Laika ziņas

 
Šodien, 17:05 Meteorologs Jānis Trallis mikroblogošanas vietnē twitter ir izplatījis brīdinājumu par laika apstākļiem šonedēļ. Vairāk »
 
Šodien, 9:09 Saulei kāpjot arvien augstāk debesjumā un sarūkot ozona slānim, ultravioletās radiācijas indekss Latvijā pakāpies līdz vidējam līmenim, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija. Vairāk »
 
Šodien, 8:01 Marta pēdējā nedēļā Latvijā būs vērojami laika apstākļu kontrasti - nedēļas vidū gaidāmo drēgno laiku nomainīs ievērojami siltāks laiks nedēļas nogalē, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs. Vairāk »
 
Šodien, 7:36 Pirmdienas priekšpusdienā Latvijā saglabāsies skaidrs laiks, dienas gaitā no ziemeļiem saradīsies mākoņi, visvairāk to būs Vidzemē un Latgalē, būtiski nokrišņi nav gaidāmi. Vairāk »
 
Vakar, 15:30 Svētdienas pievakarē Latvijā gaidāmas rietumu vēja brāzmas līdz 12-17 metriem sekundē, naktī uz pirmdienu vējš iegriezīsies no ziemeļrietumiem un nedaudz pierims, bet dienā tas atkal brāzmās pastiprināsies līdz 12-17 metriem sekundē. Vairāk »
 
Vakar, 10:00 Nākamnedēļ Latvijā ieplūdīs arktiskās gaisa masas, tomēr pirmdien un nedēļas nogalē iespējama augstākā gaisa temperatūra kopš rudens, liecina "Global Forecast System" informācija. Vairāk »
 
Vakar, 9:20 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka šodien vietām gaidāmi nokrišņi. Vairāk »
 
25.marts, 21:21 Rītdienas laika prognoze varētu iepriecināt tos cilvēkus, kuri šodien sūkstījās par lietu un sniegu, jo sinoptiķi rīt sola vairs tikai nelielus nokrišņus, vēsta Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs. Vairāk »
 
25.marts, 8:12 Šodien, izejot no mājas, noteikti vajadzētu paņemt lietussargu, jo visā Latvijā ir gaidāms apmācies laiks ar nokrišņiem, vēsta Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs. Vairāk »
 
22.marts, 8:00 Šīs nedēļas otrajā pusē un nākamnedēļ Latvijā bieži gaidāms saulains laiks un tikai dažkārt līs vai snigs, prognozē "Global Forecast System". Vairāk »
 
22.marts, 7:22 Trešdien Latvijā saule mīsies ar mākoņiem, būtiski nokrišņi nav gaidāmi. Vairāk »
 
21.marts, 7:42 Ekstrēmi laikapstākļi un klimatiskie apstākļi, tostarp arktiskie karstuma periodi, turpinās arī šogad. Tas seko pēc pērn piedzīvotajiem gaisa temperatūras rekordiem un jūras līmeņa pieauguma un ledāju kušanas. Vairāk »
 
21.marts, 7:12 Otrdienas priekšpusdienā Kurzemē, pēcpusdienā arī valsts centrālajā daļā lietus mitēsies un uzspīdēs saule. Vairāk »
 
20.marts, 9:20 Šīs nedēļas sākumā nokrišņu joslas viena aiz otras šķērsos valsts teritoriju, savukārt nedēļas otrajā pusē būtiski nokrišņi vairs nav gaidāmi un spīdēs saule, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs. Vairāk »
 
20.marts, 8:00 Pirmdien Latvijā gaidāms pārsvarā mākoņains laiks, saulaināka diena būs valsts austrumos, un dienas gaitā daudzviet līs, vietām iespējams slapjš sniegs un ledus graudi. Vairāk »
 
20.marts, 7:12 Pirmdien plkst.12.29 pēc Latvijas laika būs ekvinokcija - Saules diska centrs šķērsos debess ekvatoru un nonāks debess ziemeļu puslodē, liecina astronomu sniegtā informācija. Vairāk »
 
19.marts, 17:02 Naktī uz pirmdienu vietām Latvijā veidosies migla un apledojums, tāpēc brīdinām autovadītājus un aicinām būt īpaši uzmanīgiem. Būs lēns vējš un bezvējš, gaisa temperatūra +1..-5 grādi. Vairāk »
 
19.marts, 13:38 Laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs mikroblogošanas vietnē twitter norāda, ka pašreizējie laika apstākļi vēsta par labu vasaru. Vairāk »
 
19.marts, 10:00 Šodien vietām, galvenokārt valsts dienvidu rajonos, gaidāmi īslaicīgi nokrišņi slapja sniega un lietus veidā, vēsta Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs. Vairāk »
 
18.marts, 21:13 Sestdienas pēcpusdienā Kurzemes dienvidrietumus sasniedz ilgstošs lietus, naktī uz svētdienu jau lielākajā daļā Kurzemes, kā arī vietām Zemgalē līs un snigs. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers