Latvijā: Žurnālists piesauc nāvi savam kolēģim un zinātniekam Kalviņam 12 komentāri
 
Latvijā

Žurnālists piesauc nāvi savam kolēģim un zinātniekam Kalviņam

 
twitter
twitter
 
Žurnālists piesauc nāvi savam kolēģim un zinātniekam Kalviņam
1 / 2 Bildes 
 
 

ANO Bēgļu aģentūras reģionālās pārstāvniecības Ziemeļeiropā konsultants Didzis Melbiksis sociālajos tīklos jūtami "aizšāvis pāri strīpai", liekot uzvirmot jautājumam par mentālo stāvokli.

"Ja tas ir bijis joks - tad gaužam stulbs, ja tas bija domāts nopietni, tad - ak, vai...", "izskanējušajām aizdomām par šīs personas mentālās veselības problēmām, izrādās, ir daudz pamatojumu," šādi sociālajos tīklos tiek komentēti žurnālista Didža Melbikša replikas, paužot savu nostāju par zinātnieka, Mildronāta radītāja Ivara Kalviņa un sava kolēģa, žurnālista Jura Paidera publiskajām intrevijām.

Cik var noprats, tad vienā gadījumā D. Melbiksim, iespējams, nav šķitusi pieņemama zinātnieka I. Kalviņa intervija televīzijā, kurā viņš izsaka viedokli, ka pastāv fizikāls pamats homeopātijai un stukturētajam ūdenim, kā arī apšauba zemes rašanās laiku. D. Melbiksis šo ierakstu sākotnēji komentē ar tekstu : "ak, šī burvīgā veco marasmātiķu draudzene - nāve. Novēlu viņai labu ražu Latvijā!", bet vēlāk piebilst: "Saskaņā ar zinātni Kalviņam drīz vajadzētu mirt."  Ar līdzīgiem tekstiem D. Melbiksis aplaimojis arī savu kolēģi, žurnālistu Juri Paideru, visticamāk, nepiekrītot viedoklim par Panamas sarakstiem un ofšoru savstarpējo konkurenci.

Politiķis Jānis Iesalnieks D. Melbikša aktivitātes sociālajos tīklos komentē skarbi. "Un šis cilvēks apmāca Latvijas žurnālistus komunikācijai par "bēgļiem" un bieži tiek aicināts studijās kā "eksperts"?  Brīnos, ka Latvijas žurnālisti nav norobežojušies no šī āksta," pauž politiķis, atgādinot, ka aptuveni pirms pieciem gadiem D. Melbiksis esot radījis vietni anarhijalv.wordpress.com, kurā viņš esot aicinājis "zaimo karogu! piedrāz tēvzemi".


https://anarhijalv.wordpress.com/2011/08/28/zaimosim-karogu/

Komentāri [12]
#
Jānis 13.aprīlis 2016 9:32 atbildēt
Pirms kāda laika, skatoties D. Melbikša profilu kādā no sociālajiem tīkliem, redzēju dažādu okultisma simbolu virkni.
 
#
komentārs 12.aprīlis 2016 22:19 atbildēt
Nedomāju, ka Mlebiksis ir garīgi slims, vienkāršī viņš ir netīrs nelietis, kas sen jau zaudējis mēra sajūta. Šāda tipa personas gaida laika maiņas, lai staigātu apkārt un vāktu cilvēkus uz nošaušanu. Vara, varmācība un nelietība ir melbikšu dzīves mērķis.
 
#
Ha 12.aprīlis 2016 19:14 atbildēt
Siekalains velkommists! Tik pat jokains,kā tas izvarotais norvēģis,kuram esot ļoti žēl,ka viņa izvarotāju izsūtīs.
 
#
BanKimuns 12.aprīlis 2016 12:47 atbildēt
Un šitādi vada ANO bēgļu jautājuma risinājumus. Tad nav jābrīnās, ka ar bēgļiem ir tādā p-k-ļā...
 
#
Melbiksis - Drošības policijas klients! 12.aprīlis 2016 11:42 atbildēt
Melbiksis - Drošības policijas klients!
 
#
Balabolka » Melbiksis - Drošības policijas klients! 13.aprīlis 2016 12:44 atbildēt
Tieši otrādi - draugs!
 
#
.... » Balabolka 13.aprīlis 2016 15:48 atbildēt
Draugs viņs ir Krievijas vēstniecībai. DP viņš ir klients. Un, lai glābtu savu netīro ādu, arī ziņotājs, kas sīki informē par saviem drauģeļiem tikko viņam piespiež asti.
 
Skatīt visus 12 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers