Laika ziņas

 
Šodien, 8:37 Svētdienas rītā gaisa temperatūra Kurzemē un Zemgalē ir 0..-4 grādi, savukārt Latgalē un Vidzemes lielākajā daļā gaiss atdzisis līdz -4..-6 grādiem, liecina dati no uzņēmuma "Latvijas Valsts ceļi" un Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra. Vairāk »
 
Šodien, 6:59 Naktī uz svētdienu atsevišķos valsts rajonos temperatūra noslīdējusi līdz pat -7 grādu atzīmei. Meteorologu prognozes liecina, ka pēc aukstās nakts daudzviet svētdien gaidāma arī dzestra diena. Vairāk »
 
Vakar, 15:33 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka arī tuvākajā diennaktī ievērojami nokrišņi nav gaidāmi. Vairāk »
 
Vakar, 7:52 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka sestdienas rīts būs dzestrs, bet nokrišņi gaidāmi vien atsevišķos rajonos. Vairāk »
 
20.oktobris, 15:31 Minimālā gaisa temperatūra naktī uz sestdienu būs 0..+6 grādi, bet Vidzemes un Latgales lielākajā daļā temperatūra noslīdēs zem nulles, ziemeļaustrumu novados dažviet sasniedzot -3..-4 grādus, prognozē sinoptiķi. Vairāk »
 
19.oktobris, 19:31 Kamēr meteorologi turpina prognozēt, kāds laiks tuvākajās dienās gaidāms Latvijā, tikmēr laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs mikroblogošanas vietnē twitter skaidrojis, kā varēsim uzzināt, vai novembra beigās Latvijā gaidāma ziema. Vairāk »
 
19.oktobris, 17:36 Tuvākajās dienās Latvijā ieplūdīs aukstāks gaiss, nākamās nedēļas sākumā vietām valstī iespējams pirmais sniegs, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs. Vairāk »
 
19.oktobris, 17:27 Piektdien naktī un no rīta daudzviet Latvijā gaidāma migla, redzamība vietām samazināsies līdz simts un mazāk metriem, prognozē sinoptiķi. Vairāk »
 
19.oktobris, 7:06 Ceturtdien Latvijā saule mīsies ar mākoņiem, valsts ziemeļaustrumos iespējams neliels īslaicīgs lietus, prognozē sinoptiķi. Vairāk »
 
18.oktobris, 18:17 Baltijas valstīs 2017.-2018.gada ziema gaidāma aukstāka un sniegotāka nekā dažos iepriekšējos gados, prognozē ASV uzņēmums "AccuWeather". Vairāk »
 
18.oktobris, 8:21 Nedēļas otrajā pusē laikapstākļus Latvijā noteiks anticiklons, tādēļ, samazinoties mākoņu daudzumam, naktis un rīti kļūs krietni aukstāki, prognozē "Global Forecast System". Vairāk »
 
18.oktobris, 7:34 Trešdien daudzviet Latvijā gaidāms neliels īslaicīgs lietus, vairāk līs dienas pirmajā pusē Ziemeļvidzemē, prognozē sinoptiķi. Vairāk »
 
17.oktobris, 17:16 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka tuvākajā diennaktī gaidāmi nokrišņi. Vairāk »
 
17.oktobris, 7:58 Otrdienas pēcpusdienā un vakarā gaisa temperatūra Latvijā paaugstināsies līdz +12..+17 grādiem, un saskaņā ar pašreizējām prognozēm tik silts laiks šogad vairs nav gaidāms. Vairāk »
 
17.oktobris, 7:01 Otrdienas rītā Latvijas lielākajā daļā ir dūmaka vai migla, redzamība vietām nepārsniedz 200 metru, liecina dati no uzņēmuma "Latvijas Valsts ceļi" un Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra. Vairāk »
 
16.oktobris, 17:22 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka tuvākajā diennaktī nokrišņu daudzumus nebūs liels. Vairāk »
 
16.oktobris, 13:20 Lai arī lietus intensitāte šajās dienās ir mazinājusies, Kurzemes rietumu piekrastes un Zemgales upēs ūdens līmenis turpina paaugstināties appludinot palienes, ziņo Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs. Vairāk »
 
16.oktobris, 8:47 Šīs nedēļas sākumā pāri Skandināvijai virzīsies vairāki cikloni (tajā skaitā bijusī tropiskā viesuļvētra “Ofēlija”), kas noteiks laikapstākļus Latvijā. Valsti vairākkārt šķērsos atmosfēras frontes, tādēļ gaidāms neliels lietus. Brīžiem uzspīdēs saule. Dominēs rietumu, dienvidrietumu vēji, kas piekrastē brāzmās sasniegs 15 m/s. Ieplūdīs siltākas gaisa masas, tādēļ gaiss pirmdien dienas laikā iesils līdz +18 grādiem, vēsta Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs. Vairāk »
 
16.oktobris, 7:06 Pirmdien Latvijā pārsvarā saglabāsies apmākušās debesis, vietām gaidāma dūmaka un neliels smidzinošs lietus, vakarpusē uzlīs jau daudzviet valstī, prognozē sinoptiķi. Vairāk »
 
15.oktobris, 18:33 Pirmdien Latvijā būs pārsvarā apmācies un silts laiks, vietām gaidāms smidzinošs lietus un dūmaka, prognozē sinoptiķi. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers