Laika ziņas

 
Šodien, 15:41 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka arī piektdien laiks būs apmācies un gaidāmi nokrišņi. Vairāk »
 
Šodien, 7:30 Ceturtdien Latvijā saglabāsies apmācies un dūmakains laiks, daudzviet veidosies migla un turpināsies sīki nokrišņi - galvenokārt smidzinošs lietus un atkala. Vairāk »
 
Vakar, 21:00 Pēdējie dati liecina, ka 2016. gads gaisa temperatūras ziņā ir apsteidzis 2015. gadu un tādējādi kļuvis par viskarstāko gadu novērojumu vēsturē, vēsta BBC. Vairāk »
 
Vakar, 18:20 Meteorologs Jānis Trallis mikroblogošanas vietnē Twitter vēsta par diviem neparastiem laika apstākļu scenārijiem, jo tie vienam laika posmam Latvijā paredz ļoti atšķirīgas gaisa temperatūras. Vairāk »
 
Vakar, 15:29 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka arī nākamajā diennaktī vietām iespējami nelieli nokrišņi. Vairāk »
 
Vakar, 8:30 Trešdien Latvijā gaidāms apmācies laiks, vietām nedaudz snigs, Kurzemē būs arī lietus, atkala un dūmaka. Vairāk »
 
Vakar, 7:26 Latvijā no rietumiem sāk ieplūst silts un mitrs gaiss, tuvākajās diennaktīs visā valstī iestāsies atkusnis, gaidāms apledojums, nelieli nokrišņi un migla, prognozē "Global Forecast System". Vairāk »
 
17.janvāris, 18:09 Meteorologs Jānis Trallis mikroblogošanas vietnē Twitter vēsta neiepriecinošas ziņas par laika apstākļiem Latvijā un citviet pasaulē. Vairāk »
 
17.janvāris, 16:47 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka tuvākajā diennaktī daudzviet Latvijā gaidāmi nokrišņi. Vairāk »
 
17.janvāris, 8:22 Otrdien Latvijā saglabāsies daļēji apmācies laiks, vietām nedaudz snigs, daudzviet uzspīdēs saule. Vairāk »
 
16.janvāris, 15:55 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, šonakt gaiss atdzisīs līdz -3, -7 grādiem. Atsevišķos valsts rajonos nedaudz snigs. Līdzīgi laikapstākļi gaidāmi arī rīt. Vairāk »
 
16.janvāris, 12:29 Lai gan Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi informē, ka vēl šonedēļ Latvijā gaidāms sniegs, pašreizējās prognozes liecina, ka, iespējams, atsevišķos valsts reģionos ziema pavisam drīz jau būs galā. Vairāk »
 
16.janvāris, 9:18 Latvijas otrajā lielākajā pilsētā sniega segas biezums pieaudzis līdz 23 centimetriem, un tik daudz sniega Daugavpilī nav bijis kopš 2013.gada aprīļa, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati. Vairāk »
 
16.janvāris, 8:43 Trešdien Latviju šķērsos siltā atmosfēras fronte - sāks ieplūst siltāks un mitrāks gaiss no rietumiem, prognozē "Global Forecast System". Vairāk »
 
16.janvāris, 8:00 Pirmdien daudzviet Latvijā starp mākoņiem parādīsies saule, vietām nedaudz snigs. Vairāk »
 
15.janvāris, 8:38 Šodien Latvijā vietām uzsnigs un veidosies migla. Savukārt temperatūra būtiski nepazemināsies, vēsta Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs. Vairāk »
 
13.janvāris, 15:28 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka naktī gaidāma ilgstoša snigšana. Vairāk »
 
12.janvāris, 15:22 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka tuvākajā diennaktī daudzviet gaidāmi nokrišņi. Vairāk »
 
12.janvāris, 8:09 Ceturtdien Latvijā būs pārsvarā apmācies laiks, brīžiem gaidāms sniegs un putenis, Kurzemē arī lietus. Valsts lielākajā daļā gaidāms mazs nokrišņu daudzums. Vairāk »
 
11.janvāris, 16:10 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka tuvākajā diennaktī daudzviet iespējama snigšana. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers