Laika ziņas

 
Šodien, 17:20 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka naktī uz piektdienu nokrišņi nav gaidāmi, tomēr jau piektdien lielā daļā valsts teritorijas līs. Vairāk »
 
Vakar, 20:01 Baltijas valstīs līdz oktobrim dominēs silts laiks, bet novembrī situācija mainīsies un gaidāmi aukstuma viļņi, prognozē ASV meteorologu organizācija "AccuWeather". Vairāk »
 
15.augusts, 16:25 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi prognozē, ka arī rīt gaidāmi līdzīgi laikapstākļi kā šīs nedēļas sākumā. Vairāk »
 
14.augusts, 16:33 Lai gan aizvadītajā nedēļas nogalē Latvijā varējām izbaudīt gan pamatīgu svelmi, gan piedzīvot vētru, jaunākās sinoptiķu prognozes liecina, ka nedēļas nogalē nokrišņi atkal mitēsies un pakāpeniski kļūs siltāks. Vairāk »
 
12.augusts, 20:18 Sestdienas pievakarē un naktī uz svētdienu Latviju šķērsos aukstā atmosfēras fronte, tādēļ maksimālā gaisa temperatūra svētdien būs tikai +19..+23 grādi, prognozē sinoptiķi. Vairāk »
 
12.augusts, 16:14 Sestdienas pēcpusdienā Zemgalē gaisa temperatūra pārsniegusi +33 grādu robežu, tādējādi labots visas valsts 12.augusta karstuma rekords, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati. Vairāk »
 
12.augusts, 13:49 Sestdien un naktī uz svētdienu Latvijā iespējams postošs pērkona negaiss - spēcīga vētra, lieli virpuļviesuļi, milzīgi krusas graudi un īslaicīgi plūdi, prognozē Eiropas Eksperimentālais vētru prognozēšanas centrs. Brīdinājums publicēts vietnē www.estofex.org. Vairāk »
 
12.augusts, 12:39 12.augusts ir pirmā un, iespējams, vienīgā diena šogad, kad gaisa temperatūra Latvijā sasniegusi +30 grādu atzīmi, liecina dati no meteoroloģisko novērojumu stacijām. Vairāk »
 
12.augusts, 7:00 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka šodien gaidāma karstākā vasaras diena šogad. Vairāk »
 
11.augusts, 19:45 Pagājušajā nedēļas nogale Tuvajos Austrumos Kuveita temperatūra sasniedza pat +62 grādus. Aculiecinieki iemūžinājuši skatu, kā šajā temperatūrā aizdegušies krūmi. Vairāk »
 
11.augusts, 14:57 Vidējā gaisa temperatūra augusta pirmajā dekādē Latvijā sasniedza +17,8 grādus - līdz šim augstāko atzīmi šajā gadā, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra apkopotā informācija. Vairāk »
 
10.augusts, 16:05 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka tuvākajā diennaktī lielākajā valsts daļā gaidāmi negaisi. Vairāk »
 
10.augusts, 13:18 Šī vasara šogad mūs nav lutinājusi ar īpaši karstu laiku. Pēc divu vasaras mēnešu aizvadīšanas vēl nevienā meteoroloģiskajā novērojumu stacijā maksimālā gaisa temperatūra nav sasniegusi +30 grādu atzīmi. Tiesa, sinoptiķi prognozē, ka šajā nedēļas nogalē termometra stabiņš pakāpsies līdz +30 grādu atzīmei. Tomēr rodas jautājums - vai gadi, kad nevienā Latvijas vietā gaisa temperatūra nav sasniegusi +30oC, ir kaut kas neparasts? Vairāk »
 
9.augusts, 18:49 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka rīt daudzviet iespējams lietus. Vairāk »
 
9.augusts, 15:45 Trešdienas pēcpusdienā Liepājas un Ventspils novērojumu stacijā, termometra stabiņam pakāpjoties attiecīgi virs +25 un +26 grādiem, sasniegta augstākā gaisa temperatūra kopš pagājušā gada jūlija, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati. Vairāk »
 
9.augusts, 14:00 Šī nedēļa iepriecinājusi tos, kuri gaidīja siltāku laiku. Sinoptiķi prognoze, ka vēl karstums šonedēļ ir gaidāms, taču tas atnesīs ar negaisu un strauju gaisa temperatūras kritumu. Vairāk »
 
8.augusts, 17:50 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka arī trešdien nokrišņi gaidāmi. Vairāk »
 
7.augusts, 16:50 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka arī otrdien nokrišņi nav gaidāmi. Vairāk »
 
7.augusts, 12:23 "Ziemas prieki būs jāaizmirst!" Tieši tik skarbas prognozes par ziemu, ko turpmāk varēsim piedzīvot Latvijā, ir sinoptiķiem. Vairāk »
 
5.augusts, 15:52 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka svētdien saglabāsies līdzīgi laika apstākļi kā šodien. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers