Laika ziņas

 
Šodien, 14:41 No dienvidaustrumiem Latviju sāk šķērsot plaša nokrišņu zona, tuvākajā naktī un dienā visā valstī gaidāms lietus, vietām arī sniegs, prognozē sinoptiķi. Vairāk »
 
Šodien, 7:06 Pēdējās divās nedēļās gaisa temperatūra Latvijā nepārtraukti ir zem normas, dažbrīd noslīdot pat septiņus grādus zem aprīlim ierastā līmeņa, un mēneša izskaņā situācija neuzlabosies, savukārt maija sākumā ir cerības sagaidīt siltāku laiku, ziņo Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs. Vairāk »
 
Vakar, 7:17 Ceturtdien Latvijā gaidāms daļēji mākoņains laiks, vietām būs īslaicīgi nokrišņi - galvenokārt lietus. Vairāk »
 
26.aprīlis, 9:04 Šīs nedēļas nogalē Latviju sasniegs ciklons no dienvidiem, sev līdzi atnesot lietu un brāzmainu vēju, prognozē "Global Forecast System". Vairāk »
 
26.aprīlis, 7:17 Trešdien Latvijā saule mīsies ar mākoņiem, dienas pirmajā pusē daudzviet gaidāms īslaicīgs lietus un krusa, vēlāk vairs tikai vietām būs nelieli un īslaicīgi nokrišņi. Vairāk »
 
25.aprīlis, 18:18 Meteorologs Jānis Trallis mikroblogošanas vietnē twitter ir ievietojis jaunāko prognozi saistībā ar laika apstākļiem maijā. Vairāk »
 
25.aprīlis, 16:35 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteorolģijas centra sinoptiķi prognozē, ka arī trešdien Latvijā gaidāms lietus. Vairāk »
 
25.aprīlis, 11:30 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs brīdina par dienas laikā gaidāmajiem laikapstākļiem visā Latvijā. Vairāk »
 
25.aprīlis, 7:17 Otrdien Latvijas lielākajā daļā gaidāms apmācies un lietains laiks, daudzviet ilgstošs lietus. Mazāk nokrišņu būs Kurzemes ziemeļrietumu pusē, kā arī Sēlijā un Latgalē, vairāk - Zemgalē un Vidzemē, tostarp Rīgā. Vairāk »
 
24.aprīlis, 15:33 Meteorologs Jānis Trallis mikroblogošanas vietnē twitter vēsta par kādu interesantu faktu saistībā ar laika apstākļiem - 2000. gadā 24. aprīlī gaisa temperatūra sasniedza +28 grādu atzīmi. Vairāk »
 
24.aprīlis, 9:10 Jaunākās prognozes aizvien pārliecinošāk apstiprina, ka līdz aprīļa beigām mūsu reģionā saglabāsies vēss laiks, siltāku gaisa masu ienākšana gaidāma maija sākumā, kad temperatūras paaugstināšanās var būt strauja, norāda Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs. Vairāk »
 
24.aprīlis, 7:40 Pirmdien daudzviet Latvijas centrālajā un austrumu daļā gaidāmi īslaicīgi nokrišņi - lietus, sniegs un krusa, prognozē sinoptiķi. Vairāk »
 
23.aprīlis, 19:00 Rīt dienā daudzviet Latvijā gaidāms neliels lietus, vēsta Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs. Vairāk »
 
23.aprīlis, 10:01 Iespējams, maija sākumā Latvijā iestāsies silts laiks, liecina "Global Forecast System" informācija. Vairāk »
 
23.aprīlis, 7:58 Sestdien piedzīvotās spēcīgās vēja brāzmas šodien pierims tikai nedaudz, saglabājos ātrumu no 10 līdz 17 metriem sekundē, vēsta Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs. Vairāk »
 
22.aprīlis, 20:13 Sestdien Latvijā pūtis brāzmains vējš un daudzviet lijis un snidzis. Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka līdzīgi laikapstākļi gaidāmi arī rīt. Vairāk »
 
22.aprīlis, 14:48 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs brīdina par laiku tuvākajās stundās Latvijā. Vairāk »
 
22.aprīlis, 8:35 Kā liecina sinoptiķu prognozes, tad dienā, kad visā Latvijā notiek Lielā Talka gaidāmi nepatīkami laikapstākļi. Vairāk »
 
21.aprīlis, 15:39 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka tuvākajā diennaktī nokrišņu zona neatkāpsies. Vairāk »
 
21.aprīlis, 13:40 Šis rīts daudzviet Latvijā sācies ar nepatīkamiem laikapstākļiem. Kamēr Latvijas galvaspilsētā Rīgā piektdien līst lietus, tikmēr citos reģionos izveidojusies pat vairākus centimetrus bieza sniega sega. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers