziedoņa fonda Viegli līdzdibinātāja, multimiljardiera Džordža Sorosa finansētās organizācijas Providus kādreizējā darbiniece Ināra Kehre.

Skatīt visu rakstu >

Komentāri [59]
#
kaktuss 21.marts 2017 14:14 atbildēt
Atkal izceļamies! Būs mums vienīgais cirks bez dzīvniekiem pasaulē!!! Nu ko ,lai dara, laikam jau ar savu aprobežotību pasauli vairs nešokējam.
 
#
Ivars Šmelds 21.marts 2017 12:24 atbildēt
Tas vairs nebūs mans cirks. To BALAGĀNU apmeklēt netaisos un aicinu arī citus darīt to pašu. Ja Saeima nenobalsos, ka dzīvnieku cirks Latvijā aizliegts vispār, atliks ceļojošie cirki.
 
#
kur nu vēl tālāk 20.marts 2017 22:56 atbildēt
Kurš normāls cilvēks var iedomāties cirku bez dzīvniekiem? Tie cirka dzīvnieki ir uzauguši nebrīvē ir mācīti strādāt, nevis spīdzināti tepat kautkur.
Tas ka kādam to cirka ēku vajag, tas jau sen bij skaidrs Tikai rodās jautājums, kādēļ mūsu valstī ir jāiznīcina absolūti viss? Gan, kas ir mūsu pašu radīts, gan arī kultūrvēsturiskas lietas? Pie kā ta beigās mēs paliekam?
 
#
Vārds » kur nu vēl tālāk 22.marts 2017 9:33 atbildēt
Visā civilizētajā pasaulē cirki ir BEZ dzīvniekiem. Tā ir vieta akrobātikai un citiem cilvēka meistarības sniegumiem, nevis dzīvnieku izspokošanai.
 
#
Martins » kur nu vēl tālāk 29.marts 2017 10:45 atbildēt
Bet paga, paga, tie dzvnieki jau neizvelejas uzstaties cirka... vinu majas ir meza... ta nebija vinu izvele... znacit viniem nav jauzstajas cirka tikai tapec ka Tev ta patik.
Saka ka laciem garso cilveku gala, sanak ka mes Tevi varam izbrot lacisien, jo viniem tacu loti garso cilveki gala!?
 
#
Super! 20.marts 2017 21:31 atbildēt
Super ziņa! Lai ar cik pretīgi tas šķiet Vīksnes kungam, bet cirkā dzīvniekiem nav vietas! Super ziņa, beidzot, beidzot! Bērniem jāmāca izturēties pret dzīvniekiem ar rūpēm, nevis skatīties uz tiem, kā uz izklaidi. Vediet bērnus uz laukiem, uz Līgatni, uz Zoo, galu galā uz dzīvnieku patversmēm staidzināt suņus. Cirkus lai paliek klauniem un akrobātiem! Super! Lai viss izdodas!
 
#
loģika 20.marts 2017 21:12 atbildēt
Ar šo var apgalvot, ka Rīgas Cirks faktiski tiek likvidēts. Nu kā varēja sorosītu ielikt par cirka direktori? Sorosītu politika ir dažādu perversiju pasniegšana kā norma vai māksla, kas jādara jau pēc iespējas agrāk - tāpēc arī tā sorosīte ir ielikta par cirka direktori, jo tas ļaus viņu ideoloģiju izplatīt bērnu auditorijā.

Es atceros, ka es uz cirku bērnībā gāju, lai redzētu tīģerus, lauvas un ziloņus. Akrobāti man nepatika, bet klauni un burvju mākslinieki - kā kurš.
 
#
Liene 20.marts 2017 19:37 atbildēt
Cik ļoti neprofesionāls raksts... Visur cauri spiežas žurnālista personīgā attieksme un klajš naids pret dzīvnieku aizstāvību.
 
#
:) » Liene 20.marts 2017 21:33 atbildēt
jā, mazliet smieklīgi, pat nožēlojami. Šādi labākajā gadījumā drīkstētu izpausties savā privātajā Facebook lapā, ne jau nu ziņu portālā :)) hehe.
 
#
Murrey » :) 21.marts 2017 12:27 atbildēt
Jā Lienīt, šādi publiski izpausties nedrīkst, jo tas nesaskan ar jūsu viedokli.
 
#
Yes 20.marts 2017 19:16 atbildēt
Viss skaidrs, kādam vajag to ēku
 
#
nepabeigta vidējā 20.marts 2017 17:44 atbildēt
Tie pamuļķīši ar savām augstākajām izglītībām visu sačakarēt grib.
Mums ar Imantu vairs nebūs, kur bērnus vest.
 
#
Cirka māksla 20.marts 2017 15:26 atbildēt
ir sabiedrības integrēšana, sociālā vienlīdzība, indivīda.......... utt. un tā jpr., viss kā komunistu ziedu laikos. Paldies par izsmeļošo skaidrojumu.
 
#
Lii 20.marts 2017 15:18 atbildēt
Uzskatu, ka cirks bez dzīvniekiem nav vairs cirks. Bija labas izrādes cirkā, bija vājākas, bet bērni bija sajūsmā. Tā stulbā dzīvnieku aizsardzība, kas nekad nav bijusi pasaulē agrāk ir vienkārši stulba. Tā jau var aizdomāties līdz nezin kam. Nezinu vai bērniem vairs cirkā būs kas skatāms. Nožēlojami, lai neteiktu vairāk. Jo augstāks izglītības līmenis, jo tuvāks grāvis.Tā.
 
#
Bērni » Lii 25.marts 2017 11:30 atbildēt
Bērniem būtu jāmāca, ka savvaļas dzīvniekam jābūt savvaļā, jādzīvo pēc dabas likumiem. Nevis jāmāca, ka laivu drīkst zvetēt ar pātagu un tas tas darīs visu, ko kādam deģenerātam iegribas. Audzināsim bērnus par cilvēkiem nevis sadistiem, lūdzu.
 
#
Bērni » Lii 25.marts 2017 11:30 atbildēt
Atvainojos, lauvu nevis laivu
 
#
Vecis 20.marts 2017 14:06 atbildēt
«Cirka māksla var kalpot kā rīks, kas veicina sabiedrības integrētību, sociālo vienlīdzību un veido indivīda pašapziņu..."
Ārprāts, kādi murgi!
 
#
cirkofīli 20.marts 2017 12:24 atbildēt
Poļitruks jau ielikts, nu gaidīsim dresētus vegānus!
 
#
gatis 20.marts 2017 12:14 atbildēt
Visa ES,vai gandrīz,ir sapratusi,ka finanšu spekulants Soross nav labdaris.Ar Sorosa radīto organizāciju un fondu gādību iznīcināta izglītības sistēma,cukurražošana,zvejniecība,lauksaimniecība,mežsaimniecība un daļēji rūpniecība.Pienākusi cirka kārta,vai nav laiks atbrīvoties no Sorosa stipendiātiem valsts pārvaldē un Latvijas tautsaimniecībā?
 
#
ō! 20.marts 2017 12:13 atbildēt
vai šī tekstuālā ārprāta autors ir žurnālists? tiešām?
NRA, attopies!
 
#
Vārds » ō! 22.marts 2017 9:34 atbildēt
Vo, vo.
 
#
cirks aizbraucis 20.marts 2017 11:53 atbildēt
Ardievu! Cirks aizbraucis, uz neatgriešanos. Žēl. Kāpēc viss jānojauc, jāsagrauj...
 
#
Cirks 20.marts 2017 11:26 atbildēt
Feini! Rīgas cirka koncepcija jau sen bija novecojusi un oda pēc naftalīna. Gadiem neapmeklēju, bet draudzenes pierunāta, aizgāju pirms gadiem 6-7, viss nolietots, vecs. Pervess klauns no ASV, kurš bērnu priekšā izģērbās stringos. Hiēna, kas tika vadāta pa arēnu, kurai līdz kaulam tas viss riebās. Vienīgie, kas ar prieku lēkāja bija tikai vienas treneres suņuki, varēja redzēt, ka tur ir saskaņa. Zirgs visu darīja kārumu dēļ, ne tādēļ, ka būtu saikne starp dresētāju un viņu. Pārējie dzīvnieki darīja ar riebumu. Esmu PAR dzīvnieku aizliegšanu cirkos. Un esmu pārliecināta, ka cirku var padarīt mūsdienīgu, interesantu, aizraujošu unprestižu ar fantastiskiem akrobātiem, utml. , ne lētu kā vecu novalkātu humpalu, kāds tas bija daudzus pēdējos gadus... :)
 
#
Cirkmīlis » Cirks 20.marts 2017 12:09 atbildēt
Starp citu, tā sauktais perversais klauns no Amerikas pārstāv tieši laikmetīgā cirka virzienu
 
#
jomajo 20.marts 2017 10:42 atbildēt
cirkā zirgus ailiegts izmantot,bet pa laukiem uz šo kuprim jāt lūdzu, kur te loģika
 
#
Zirgs » jomajo 20.marts 2017 11:18 atbildēt
Staļļos ārpus cirka zirgam ir pieejama tam atbilstoša dzīves vide - ganības, iespēja aktīvi izkustēties, kas lielam dzīvniekam ir ļoti būtiska, pretēji tam, ka cirkā tie stāv mazos boksos vai piesieti un aktīvi var izkustēties labi ja 2 stundas dienā, kad notiek treniņi. Zirgs ir bara dzīvnieks un laukos tiem ir bars un komunikācija ar pārējiem bara locekļiem. Stāvot vienam tas rada apātiju, līdzīgi kā jebkuram no mums, ja mums liktu uzturēties 2x3m telpā dien dienā.
 
#
Murrey » Zirgs 21.marts 2017 12:29 atbildēt
[Stāvot vienam tas rada apātiju, līdzīgi kā jebkuram no mums, ja mums liktu uzturēties 2x3m telpā dien dienā.]
Un kā ar govīm fermā?
 
#
cirka ēka smird jau sen.. 20.marts 2017 10:28 atbildēt
atceros, vienu no cirka ēkas īpašniecem , kad šī veica zināmu darījumu kādu subjektu interesēs, pēc pāris minūtēm notrieca auto..
 
#
ieva 20.marts 2017 10:10 atbildēt
Izcilas pārmaiņas! Prieks par jaunās vadītājas apņēmību mainīt ierūsējušas tradīcijas, kuras līdz šim darīja pāri daudziem jo daudziem dzīvniekiem!
Tik muļķīgi uzrakstītu rakstu jau sen nebiju lasījusi. Viļos NRA par tik zemas kvalitātes žurnālistisku! Kur palikusi izvērtējoši, pamatoti raksti, kas nebalstās viena cilvēka maniakālā un regulārā, atvainojos, "murgojumā"?
 
#
burba 20.marts 2017 10:07 atbildēt
pat bērnībā uzskatīju, ka tāda ''māksla'' kā cirks ir domāta plebejiem ar vienu rievu paurī. nu kurš normāls cilvēks apmeklē cirku? vai jūs tur varētu ieraudzīt piemēram Pēteri Vasku vai Imantu Lancmani?
 
#
mesjē Tisso » burba 20.marts 2017 10:24 atbildēt
Nē, bet tur var ieraudzīt vaska Robespjēru ar lanceti !
 
1 2
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers