Latvijā: BRĪDINA: Rīgā un Liepājā atkal neatļauti darbojas kāds "ārsts" 6 komentāri
 
Latvijā

BRĪDINA: Rīgā un Liepājā atkal neatļauti darbojas kāds "ārsts"

 
SCANPIX

Veselības inspekcija, reaģējot uz saņemto informāciju, ka laikrakstos sevi reklamē un veselības aprūpes pakalpojumus piedāvā Oskars Ābelītis, veica pārbaudes Rīgā un Liepājā.

Pārbaudēs konstatēts ka ārstniecības iestādē Liepājā un skaistumkopšanas salonā Rīgā, noteiktos laikos pēc iepriekšēja pieraksta Oskars Ābelītis, kurš sevi pozicionē kā wellness speciālistu, kas darbojas pēc Šveices Wellness metodikas Atlasprofilax, veic individuālu izmeklēšanu, diagnostiku, ārstēšanu, t.i., patstāvīgi nodarbojas ar ārstniecību. Vēršam uzmanību, ka Inspekcija jau 2016. gada augustā Oskaram Ābelītim uzdeva pārtraukt neatļautu ārstniecību.

Atgādinām, ka veselības aprūpes pakalpojumus atļauts sniegt ārstniecības iestādē, kas atbilst obligātām prasībām ārstniecības iestādēm un to struktūrvienībām.

Vēršam iedzīvotāju uzmanību, ka Oskaram Ābelītim nav tiesības patstāvīgi nodarboties ar ārstniecību kādā no specialitātēm, jo viņam nav ārsta profesionālā sertifikāta.

Inspekcija aicina ikvienu iedzīvotāju atbildīgi izvēlēties personu, kas piedāvā pakalpojumus, kuri būtiski ietekmē cilvēka vispārējo veselības stāvokli un var radīt patiesus draudus veselībai.

Komentāri [6]
#
Joks 12.marts 2017 13:53 atbildēt
Dakterim,ja tāds viņš ir no Darba aizsardzības nodaļas ir liegta šī darbība,bet viņš nekaunīgā kārtā turpina ŠMAUKT vecos pensionārus. Ja par konsultāciju ārsts prasa 20.eiro,tad nākamā summa jau ir 343.eiro. Ja cilvēkam palīdz ir labi,bet ja nē,tad naudiņa ir tu-tu. Tādi kaktu dakteri ir jādedzina uz SĀRTA!!!
 
#
paciente 11.decembris 2016 17:47 atbildēt
tas ārsts ļoti sevi reklamē avīzē latgales laiks daugavpilī.
 
#
w 11.decembris 2016 10:11 atbildēt
Korupcija un politmafiozas shēmas ir Latvijas ārstniecības pamatā....konkurences cīņa! Ārsti valsts kabinetos pieņem pāris valsts apmaksātu pacientu un tad uz priekšu "haltūrā" EUR40 par 15 min. vizīti , visi laipni gaidīti, tad vēl nelieli pārskrējieni uz blakus kantori un viss no jauna...haltūras, haltūras, vienu uzvārdu redzu vai visās Rīgas poliklīnikās un slimnīcās!
 
#
bez stresa » w 11.decembris 2016 21:06 atbildēt
labāk patrenkāt kādu mazo, nevis mainīt visu medicīnas sistēmu. roka roku mazgā .
 
#
visas 8.decembris 2016 15:55 atbildēt
takas meslu firmas kas tirgo zaales ,kuras nav aptiekaas ,stradaa nekompotenti cilveki ...visi nonas un bel visadi ..kapec tas netiek likvidetas
 
#
Simona » visas 8.decembris 2016 21:06 atbildēt
Atliek vienīgi šausmināties par to, ka cilvēki vairs nemāk latviešu valodā rakstīt.
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers