Laika ziņas

 
Vakar, 21:11 Jaunās darba nedēļas sākumā no dienvidrietumiem Latvijā ieplūdīs siltāks gaiss: maksimālā gaisa temperatūra dienās lielākoties gaidāma +1…+5° robežās, bet vietām nedēļas vidū un pirmajā pusē gaiss var iesilt pat līdz +7°, informē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs. Vairāk »
 
Vakar, 9:04 Sestdien daudzviet Latvijā īslaicīgi snigs un puteņos, vietām spēcīgi. Gaidāms daļēji mākoņains laiks, saulainākā diena būs Kurzemē. Vairāk »
 
24.februāris, 15:28 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka tuvākajā diennaktī daudzviet Latvijā stipri snigs. Vairāk »
 
24.februāris, 9:30 Brīvdienās Latvijā brīžiem snigs, puteņos un līs, arī nākamnedēļ gaidāmi nokrišņi un kļūs siltāks, prognozē "Global Forecast System". Vairāk »
 
24.februāris, 7:21 Piektdien Latvijā, sākot no valsts ziemeļrietumiem, mākoņu kļūs mazāk un daudzviet spīdēs saule. Vairāk »
 
23.februāris, 16:13 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka tuvākajā diennaktī atsevišķos rajonos gaidāma stipra snigšana. Vairāk »
 
22.februāris, 7:48 Šīs nedēļas pirmais ciklons Latvijai atnesa ilgstošus nokrišņus pirmdien un otrdien, patlaban tuvojas otrais ciklons, naktī uz piektdienu valsts dienvidus sasniegs trešais, svētdien - ceturtais, prognozē "Global Forecast System". Vairāk »
 
22.februāris, 7:19 Trešdien Latvijā, sākot no valsts rietumiem, debesis aizklās arvien biezāka mākoņu sega, pastiprināsies vējš, snigs un puteņos, prognozē sinoptiķi. Vairāk »
 
21.februāris, 7:19 Otrdien daudzviet Latvijā lietu nomainīs sniegs, pievakarē sāksies ceļu apledošana, prognozē sinoptiķi. Vairāk »
 
20.februāris, 15:52 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka arī turpmākajā diennaktī Latvijas teritorijā gaidāmi ilgstoši nokrišņi. Vairāk »
 
20.februāris, 8:16 Tuvākajās dienās Latvijā ne tikai līs, bet arī snigs un puteņos, gaisa temperatūra brīžiem noslīdēs zem nulles, prognozē "Global Forecast System". Vairāk »
 
20.februāris, 7:19 Pirmdien Latvijā debesis segs bieza mākoņu sega un gaidāms ilgstošs lietus. Vairāk »
 
19.februāris, 8:45 Meteorologs Jānis Trallis mikroblogošanas vietnē twitter vēsta, ka jau nākamās nedēļas beigās visu Latviju, iespējams, klās sniega sega. Vairāk »
 
19.februāris, 8:11 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs vēsta, ka šodien daudzviet Latvijas centrālajos rajonos un austrumu rajonos ir gaidāms lietus un slapjš sniegs. Vairāk »
 
16.februāris, 20:29 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē ka tuvākajā diennaktī daudzviet Latvijā iespējami nokrišņi. Vairāk »
 
15.februāris, 18:30 Trešdien četrās novērojumu stacijās Latvijā pārspēts 15.februāra maksimālās gaisa temperatūras rekords, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra apkopotā informācija. Vairāk »
 
15.februāris, 7:54 Sākot ar šīs nedēļas nogali, laikapstākļus Latvijā galvenokārt noteiks ciklonu darbība, līdz ar to nākamajās nedēļās bieži gaidāmi nokrišņi un brāzmaini vēji, prognozē "Global Forecast System". Vairāk »
 
15.februāris, 7:42 Trešdienas rītā daudzviet Latvijā, galvenokārt valsts rietumu un centrālajā daļā, ir migla, redzamība vietām - tostarp galvaspilsētā - samazinājusies līdz 200 metriem, liecina dati no uzņēmuma "Latvijas Valsts ceļi" un Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra. Vairāk »
 
14.februāris, 19:13 Otrdien piecās meteoroloģisko novēroju stacijās labots 14.februāra maksimālās gaisa temperatūras rekords, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra apkopotā informācija. Vairāk »
 
14.februāris, 12:35 Otrdien visā Latvijā, izņemot daļu Sēlijas un Daugavpils apkaimes, izklīduši mākoņi, ļaujot saulei straujāk sasildīt gaisu, liecina meteoroloģiskā informācija. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers