Latvijā: PĒTĪJUMS: Kādi uzņēmumi paliek parādā nodokļos valstij 45 miljonus eiro 16 komentāri
 
Latvijā

PĒTĪJUMS: Kādi uzņēmumi paliek parādā nodokļos valstij 45 miljonus eiro

 

Viena cilvēka firma apgrozījusi desmit miljonu eiro, vispār nemaksājot nodokļus. Tai piemīt visas fiktīvās uzņēmējdarbības pazīmes. Un tomēr tā netika slēgta gadiem ilgi, uzaudzējot parādus valstij līdz 45,9 miljoniem eiro.

Skatīt visu rakstu >

Komentāri [16]
#
Aga 19.marts 2017 8:53 atbildēt
Parādiet man tos krievvalodīgos nodokļu maksātājus? Naudu ar varu neizvilksi! Mašīnas er esti numuriem, darbinieki noformēti uz 2 stundām dienā. Mājas Jurmalā kāpu zonā. Tādas ir nulles likuma sekas mūsu valstij.
 
#
Toties 19.marts 2017 7:39 atbildēt
mēs esam " Eiropas tīģeri" ar tādu ik gadus kāpjošu IKP!Un vēl-"ja krievvalodīgie aizbrauks,tad nebūs,kas maksā nodokļus."Te nu viņi ir-tie krievvalodīgo maksātie nodokļi!
 
#
Nu ja 16.marts 2017 8:16 atbildēt
Kā var uzaudzēt tik mežonīgus parādus,ja parastajiem mirstīgajiem jau pie dažu simtu parāda bloķē kontus?
 
#
H20 15.marts 2017 19:12 atbildēt
Kaērt netiks noformēta Saeimā izmeklēšans komisija par VID darbību un iespējamo finansu noziegumu piesegšanu tikmērt....
 
#
komars 15.marts 2017 17:50 atbildēt
Es gan nevainotu visā VID, pat no rakstā sacītā redzams, ka šie bija pieķerti. Tāpēc arī uzrēķini utt.
 
#
IIN,NĪN maksātājs » komars 17.marts 2017 9:46 atbildēt
Uzrēķināt jau viegli un droši,neizejot no VID cietokšņa.Un tad?Nodots parādu piedzinējiem?Un tad vēl?Publicēts,un viss!
 
#
Jānītis 15.marts 2017 16:39 atbildēt
rodas tāda nelaba nojauta, ka VID sadarbojas ar nodokļu nemaksātājiem , un abiem labi, ja tā nav tad lūdzu man puisītim Jānītim to izskaidrot un kāpēc vieniem piedzen spaidu kārtā nodokļus bet citiem onkuļiem nē, un arī ģenerālonkuls prokurors klusē, vai baidās, vai arī
 
#
asais 15.marts 2017 11:13 atbildēt
Kas un kuram nav skaidrs? Šī ir sistēma, kurā barojas VID ierēdņi. Atbirst arī citiem tiesībsargiem un partijām. Kāpēc bijusī VID ģenerāldirektore staigā un sniedz intervijas TV24, bet nesēž ķurķī? PVN nemaz tik viegli nav izkrāpt. Cik ir dzirdēts, ka nelielas, reālas firmas cenšas gadiem atgūt nelielu PVN, bet izkrāpt miljonus - uz sitiena, bez jautājumiem. VID ikmēnešu atskaitēs redz atmaksātās PVN summas, un milzīgs pieaugums taču lec acīs. Un lai nesaka, ka Pētersone to nezināja. Šeit ir runa par jumtu visaugstākajā līmenī un visu grupu iesaisti. Ja visi nebūtu apmierināti, tad būtu konkurentu nopludināta informācija vai kaut viens godīgais ments būtu kaut ko pateicis. Bet nē - kapa klusums. Tātad visi apmierināti, visiem tika, tikai valsts jaņos. Bet Pētersone TV24 māca visus dzīvot. Kolosāli!
 
#
brrrrr » asais 15.marts 2017 13:51 atbildēt
Un ko dariija Jezdakova?
 
#
he 15.marts 2017 10:47 atbildēt
Ja pameklēs, uzņēmumus, tiesvedību lietas, kurās ir figurējušas minētās personas, cesijas līgumus, atradīs arī patiesos labuma guvējus.
 
#
aga 15.marts 2017 8:45 atbildēt
Un kops ta briza, kad sis abas firmas apstajas, telefonu cenas pieauga. Bet izskatas, ka internetveikali no Polijas ir atradusi jaunus celus. Masinites ar polu numuriem katru nedelu kurse gar Rigas internetveikaliem!
 
#
ESMAIJA 15.marts 2017 8:37 atbildēt
Rodas tikai viens jautājums - kā var tik daudzus gadus pastāvēt fiktīvas firmas. Neizlasīju visu līdz galam, varbūt tas bija pateikts, vai šīs firmas ir izkrāpušas no valsts arī tik pat lielus miljonus kā pelnījušas. Un ja tā, tad kādēļ tie, kam tas bija jāuzrauga un jānovērš jau saknē, vēl ir uz brīvām kājām. TĀ IR ABPUSĒJA SADARBĪBA! Un nemaz nebūtu izbrīnīta, ja arī augstu stāvoši kungi, kas jūtas lieli savās biksēs, nav tur ņēmuši dalību - kā citādi visi tā apvēlušies, ka nelien vairs savos kreklos.
 
#
ghulamhi » ESMAIJA 15.marts 2017 10:29 atbildēt
Mūsdienās firmas birojam sienas var nebūt,bet jumtu vajag gan.
 
#
jautājums ģenerālprokuroram 15.marts 2017 8:29 atbildēt
vai te nav jāierosina krimināllieta par VID ierēdņu nolaidību pildot dienesta pienākumus
 
#
cik naivi » jautājums ģenerālprokuroram 17.marts 2017 9:47 atbildēt
Iesniegumu,lūdzu.Lai pamats atteikt ierosināt,utt.
 
#
jaa 15.marts 2017 8:22 atbildēt
sadu fiemelu ir pilna LATVIJA,,neviens ,neko nezin ,tikai stradnieki izjut ,ka netiek maksati nodokli ,par algam nerunasim ,tas ir mistiskas ,,ne tuvu minimalai,,ka gribu ta maksaju,,,un vel brinas ,ka negrib stradat,,,
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers