Latvijā: Atklājas jauna, pārsteidzoša informācija par BBC Latvijas okupācijas filmu 27 komentāri
 
Latvijā

Atklājas jauna, pārsteidzoša informācija par BBC Latvijas okupācijas filmu

 
ekrānšāviņš

Izrādās, slavenā BBC filma, kurā redzama Latgales okupācija, esot daļēji filmēta Lietuvā un ar lietuviešu aktieriem.

“Viena interesanta detaļa par slaveno BBC Latgales filmu-tā lielākoties ir filmēta Lietuvā ar lietuviešu aktieriem.+1 braļukas kino industrijā,” savā twitter profilā ziņojis Krišs Ēlerts.

Arī analizējot subtitrus lasāms, ka filmā piedalījušies vairāki lietuvieši.

Jau vēstīts, ka Lielbritānijas raidsabiedrības BBC veidotajā filmā attēlots Krievijas iebrukums Latvijā. Filmā ar nosaukumu "World War Three: Inside The War Room" modelēta situācija, kurā Krievija ieņēmusi vairākas netālu no robežas esošas pilsētas, lai atbalstītu prokremliski noskaņotos separātistus.


Kad NATO līderi nevar izlemt, kā atbildēt uzbrukumam, ASV un Lielbritānija izlemj sūtīt karavīrus cīņā ar Krievijas spēkiem. Krievija pēc tam atbild ar kodoluzbrukumu. BBC mājaslapā raidījuma aprakstā teikts, ka tajā bijušās augstākās britu militārās un diplomātiskās amatpersonas veic iespējama "karstā kara" simulāciju Austrumeiropā, iekļaujot pat cīņu ar kodolieročiem.

Komentāri [27]
#
murgs 21.februāris 2016 23:05 atbildēt
izdomāti pasaku zvaigžņu kari multenēs, tracina tautu, saukt pie atbildības visus
 
#
pamela 21.februāris 2016 23:03 atbildēt
NRA paldies par CENZŪRU.Kas arī daļēji pierāda BBC filmas nātno patiesību!Žēl,ka jūs vēl arvien dzīvojat PSRS idejiskā pasaulē,jo ārā ir 21.gs.un mēs itkā esam ES,vai ne ??
 
#
pamela 21.februāris 2016 22:59 atbildēt
Nu un tad? Tur jau draud tas pats!Un ES nesaprotu par ko "cepšanās",jo tā ir nātnā dzīves īstenība,nokopēta no Ukrainas.Nav ko sašust Latgales "latgaliešiem"/ krieviem/ kā Bartaševičam,ka nā nav taisnība!IR
 
#
vija 21.februāris 2016 22:25 atbildēt
Ko jus visi cepaties vai nav vienalga kur ta filma uznemta un par ko ta ir ,ta ir tikai filma ka visas citas Paldies dievam ka ta nav isteniba no krieviem visu ko var sagaidit.
 
#
xl 21.februāris 2016 22:03 atbildēt
To jau varēja uzreiz pateikt pēc viņu akcenta krievu valodā. Varēja kaut ar kādu Latgales krievu pakonsultēties, savādāk filmā kliedza- Latgaļiijskij narod, krievs kliegtu Latgaļskij narod utt. Tur tik daudz kļūdu tajā filmā, šausmas, ļoti pavirši nostrādāts, dārgie braļukas. Kāda velna pēc iepīts Latgales karogs- vispatriotiskakie krievi Latgalē sien savām mašīnā Georga lentītes un liek uz paneļa Krievijas karogu, lielum lielajam vairumam no viņiem nav sajēgas kas tas tāds Latgales karogs.
Es lasu brīvi lietuviski. Nesen delfos.lt lasīju kur kāds gudrs leišu politologs spriedelē par Latgali, ka paši latgaliešii ir gandrīz tie paši krievi un vienmēr ir gribējuši atškelties no Latvijas utt. Ne jau pats viņš to savā stulbajā galviņā sadomāja gan jau Rīgā kāds augstākstāvošs ierēdnis- latgaliešufobs būs pačukstējis.
 
Skatīt visus 27 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers