Latvijā: Vīķe-Freiberga sniedz atbildi sakarā ar informāciju par viņas iegādāto kapavietu 120 komentāri
 
Latvijā

Vīķe-Freiberga sniedz atbildi sakarā ar informāciju par viņas iegādāto kapavietu

 
Edmunds Brencis, F64 Photo Agency

Otrdien publiskajā telpā izskanēja informācija, ka eksprezidente Vaira Vīķe-Freiberga ieguvusi kapavietu I Meža kapos. Šajā kapsētā vietu jauniem apbedījumiem vairs neierāda.

Informācija liecina, ka Latvijas eksprezidente ieguvis kapavietu netālo no Latvijas pirmā valsts prezidenta Jāņa Čakstes atdusas vietas. I Meža kapi ir daļēji slēgti un kapavietas var iegūt tikai tie, kuriem tās jau ierādītas un tiek uzturētas.

Eksprezidentes Facebook ieraksts vēsta: "Vēlos izteikt sirsnīgu pateicību visiem tiem, kas uz nāvi raugās ar mūsu tautā pieņemto attieksmi, ko skaisti izsaka sekojošās divas dainas:

Ko es laba nopelnīju,
Šai saulē dzīvodama?
Vienu linu paladziņu,
Sešus dēļu gabaliņus.

Bur man buri, skauž man skauģi,
Nevar mani izpostīt:
Dieviņš taisa zelta sētu
Apkārt manu augumiņu.

VVF"

Komentāros liela daļa iedzīvotāju atbalsta eksprezidenti, norādot, ka prezidentiem būtu jānodrošina ne vien dzīvesvieta pēc amata termiņa beigām, bet arī kapavieta.

Komentāri [120]
#
Klausieties manos vārdos , neskatieties uz darbiem 14.janvāris 2017 16:28 atbildēt
Visa nelaime šajā pasākumā un tā vērtējumā saistās ar principu, kas it kā esot spēkā un attiecas uz visiem demokrātiskā sabiedrībā it īpaši uz eliti, jo tā ir ( jābūt ) paraugs pārējai sabiedrībai ,, Viens likums , viena taisnība visiem ,, Tad godīgi jāpaziņo sabiedrībai , ka šis princips atcelts un tagad spēkā ir princips :,, Kas atļauts Jupiteram , nav atļauts vērsim ,, . Cilvēki tā arī vērtētu visus procesus . Tagad iznāk tāda divkosība -no tribīnes cēli rietumu demokrātijas ideāli , darbos.....
 
#
pārējais 14.janvāris 2017 13:45 atbildēt
Labākajiem - labāko; pārējiem - kas pāri paliek!
 
#
opis82 14.janvāris 2017 13:05 atbildēt
Vai ir veerts taisiit taadu traci,zem zemes visi godi un privileegijas tiek apraktas.Kapos gan prezidenti,gan bomzi ir vienaa rangaa.
 
#
savādnieks 14.janvāris 2017 10:31 atbildēt
Šī kapavietas izvēle lielā mērā atgādina filmu ,,Tās dullās Paulīnes dēļ''.Bet ja nopietnāk,tad...ja VVF nopelni Latvijas labā būtu tik nozīmīgi kā viņa pati uzskata,tad x stundā tauta viņu no ļeņina pieminekļa (dzīvesvietas) uz rokām aiznestu uz jebkuru no izvēlētajām kapavietām Latvijā un arī piemineklim naudu samestu,bet jā,acīm redzot izpratne ar gadiem ir nākusi,ka prezidēšanas 8. gadi nozīmīgus augļus nav atstājis.
 
#
Būtībā » savādnieks 14.janvāris 2017 12:25 atbildēt
Demokrātiskā valstī nevar būt privilēģiju,tas ir amorāli.
 
#
» Būtībā 14.janvāris 2017 13:38 atbildēt
amorāli ir arī partiju vēlētam prezidentam prasīt ,lai viņa apbērējumu uzturētu par tautas līdzekļiem
 
#
vārsa 14.janvāris 2017 10:26 atbildēt
cūkai vieta vircas bedrē
 
Skatīt visus 120 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers