Latvijā: Reizniece - Ozola: NĪN jābūt tādam, ka turīgākie maksā vairāk 64 komentāri
 
Latvijā

Reizniece - Ozola: NĪN jābūt tādam, ka turīgākie maksā vairāk

 

Kas licis šai valdībai atteikties no līdz šim iestaigātās taciņas augošās vajadzības apmierināt ar lielākiem nodokļiem un piedāvāt samazināt iedzīvotāju ienākuma nodokli, būtiski palielināt ar nodokļiem neapliekamo minimumu? Ko no tā saņemsim un ar ko par to maksāsim? Kādas pozitīvas un negatīvas blaknes, taujājām finanšu ministrei Danai Reizniecei-Ozolai.

Skatīt visu rakstu >

Komentāri [64]
#
vēlētāja komentārs 21.marts 2017 16:45 atbildēt
Jāsāk būtu ar to ka publiski jāpaziņo ka Latvijā PRIVĀTĪPAŠUMS vairs nepastāv un notiek ekspropriācija. Tad var rīkoties pēc vajadzības un garastāvokļa. Pirms vēlēšanām nodokli nedaudz samazināt. Pēc vēlēšanām paaugstināt.
 
#
Ofis » vēlētāja komentārs 22.marts 2017 7:51 atbildēt
NODOKLIS no PENSIJAS - KAUNS.
 
#
Re » vēlētāja komentārs 22.marts 2017 8:03 atbildēt
Tak rakstā skaidri teikts - dzīves laikā sarūpēto nekustamo īpašumu pārdot...pa kapeikām.
Sākumā kapitālistiskā iekārta,beigās viss neuzceltā komunisma "mākoņos".
 
#
šahists 21.marts 2017 16:22 atbildēt
Raita valodiņa... Un tikai! Bet ko tad viņa pasaka skaidri, tieši un nepārprotami? Rīt būs cita runa un citi spriedumi. Un citi gājieni.
 
#
Finks 21.marts 2017 13:17 atbildēt
Mats trijos gājienos!
 
#
univirs 21.marts 2017 13:03 atbildēt
Nepiekrītu, nepiekrītu- NĪN principā jābūt tādam, ka turīgākie maksā vairāk.- īpašuma vērtība to nosaka. Viss pārējais, arī iespējamās atlaides ir lemjams.
 
#
Zzzzzzz 20.marts 2017 22:51 atbildēt
NIN lielu ZZS jānosaka , par valsts un pilsetu naudu enerģisku noteresanu
 
#
Ivars 20.marts 2017 21:51 atbildēt
Skat."Notiks tautas sapulce par NĪN atcelšanu vienīgajam mājoklim",Iniciatīvas grupa,Pietiek.lv,20.03.2017.
 
#
loģika 20.marts 2017 21:19 atbildēt
Lai ministre vispirms nodefinē to, ko viņa saprot ar vārdu "turīgais" Spriežot pēc plānotās nodokļu politikas, turīgie skaitās visi tie, kuri pelna sākot no 1200 eiro/mēnesī, lai gan reāli tas ir visai knaps iztikas minimums, jo no šīs summas vēl ir jāatskaita nodokļi.
 
#
yuanj » loģika 20.marts 2017 22:12 atbildēt
Es domaju un gan jau notiekti daudzi Latvieshi Doma, ka shada Ministre, Augsta amat/lemej persona ir Ljoti laba, labi! Jo Jauna! Ar shodienas Eiropas domahsanu! Shi Laikmeta! Nav no Chekas maisiem! Nav no Bijushajiem Komunistu partiju aprindam! Ar visu Padomju domashanu, uzskatiem! Un Reizniece-Ozola, Nav javaino visa tagad, kas kavee, neattistas Latvija, kur vien neskaties, Nekas Nepietiek naudas! Jo visam par iisu, nepietiek! Jaavaino ie 90 mitie! Vinji ir vainiigi pie visa! Kapec Latvijas Ekonomiska ikdiena ir shadi Neattistijusies! Atpalikusi no normali, labi att. Valstim eiropaa! Tagad pie rikles ir janjem un jaashljac virsu Virca tadam, ka Gailim! Un visi piesedetaji vinjam apkaart! Vinji visu aizlaida Rataa! Vinji pieljaava, at visiem Juristiem, Finansistiem - totalo prihvatizaciju! Kura apbremzeja jebkadu Latvijas, kaa Neatkaribu atguvushas, Jaunas valsts att.!!!
 
#
jo » yuanj 20.marts 2017 22:21 atbildēt
arii Dombrovskis/salidzinoshi jauns Puishels tika iegruuzts, pie vadishanas (nosaciti), pec Burbulja plishanas! Tas bija sekas, Totalai Latvijas Prihvatizacijai! pateicoties kurai, pec kuras, izdiiga jaunie Miljonari! Shkjeles, Shleseri, Meljnjiki!!!, u.c. Un nabaga, jaunais Ministrs - Domrovskis bija iegruuzts, shaja amata! Pec visas labas Varkas, Saprihvatizeshanas! Vinjsh jau no sakuma knapi parunat vareja, ari velak! Bet ko jus gribiet! Pie shadas sasistas Baljas! Visur kur neskaties ir Nozagts, ierauts kabatas! Atversi muti, dabusi! Tagad Latvijas Bankas Prezidentam, vajadzetu jau at nokavejumu Pazinjot! Ka STOP! Tuuliit Mes pazaudesim Pedejo!
 
#
un » yuanj 20.marts 2017 22:42 atbildēt
dazjam finansiali zinosham amatpersonam, Juridiskam smadzenem (noteikti ne Maizitis un Baravko), (jo vinji visu shito ir Pieljavushi!!!) u.c., vajadzetu (tai pashai Reiznieces-Ozolas jaunkundzei!), (Jaa! jaunkundzei!) ar Revoluucionaru Pazinjojumu!!! STOP! Shim Vaajpraatam, kas ir izdariits ar atgutas Neatkaribas Ekon., att.!!! Un Momentali izveidot Jaunu Latvisku/Patriotisku/Godigu/Zinoshu svarigu amatpersonu grupu, kuras Komandes, Vadiis un Beidzot apstaadinaas, sho Posta grimshanu! Ekonomiskaas att., Latvijaa Nav! Un tieshi Nodokljos vajaga Jaunu Neapzogamu, Neizsheemojamu pasauli! Latvijaa! Un izveidot ar gadiem 80% videjo slain! ar Algu brutto 2000 euro! Minimaalo darba samaksu st., 7 euro brutto! Un visiem tagadejiem kampejiem, nodokljus liidz 60% no visiem gada ienakumiem! Lielus nodokljus par Greznajam Privat maajaam! Par Super dargiem Jugenstila dzivokljiem! Par Noprihvatizetajiem visadiem iipashumiem! Jo lielaka alga, jo lielaaki nodoklji! papildus Nodokljus par greznajaam automashinaam! Par visiem Luksiem! Un nepieljaut ar stingru likumdoshanu! visadam amatpersonam algas lielaakas par 5000 euro, un ne pa 10000 euro. Meenesii! Un noteikti esosha Finanshu Ministre gribetu liidzigi ko mainiit, Bet tas pie shiis Vecas ikdienas, domashanas, Krapnieku piesegshanas, pie shiis 26 gadu Neizdariibas! Nav iespejams!!! Bet Revoluucionaaraa veidaa, Pazinjojot! Pietiks sho stulbumu! Buutu iespejams! Un daudzi Lielie Zaglji buutu jaaieseedina Minimums uz 25 gadiem stinra rezjiima cietumaa! Ar Pilnigu Mantas, Visa saprihvatizeetaa iipashuma, visu labumu Konfiskaacijas! Tos pashus Parec Zjiidus! Visu Konfisceet! Pazinjojot pa visu pasauli, ka sho zaglju ipashumi, aktiivi tiek aresteeti un tiks Valstij vinjiem atnjemti! Un Muuzja ieslodzijums uz atlikushajiem 15-20 gadiem. Ilgaak vinji nenodzivos! Un shaadus purnus vareetu savakt ap 100 ne mazaak! Visus Prihavtizatorus! Attirit Latviju no Parazitiem! Un Korupciju iznicinat, kaa Meeri! Un Naves sodu Obligaati Latvijaa! Saakot ar Pedofiiliem un drosmiigiem kriminali nosodiitiem!
 
#
Pačūlija 20.marts 2017 15:03 atbildēt
Nu, ja! Es, bomzis, dzīvoju Rīgas centrā, jūgenda mājā, esmu mazturīgs, neko nemaksāju. Lai biezie 119. sērijā Ķengaragā maksā tūkstošus! Man pienākas par velti!
 
#
mute 20.marts 2017 12:28 atbildēt
pirmsvēlēšanu fufelis. derētu tur visus caur melu detektoru izlaist
 
#
gf 20.marts 2017 10:33 atbildēt
Kāpēc vispār par vienīgo mājokli,
kuru esi nopircis vai nomaksā kredītā,
vēl būtu kaut kas jāmaksā? :)
 
#
FM 19.marts 2017 17:55 atbildēt
UN TAS VAR BUT KAD VALSTS DOD NOPELNIT VISIEM NE TIKAI 3 AAA
 
#
skudra 19.marts 2017 12:14 atbildēt
pie mums turīgais tas, kas saņem minimālo algu!
 
#
Maija 19.marts 2017 11:11 atbildēt
Vai tiešām, pie algām 500, 600 eur uz rokas ir uzskatāms par adekvātu 800 eur nodoklis par necilu mājiņu, kuru cēlis vectēvs? Valdība dara visu, lai iedzīvotaji muktu prom no šejienes neatskatoties.
 
#
Ilze 19.marts 2017 9:52 atbildēt
Tiešām divkose un muļķe! Ar vārdiem, ka nabagam jāmaksā mazāk, ar darbiem nabags maksā vairāk bagātais nemaz!
 
#
RM..OB 19.marts 2017 7:36 atbildēt
MINISTREI AR A.LEMBERGA LIETAM GALAA JAATIEK ...UN BUUUS VALSTIJ NAUDA...BUUUS
 
#
TAUTA 19.marts 2017 7:34 atbildēt
TOS VALSTS LIDZFINANSEJUMUS ES PROJEKTIEM NEDODT...LAI SAMET OLIGARHI NO SAVAS NAUDAS...A TA VINI TIK NO BUDZETA NAUDAS GRIB PELNIIT
 
#
nununu 19.marts 2017 7:31 atbildēt
ta valsts vara un pashvaldibas tik sev un kadam oligarham pienesumu dod
 
#
MINISTRE 19.marts 2017 7:29 atbildēt
PAR PRIVATMAJAM VISPAR NAV JAMAKSA...JO TUR NAUDU TIK GRABJ UN IZVAZA PASHVALDIBAS
 
#
brīvais radikālis 19.marts 2017 0:18 atbildēt
Jūs visā nopietnībā gaidiet, ka taukmūļi paši sevi apliks ar nodokļiem???
 
#
svārstīgs 18.marts 2017 22:24 atbildēt
Kādēļ vienīgajam īpašumam vispār būtu jābūt apliktam ar tādu nodokli!? Tā ir represija, kādēļ tāds naids pret Latvijas cilvēkiem? Kādēļ kaimiņos nav NĪN līdz noteiktai īpašuma vērtībai bet Latvijā par katru koka kasti jau sāk skaitīt, Jums tur augšā vispār kauna nav un saprašanas vai kā, kam tas ir vajadzīgs? Beidziet graut tautas pašapziņu par to ka viņš ir saimnieks savam īpašumam līdz brīdim kad iestājas nenomaksātā nodokļa parāds!
 
1 2 3
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers