Komentāri / Elektrības tirgū visi vienlīdzīgi

16 komentāri

LLielais Gregs
Kāds elektrības tirgus, ja faktiski elektrību ražo tikai Latvenergo? Tas ir tikai spekulantu saiets! Kas visiem sadārdzina elektrību, jo tagad jāmaksā arī par Sadales tīkliem, kā arī spekulanta virspeļņa. Tāda pati karikatūra būs "brīvais" gāzes tirgus.
17.marts 2017, 20:50 Atbildēt
llatvju bāleliņš
Bet IKP kā div. dūjiņas skries gaisā,protams, produkcija no tā vairāk neradīsies,bet ekseļu tabulas cipariņi dabūs pamatīgi uzvārīties!
18.marts 2017, 19:25 Atbildēt
DDotošny
Kā noprotu, dažas firmas elektrību letāk piegādā ar akumulatoriem???
Vai, arī, kārtējais partijnieku fufels, ko nekontrolē VID.
18.marts 2017, 6:08 Atbildēt
DDotošny
VID: "Neļausim shēmot"... Tpfu!
18.marts 2017, 6:09 Atbildēt
NNu un
Ka bus kad baltkrievi uzbuves savu atomelektrostacuju un gribes pardod savu elektribu ,vai latvijas šakāli to pieļaus ?
18.marts 2017, 17:09 Atbildēt
MMjā
kaut kā tā elektribas tirgošana ne mazākā mērā neatgādina tirgu.Kāds brīvais tirgus var būt ,ja ražotājs ir tikai viens un Sadales tīkls arī viens un tas pats.Ko darīs Lattelecom? Iznēsās elektrību pa dzīvokļiem vai tikai iekasēs par dažiem centiem atšķirīgas summas no lietotājiem?
19.marts 2017, 10:07 Atbildēt
oopis no laukiem
Vašingtonas konsens 10.pants :
10.Kapitāla financializēšana (financialisation) - jebkāds atbalsts iespējai pelnīt ar finanšu kapitālu, spekulatīvās ekonomikas lomas aizvien lielāks pieaugums.
19.marts 2017, 20:50 Atbildēt
PPriede
Tirgus būs tad, kad nebūs OIKu bet visi ražotāji pārdos savu saražoto elektrību tirgū.
23.marts 2017, 13:07 Atbildēt
IInta
Cirks, ne `briivais tirgus`...
Varbuut `baardam` un citiem saveejiem `korishiem no l/s/ mehanozatoriem, utt.` vispirms aiztaisiet ciet to ljautinju noslaukshanas robu ar `vzlsts pasuutiijumu` OIK paskataa? Nez kaapeec cecajaa daliibvalstii elektriiba daudzleetaaka sanaak, lai ar tikpat daudz to, kas regulaari ciinaas par skaitiitaaja nolasiitaaja tiesiibaam...
:(?
28.marts 2017, 19:08 Atbildēt
GG
Tak beidziet muļķot cilvēkus ar saviem tirgiem: tagad pa telefonu saņems elektrību, vai spainīšos pārdos? Vienīgas faktiskais elektrības ražotājs ir Latvenergo, pārējie pašlabuma guvēji.
29.marts 2017, 8:35 Atbildēt
aaivarsz
Cik ilgi var "ņirgāties" par patērētāju??? MUMS-patērētājiem ir pilnīgi vienalga- cik jūs tur esat tirgotāji,kāds jums tur " atvērts'' vai "slēgts" tirgus...- ejiet taču "iekrieties" ar to visu demagoģiju! ! Jūs esat saskaitījuši - CIK jaunu akcionāru,valdes locekļu u.t.t - vienā vārdā LIEKĒŽU kas tik to vien dara,kā "vāvuļo"par saviem "labajiem darbiem" esat uzradušies??? BET - patērētājam ar visām jūsu tehnoloģijām ir tikai un vienīgi-pieaudzis maksājuma rēķins par elektrību."Nospļauties" kā tautā saka uz to visu,ja tas tikai "velk " ārā no patērētāja maciņa arvien lielākas naudas summas,kur vajadzētu būt OTRĀDI - jo attīstītākas tehnoloģijas ,jo lētāka preces cena, TIKAI TAD,ja samazinātos elektrības cena kopā ar visiem "apaudzētajiem"ap to maksājumiem tikai tad mēs teiktu -PALDIES ! Tagad - jūs varat saņemt tik cilvēku -patērētāju neapmierinātību un nosodījumu un emocionāli - IENĪŠANU!
30.marts 2017, 10:28 Atbildēt
aa
precīzs elektrības "tirgus" raksturojums. ES nobeigsies, nobeigsies arī šie pseidotirgi un aktīvākajiem "tirgotājiem" būs jāatbild ar mantu un brīvību.
11.aprīlis 2017, 17:48 Atbildēt
vvendetta
Tieši tā - ir beidzot jālikvidē OIK karteli,palaižot visus bijušos karteļa subjektus brīvajā tirgū un OIK karteļa dibinātājus pārvietojot uz drošu,apsargātu vietu ar rūtainu logu dizainu.
4.aprīlis 2017, 11:34 Atbildēt
aa
Aizraujoši, ka elektrības patērētāji šim ūdenim netic, bet autors tic. Tas ir šī "elektrības tirgus" paradokss. Drīz parādīsies arī "gāzes tirgus". Un tā tālāk, līdz atklās "eitanāzijas tirgu" un tam gan vajadzētu būt pēdējam tirgus izstrādājumam Latvijā.
4.aprīlis 2017, 12:04 Atbildēt
rreptilis
Kāds brīvais tirgus?????
11.aprīlis 2017, 14:23 Atbildēt
ees
Daļai skaitītājus uzstāda ārpus mājas uzņēmus, citiem par savu naudu jālūdzās
12.aprīlis 2017, 7:12 Atbildēt
Komentāri 16