Latvijā: Lielā talka aicina laicīgi pieteikt talkošanas vietas Komentēt
 
Latvijā

Lielā talka aicina laicīgi pieteikt talkošanas vietas

 
Lielā Talka

Līdz brīdim, kad tiks slēgta iespēja pieteikt savu oficiālo talkošanas vietu, atlikusi vien nedēļa, taču Lielās Talkas organizatori lūdz neatlikt taku reģistrāciju uz pēdējo dienu. Svarīgi saprast, ka pēc talku pieteikšanas mājaslapā www.talkas.lv tās vēl nepieciešams saskaņot ar attiecīgā novada koordinatoru. Tikai pēc tam, kad koordinators ir apstiprinājis pieteikumu, Talkas kartē parādās oficiālais talkošanas punkts, un šī punkta atbildīgajam ir iespēja saņemt oficiālos talkas maisus.

"Tā kā Lielās Talkas koordinatori pārsvarā ir pašvaldību darbinieki, kam ikdienā ir arī citi svarīgi pienākumi, apstiprināšanas process var ilgt arī dažas dienas. Tāpēc lūgums ikvienam, kas vēlas saņemt oficiālos talkas maisus, neatlikt pieteikšanos uz pēdējo brīdi, bet reģistrēties mājaslapā www.talkas.lv jau tūlīt!" aicina Lielās Talkas vadītāja Vita Jaunzeme.

Nedēļu pirms reģistrācijas slēgšanas ir pieteiktas jau vairāk nekā 1000 talkas, bet no tām koordinatori jau apstiprinājuši 820 oficiālās talku vietas. Tiem, kas nevēlas organizēt savu talku, pastāv iespēja izvēlēties jebkuru no apstiprinātajām talkošanas vietām un 23.aprīlī tai pievienoties.

Jau ziņots, ka gadījumā, ja iedzīvotājiem ir vēlme organizēt talku un vākt atkritumus baltajos Lielās Talkas maisos, ir nepieciešams reģistrēt savu talku mājaslapā www.talkas.lv. Tiesa, tādā gadījumā, ja plānots talkot un atkritumus vākt vien dažu cilvēku kompānijā, nav obligāti jāpiesaka sava talka - ieteicams atrast tuvāko oficiālo talkošanas vietu Talku kartē un sazināties ar tās atbildīgo par dažu maisu saņemšanu. Par Lielās Talkas atkritumu maisu savākšanu un izvešanu ir atbildīga attiecīgā pašvaldība. Piepildītos maisus var atstāt TIKAI reģistrētajās talkas vietās un par to atrašanās vietu jāinformē talkas atbildīgais.

Komentāri [0]
Nav pievienots neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers