Latvijā: VID resursus fokusēs uz PVN krāpniecības apkarošanu 5 komentāri
 
Latvijā

VID resursus fokusēs uz PVN krāpniecības apkarošanu

 
F64

Valsts ieņēmumu dienests (VID) šogad stingrāk pievērsīsies pievienotās vērtības nodokļa (PVN) krāpniecības un optimizācijas shēmu apkarošanai un aplokšņu algu izskaušanai, informēja VID.

VID nodokļu kontrolē galveno uzmanību un resursus fokusēs uz PVN krāpniecības apkarošanu, neatkarīgi no darbības sfēras.

Otrs prioritārais virziens joprojām būs aplokšņu algas. Šogad nedaudz mainīti kontroles akcenti - auditus VID veic tiem nodokļu maksātājiem, kuri PVN un aplokšņu algu jomā izmanto dažādas optimizācijas shēmas.

"Mēs mēģinām attīstīt jaunas metodes, kas vērstas uz jomām, kur valstij aiziet garām visvairāk naudas. Šeit tautsaimniecības nozarei īpašas nozīmes nav, mūsu fokusā ir jebkurš uzņēmums, kas mikrouzņēmuma nodokļa (MUN) režīmu piemēro nepamatoti," norādīja VID ģenerāldirektore Ilze Cīrule.

VID uzsvēra, ka godprātīgajiem mikrouzņēmējiem maksimāli tiks atvieglota komercdarbība, tomēr dienests uzraudzīs uzņēmumus, kas šo režīmu cenšas izmantot, lai optimizētu nodokļus.

Komentāri [5]
#
vai tad viņi to nedara 25 gadus 18.marts 2017 7:26 atbildēt
zelta ķēdes vairs panest nevar???????????????????????? vispār jau vienkārši defektīvi, ķēdes liecinieks
 
#
007 18.marts 2017 3:22 atbildēt
Šajā mājā kā tumšā alā. Labā roka nezina ko kreisa dara. Drīz šet būs uz vienu srādnieku 10 kontrolieru kurus kontrolēs 100 tādu pašu soģu. Tas tad arī būs tas ilgi gaidītais ekonomiskais izrāviens.
 
#
hmm 17.marts 2017 19:32 atbildēt
kad PVN pārtikai samazinās uz 7% un kad noteiks, ka uzņēmumam no uzņēmuma pērkot preci vai pakalpojumu, PVN nav jāmaksā, tādējādi atslogojot birokrātisko aparātu, kā tas ir Vācijā?
 
#
Daina 17.marts 2017 19:18 atbildēt
jā(fokuss!)ējās uz Putinu !
 
#
glumais 17.marts 2017 18:10 atbildēt
pareizi, tagad otrā grāvī
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers