Mūzika

Vakar, 21:21 «Šovasar pie jūras ir sanācis pabūt tikai vienu dienu, viss pārējais laiks paiet, nopietni gatavojoties jaunajai sezonai,» saka komponists, vokālās grupas Framest mūziķis un vadītājs Jānis Ķirsis. Rītvakar pulksten 21 grupa pirmoreiz sniegs koncertu Kalnciema kvartālā. Ieeja bez maksas. Vairāk »
 
15.augusts, 15:04 Vasaras izskaņā, 25. augustā, kultūras un atpūtas parka «Mežaparks» Zaļajā teātrī dārza svētku atmosfērā varēsim baudīt Raita Ašmaņa vadītā Jelgavas bigbenda un Latvijas tenoru Gundara Ruņģa, Naura Puntuļa un Miervalža Jenča tieši šim notikumam radīto koncertprogrammu «Mūžzaļās melodijas». Vairāk »
 
13.augusts, 19:55 Nra.lv sadarbībā ar mobilo televīziju, lietotni LMT Straume aicina šovakar, 13. augustā no plkst. 20.00 baudīt festivāla "Summertime – aicina Inese Galante" noslēguma koncerta "Gala Galante" tiešraidi no Dzintaru koncertzāles. Vairāk »
 
11.augusts, 16:31 Šis gads Valsts akadēmiskajam korim Latvija ir īpašs: tas atzīmē gan 75. jubileju, gan jau 20. gadu piedalās Starptautiskajā garīgās mūzikas festivālā. Tas šogad solās būt mākslinieciski īpaši daudzveidīgs: programmā tradicionāli paredzēta virkne jaundarbu, bet īpašais pasākuma viesis būs baroka stilizācijas meistars Svens Dāvids Sandstrēms, kura slaveno darbu Mesija koris Latvija atskaņos festivāla noslēguma koncertā. Vairāk »
 
10.augusts, 7:12 Sestdien pulksten 18 nesen atjaunotajā Ikšķiles brīvdabas estrādē norisināsies pirmais Latvijas populārāko dziedošo aktieru salidojums. Koncerta muzikālais vadītājs ir komponists Valdis Zilveris, režisors – Valdis Lūriņš, bet vakara vadības groži uzticēti Latvijas Nacionālā teātra aktieriem Dita Lūriņai un Mārtiņam Eglienam. Vairāk »
 
9.augusts, 19:55 Nra.lv sadarbībā ar mobilo televīziju, lietotni LMT Straume aicina šovakar, 9. augustā no plkst. 20.00 baudīt festivāla “Summertime – aicina Inese Galante” atklāšanas koncerta, mīlas duetu vakara "Viva Amor!” tiešraidi no Dzintaru koncertzāles. Vairāk »
 
9.augusts, 19:05 Pēc spožas koncerttūres pagājušā gada nogalē, 5. augustā Dzintaru koncertzālē publika atkal neviltotā sirsnībā sveica operdīvu Kristīni Opolais. Šoreiz brīvdabas koncertprogrammā ar savulaik Latvijas Nacionālajā operā biežu viesi – čehu tenoru Pāvelu Černohu un diriģentu Sesto Kvatrīni, kura vārds un sniegums palicis atmiņā no rudens koncertiem Liepājā, Rēzeknē un Rīgā. Atceroties, cik cildinoši par Sesto Kvatrīni izteicās Kristīne Opolais, kuras izvēle saviem koncertiem dzimtenē jau otrreiz kritusi tieši uz temperamentīgo MET mēģinājumos sastapto asistentdiriģentu, likās saistoši aicināt uz sarunu pašu jauno maestro, kurš ne tikai izceļas ar ekspresīvu diriģēšanas stilu, bet, izrādās, arī komponē un kādudien sapņo vadīt operteātri, kur skanētu arī laikmetīgās operas un simfoniskās mūzikas programmas. Vairāk »
 
9.augusts, 14:07 2017. gada 13. un 14.augustā Latvijas Radio koris diriģenta Sigvadrda Kļavas vadībā piedalīsies vienā no senākajiem un vērienīgākajiem klasiskās mūzikas festivāliem “BBC Promenāde” (BBC PROMS) Londonā. Vairāk »
 
9.augusts, 7:12 «Es gribu, lai katrs klausītājs sajūt, ka es dziedu no sirds uz sirdi, ka mēs visi esam kā viena ģimene, īstu draugu loks. Man tiešām ir ļoti svarīgi, lai klausītāji sajūt, ka es viņus mīlu un, esot uz skatuves, mēģinu apburt un kā bijusī mediķe – gribu izveseļot no visa negatīvā un nepatīkamā,» saka operdziedātāja Inese Galante. Vairāk »
 
8.augusts, 7:12 Šodien, 8. augustā, pulksten 19 notiks viens no neparastākajiem koncertpasākumiem: iespējams, vienīgais Imanta Dakša šā gada koncerts Rīgā, kas turklāt risināsies 24 metrus augstajā Latvijas Universitātes Botāniskā dārza Palmu mājā. Vairāk »
 
6.augusts, 9:50 Dzintaru koncertzālē šodien atklās 18.starptautisko baleta festivālu ''Baleta zvaigznes Jūrmalā'', kurā pašmāju mākslinieki uzstāsies kopā viesmāksliniekiem no Spānijas, Kanādas, Armēnijas un Kazahstānas, infomēja Dzintaru koncertzāles pārstāvis Mārtiņš Pučka. Vairāk »
 
4.augusts, 17:38 Brīvdienu ceļvedis Vairāk »
 
4.augusts, 13:45 Leigo ezera mūzikas festivāls Igaunijā šogad ir vairāku jubilejas gadskaitļu iezīmēts – festivālam ir 20. gadskārta, mūziķu dinastijas pārstāvis, slavenais diriģents Nēme Jervi svin 80. dzimšanas dienu, bet viņa vadītais Igaunijas Nacionālais simfoniskais orķestris – 90. gadadienu. Vairāk »
 
3.augusts, 21:14 Ar elegantu koncertprogrammu Āraišu arheoloģiskajā parkā jūlijā klajā nāca folkmūzikas projekta Auļi un Tautumeitas jaunais albums Lai māsiņa rotājas. Vairāk »
 
2.augusts, 18:05 Trešo gadu Ventspils Kamerorķestri un kamerkori Ventspils vada diriģents Aigars Meri, kurš vienlaikus ir arī Latvijas Nacionālās operas galvenais kormeistars, Ventspils un Kuldīgas apriņķa koru virsdiriģents un Jelgavas kamerorķestra diriģents. Trijos gados gan Ventspils kamerorķestris, gan kamerkoris audzis kvalitatīvi un ieņem arvien nozīmīgāku vietu Ventspils un Latvijas kultūras dzīvē. Intervija ar diriģentu Aigaru Meri. Vairāk »
 
2.augusts, 16:05 No 14. līdz 19. augustam PIKC Ventspils Mūzikas vidusskola un Ventspils Kultūras centrs rīko XII Mūsdienu ritma mūzikas festivālu – meistarklases Ventspils Groove 2017. Vairāk »
 
2.augusts, 15:42 Jūlija vidū, lai diriģētu Elīnas Garančas un Hiblas Gerzmavas koncertu Dzintaros un koncertus festivālā Sensus Liepājā, pēc apmēram piecu gadu pārtraukuma Latvijā viesojās kādreizējais LNSO mākslinieciskais vadītājs Karels Marks Šišons. Vairāk »
 
2.augusts, 15:03 Latvju "ska/punk" grupa „All Day Long” pastāv jau kādus divus gadu desmitus, taču uz īpašiem slavas lauriem nekad nav rāvusies – uzspēlē sev, savējiem, kaimiņiem, apkārtējiem un miers mājās. Vairāk »
 
1.augusts, 7:12 «Popmūziku es neklausos, absolūti nekādu, esmu prom no šīs sfēras un par to neko nezinu. Es klausos Bahu un meklēju domubiedrus, mūziķus, kuri jūt pasauli līdzīgi kā es,» saka komponists Jānis Lūsēns. Viņa jaunā instrumentālās mūzikas koncertprogramma AIZ... Mūzika vēlā vakarā ir izjusts ceļojums plašajā skaņu pasaulē, uz kuru šajā vasarā viņš aicina klausītājus koncertos Latvijas skaistākajās baznīcās. Vairāk »
 
28.jūlijs, 16:23 Brīvdienu ceļvedis Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers