Laika ziņas

 
Šodien, 16:41 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka tuvākajā diennaktī vietām gaidām lietus. Vairāk »
 
Šodien, 7:33 Nedēļas vidū vietām gaisa temperatūra varētu pārsniegt plus 25 grādus, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) sinoptiķi. Vairāk »
 
24.jūnijs, 18:01 Naktī uz svētdienu daudzviet Latvijā gaidāms lietus. Sinoptiķi prognozes liecina, ka lietains laiks gaidāms arī turpmākajās dienās. Vairāk »
 
24.jūnijs, 7:38 Lai gan Līgo diena Latvijā pagājusi bez nokrišņiem, sinoptiķi prognozē, ka Jāņos daudzviet Latvijā nedaudz uzlīs. Vairāk »
 
23.jūnijs, 19:00 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka Jāņu nakts Latvijā gaidāma bez nokrišņiem. Vairāk »
 
22.jūnijs, 9:13 Līgo vakars visā Latvijā paies bez nokrišņiem, savukārt Jāņu naktī Latviju no rietumiem aizklās mākoņi un Kurzemē nedaudz līs, no rīta neliels lietus gaidāms arī valsts centrālajā daļā, liecina jaunākās sinoptiķu prognozes. Vairāk »
 
22.jūnijs, 7:36 Naktī uz ceturtdienu gaisa temperatūra Latvijā pazeminājās līdz +5..+9 grādiem, bet daļā piekrastes nekļuva vēsāks par +11..+14 grādiem, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija. Vairāk »
 
22.jūnijs, 0:02 Astronomiskās vasaras pirmā diena daudzviet Eiropā kļuvusi par līdz šim karstāko dienu šajā gadā, un vairākās Rietumeiropas pilsētās pārspēts ne tikai 21.jūnija, bet arī visa mēneša karstuma rekords, liecina dati no meteoroloģisko novērojumu stacijām. Vairāk »
 
21.jūnijs, 15:23 Šī nedēļa laikapstākļu ziņā mums nesusi dažādus pārsteigums. Nedēļas sākumā varējām baudīt vasarīgus laikapstākļus, savukārt vakar un šodien daudzviet Latvijā līst un pamatīgi pūš vējš. Vairāk »
 
21.jūnijs, 10:40 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka tuvākajās stundās Latvijas austrumos iespējams pērkona negaiss. Vairāk »
 
21.jūnijs, 7:51 Trešdien, gada garākajā dienā, daudzviet Latvijā gaidāms īslaicīgs lietus, vietām pērkona lietusgāzes, krusa un ļoti stipras vēja brāzmas, brīdina sinoptiķi. Vairāk »
 
20.jūnijs, 17:00 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka tuvākajā diennaktī daudzviet līs un būs pērkona negaiss. Vairāk »
 
20.jūnijs, 12:52 Otrdien īsi pēc pusdienlaika daudzviet Zemgalē un Vidzemē ir lietusgāzes, lielākie negaisa mākoņi no Zemgales tuvojas Latgalei, liecina meteoroloģiskā informācija. Vairāk »
 
20.jūnijs, 7:37 Otrdien visā Latvijā ciklona ietekmē būtiski pastiprināsies vējš. No rietumiem virzīsies aukstā atmosfēras fronte, kas daudzviet atnesīs pērkona negaisu, vietām valsts centrālajā un austrumu daļā - it sevišķi Latgalē - iespējams spēcīgs pērkona negaiss, brīdina sinoptiķi. Vairāk »
 
19.jūnijs, 15:05 Otrdien, 20.jūnijā, brīžiem gaidāmi plaši nokrišņi, informē Meteoroloģijas centrs. Vairāk »
 
19.jūnijs, 8:54 Pirmdien visā Latvijā pūtīs brāzmains rietumu, ziemeļrietumu vējš, tā ātrums brāzmās sasniegs 10-15 metru sekundē. Vairāk »
 
19.jūnijs, 8:30 Tuvākajās dienās Latvijā pazemināsies gaisa temperatūra un brīžiem līs, tomēr Jāņu nakts valsts lielākajā daļā varētu paiet bez nokrišņiem, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs. Vairāk »
 
18.jūnijs, 19:03 Šīs nedēļas pēdējā dienā debesis daudzviet klāja mākoņi. Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs prognozē, ka naktī uz pirmdienu ziemeļu rajonos iespējams īslaicīgs lietus. Arī pirmdien vietām nedaudz līs. Vairāk »
 
18.jūnijs, 6:59 Sestdien daudzviet Latvijā gaiss iesila līdz pat +25 grādu atzīmei. Sinoptiķu prognozes liecina, ka arī svētdien gaidāma karsta diena. Vairāk »
 
17.jūnijs, 20:00 Naktī uz svētdienu Latvijā būs maz mākoņu, vietām - galvenokārt Kurzemē - veidosies migla, prognozē sinoptiķi. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers