Mūzika

23.jūnijs, 13:00 23. jūnija vakarā, plkst. 18:00, Baltijas koncertturnejas ietvaros, Rīgas sv. Jāņa baznīcā uz koncertu aicinās Prusilas mūzikas skolas stīgu orķestris no ASV, diriģenta Entonija Arnona vadībā. Koncertā, dzirdēsim Dvoržāka, Džoplina, Kazala, Skota, Štrausa, Tičeli, kā arī Antonio Vivaldi skaņdarbus un to aranžijas stīgu orķestrim. Pateicoties labdaru atbalstam, ieeja koncertā būs bez maksas, ar ielūgumiem, kurus iespējams saņemt visās "Biļešu paradīzes" tirdzniecības vietās. Vairāk »
 
22.jūnijs, 16:57 Šķiet, labākais un demokrātiskākais mūzikas produkts, ko varētu piedāvāt progresīvi domājošiem līgotājiem – pēc skaita nu jau septītā etnomūzikas izlase “Sviests”. Vairāk »
 
21.jūnijs, 7:12 «Pārskatot nometnes dalībnieku sarakstu, jāatzīst, ka lielāko daļu es nepazīstu. Un tas ir ļoti, ļoti forši, ka mūsu ir tik daudz. Tas ir ļoti iedvesmojoši,» saka talantīgā koklētāja Laima Jansone, ar gandarījumu atzīstot, ka pēdējo gadu laikā kokles spēle ir kļuvusi aktuāla un pieprasīta ne tikai Latvijā, bet arī ārzemēs. Vairāk »
 
16.jūnijs, 22:10 Brīvdienu ceļvedis Vairāk »
 
15.jūnijs, 19:00 Divos koncertos Latvijā – pirmdien, 19. jūnijā, pulksten 19 Ogres Kultūras centra Mazajā zālē un otrdien, 20. jūnijā, pulksten 18 Rīgas Sv.Pētera baznīcā – uzstāsies Kalifornijas (ASV) zēnu un jauniešu koris Ragazzi. Ieeja koncertos – bez maksas. Vairāk »
 
14.jūnijs, 22:50 «Septiņpadsmit gadu laikā ir redzēti un dzirdēti pasaules labākie blūza mākslinieki, iepazīti jauni draugi un uzkrāta liela pieredze. Tāpēc nolēmām rīkot paši savu festivālu – šogad sāksim un nākamgad noteikti turpināsim,» saka blūza grupas Latvian Blues Band (LBB) ģitārists un vokālists Jānis Bukovskis. Vairāk »
 
14.jūnijs, 21:50 Muzikālā pavienība ‘’Transleiteris’’ ir nācis klajā ar jaunu video, kurā tiek izsmieti ASV žurnālisti, kuri iepriekš ir teikuši nepatīkamus vārdus par Cēsīm. Vairāk »
 
14.jūnijs, 7:12 «Man gribas apgāzt mītu, kas izskanējis presē, ka Dailes teātris atlaiž vecos aktierus, jo seniori tam nav vajadzīgi. Respektīvi, es būšu laimīgs, ja skatītāji ar šo stāstu sapratīs, ka mēs neatdalām jaunību no brieduma, ka mēs esam viena liela ģimene un mums ir kopīgi mērķi,» saka Dailes teātra aktieris un režisors Intars Rešetins. Vairāk »
 
13.jūnijs, 22:05 Viens no slavenākajiem Latvijas un Vācijas vijolniekiem un diriģentiem, jauniešu kamerorķestra "Kremerata Baltica" dibinātājs un vadītājs aizvadītajā nedēļā Berlīnē saņēmis prestižo "Pour le Mérite für Wissenschaften und Künste" ordeni. Vairāk »
 
9.jūnijs, 16:07 Idejas brīvdienām Vairāk »
 
8.jūnijs, 18:29 Latvijas Universitātes biedrības „Juventus" pūtēju orķestris diriģentu Jāņa Puriņa un Jāņa Kaģa vadībā 18. Starptautiskajā pūtēju orķestru konkursa Ostravā (Čehija), ieguva 95,4 punktus no 100 iespējamiem un saņēma konkursa „Grand Prix" – firmas „Arnolds & Sons" trompeti un kļuva par absolūto konkursa uzvarētāju. Vairāk »
 
8.jūnijs, 17:40 No 8. līdz 18. jūnijam Latvijas Nacionālajā operā jau divdesmito reizi notiks Rīgas Operas festivāls. Operas festivāls “Viva romantica” būs veltīts romantiskajai operai, kuru atspoguļos sezonas jauniestudējumu daudzveidīgais klāsts, piedaloties izcilajām latviešu operzvaigznēm Marinai Rebekai, Maijai Kovaļevskai, Ingai Kalnai, Egilam Siliņam un spožiem viessolistiem. Festivālu 18. jūnijā noslēgs krāšņs Galā koncerts, kura tiešraidi kanālā 360TV piedāvās Latvijas Nacionālās operas un baleta un Rīgas Operas festivāla galvenais patrons “Lattelecom”. Vairāk »
 
8.jūnijs, 17:17 Dienas gaismu ieraudzījis liepājnieka, dzimuša dobelnieka, dziesmu autora jau no septiņdesmitajiem gadiem Jura Pavītola dziesmu nošu apkopojums Vairoga dziesmas – pirmā daļa. Nesen krājums ar kupli apmeklētu koncertu piedzīvoja savu prezentāciju Liepājas universitātē. Vairāk »
 
8.jūnijs, 13:06 «Jebkurš cilvēks ir laimīgs, ja pamostoties viņam nekas nesāp, ja viņš spēj pilnvērtīgi domāt un attieksme pret dzīvi viņam ir nevis naiva, bet mīloša. Un viņā ir arī dzīvesspēks,» uzskata komponists Uģis Prauliņš. Īsi pirms Jāņiem, 17. jūnijā, viņš svinēs savu 60. dzimšanas dienu, bet piektdien, 9. jūnijā, Sv. Jāņa baznīcā Rīgas festivāla ietvaros notiks komponista Uģa Prauliņa jubilejas koncerts. Vairāk »
 
1.jūnijs, 19:26 Kamerorķestris Sinfonietta Rīga noslēdzis pilsētas koncertsezonu ar programmu, kura ierasti apliecina orķestra mākslinieciskās darbības galvenos virzienus un iepazīstina plašāku publiku ar topošajiem solistiem, šoreiz Čehijā studējošo kontrabasistu Matīsu Eisaku. Vairāk »
 
1.jūnijs, 17:15 Vāgnera operas nelieliem operteātriem ir pamatīgs izaicinājums. Latvijas Nacionālā opera un balets, noslēdzot sezonu, apliecinājusi, ka Rīgai ir pamats valkāt Vāgnera pilsētas vārdu, ar spilgtu Tanheizera iestudējumu. Tas krāšņos arī Rīgas Operas festivālu Viva Romantica! jūnija vidū, vēlreiz atgādinot par šīs sezonas virsotnēm. Vairāk »
 
1.jūnijs, 16:02 «Pagājušās vasaras sākumā mašīnas bagāžniekā ieliku saliekamo krēslu – ar tādu domu, ka kādu dienu aizbraukšu mierīgi pasēdēt pie jūras. Rudenī attapos, ka tā arī nebiju aizbraucis. Šogad tomēr gribētu dažas dienas izrauties, lai gan – izskatās, ka šovasar man darbu ir vairāk nekā jebkad,» saka komponists Raimonds Tiguls. Vairāk »
 
1.jūnijs, 15:23 Jūrmalniece Vineta Sareika pēdējā laikā dzimtenē koncertē patīkami bieži, katrreiz no jauna iepriecinot ar jaunumiem savā solistes repertuārā. Vairāk »
 
31.maijs, 20:55 «Bez prieka nevar un arī nevajag iet uz skatuves. Muzicēšanai ir jāsagādā bauda, man ir jājūt, ka pašam un vēl kādam mans darbs ir vajadzīgs. Ja šādas sajūtas nav, tad uz skatuves nemaz nevajag līst,» uzskata Raimonds Pauls. Piektdien, 2. jūnijā, viņš kāps uz Dzintaru koncertzāles skatuves vasaras koncertsezonas atklāšanā. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers