Mūzika

Šodien, 11:35 Svinēt svētkus ģimenes lokā Latvijā, iepirkt labas grāmatas un uzstāties Rīgas Ziemassvētku koncertos Ķīpsalā – tāds ir dziedātāja un komponista Gunāra Kalniņa plāns 2017. gada nogalei. Bet ko gan mākslinieks “cels galdā” Latvijas publikai? Vairāk »
 
Šodien, 10:00 Piektdien, 15.decembrī, pulksten 18 Sv.Trīsvienības baznīcas torņa skatu laukumā skanēs Ziemassvētku koncerts, kurā uzstāsies mūziķi Goran Gora un Kārlis Kazāks ar koncertprogrammu “Divi vienā”. Vairāk »
 
Vakar, 20:00 «Ziemassvētkos mēs būsim kopā četras paaudzes, un vienam no mums – mazmeitiņai Paulai, kurai ir divarpus gadiņi –šie svētki ir ļoti svarīgi. Jo viņa jau skaita pantiņus un gaida rūķīšus un Ziemassvētku vecīti,» smaidot saka komponists Valts Pūce. Vairāk »
 
Vakar, 15:09 Leģendārā īru roka kvarteta “U2” studijas albumi droši vien pēc inerces vēl gadiem veikalos tiks pirkti kaudzēm, bet pēc tam apspriesti recenzijās un viedokļu sadursmēs internetā, ja pat nemaz nebūt tā vērti. Pagaidām gan par “U2” albumiem to vēl nevarētu teikt, lai gan šīs grupas darbības sākotnējā posma mūzikas produktu pielūdzēji jau sen saka, ka šis “U2” nav īstais “U2”. Vairāk »
 
Vakar, 11:15 Aktrises Zane Dombrovska un Dita Lūriņa piedāvā jaunu Aigara Voitišķa dziesmu “Snieg”, dziesmu autors sacerējis, iedvesmojoties no Ojāra Vācieša dzejoļa ar tādu pašu nosaukumu. Šī dziesma ir arī pirmā vēstnese studijas albumam, kas tiek ieraktīts Ginta Solas ierakstu studijā un albumu plānots izdot nākamā gada Ziemassvētkos. Tajā būs dzirdamas nebijušas versijas vairākām tautā iemīļotām un jau labi zināmām Aigara Voitišķa dziesmām, kā arī pavisam jaunas dziesmas, kas radītas īpaši šim notikumam. Vairāk »
 
13.decembris, 19:03 «Mēs esam ļoti priecīgas, ka mums ir izdevies iemūžināt tās emocijas, kas ir dzīvajā koncertā,» saka vokālās grupas Latvian Voices dalībniece Laura Jēkabsone, 3 pavāru restorānā Tam labam būs augt prezentējot grupas jaunāko veikumu – albumu Mazie, skumjie ziemas svētki. Vairāk »
 
13.decembris, 16:45 «Lai nākamajā gadā katram izdodas piedzīvot tādu notikumu, kas dāvā milzu prieku, ir svarīgs pašam. Lai valda miers un saticība. Lai mēs vairāk smaidītu,» – ar šādu vēlējumu sev un citiem šo gadu pavada un jauno gadu sagaida diriģente Aira Birziņa. Ziemassvētki, kā allaž, viņai ir īpaši blīvs darbs periods, jo tiek gādāts par svētkiem citiem. Vairāk »
 
13.decembris, 9:42 Grupa „Franco Franco” šodien, 13. decembrī, nāk klajā ar jaunu singlu un videoklipu „Vadugunis”, kas ir pirmais grupas skaņdarbs latviešu valodā. „Vadugunis” tapusi sadarbībā ar reperi Ipstenu Kūnu, kurš ir dziesmas vārdu autors, kā arī producentu Arstarulsmirus. Vairāk »
 
12.decembris, 18:23 Šīs nedēļas nogalē, 15. decembrī, atjaunotajā vēsturiskajā Dzintaru koncertzālē sāksies Ziemassvētku festivāls, kura laikā izskanēs desmit koncerti. Vairāk »
 
12.decembris, 17:00 Jau šo ceturtdien, 14. decembrī, Ģertrūdes ielas teātrī latviešu melnmetāla apvienība “Eschatos” atzīmēs sava jaunā EP jeb mazās platītes “MÆRE” izdošanu. Bonusā - grupas “Das Sonntags Legion” kā īpašie viesi un tēlnieces Gundegas Evelones skulptūru miniizstāde. Vairāk »
 
12.decembris, 16:13 25. novembrī ar krāšņu koncertu Lielajā ģildē tika atklāts Baltijas simfoniskais festivāls. Vairāk »
 
12.decembris, 15:05 Spriganā popdziedātāja Pinka (īstajā vārdā Alisija Betia Mūra) kādu laiku savus fanus ar jauniem studijas darbiem nebija iepriecinājusi – pēdējais viņas albums “The Truth About Love” tika izdots pirms pieciem gadiem. Starp citu, šis ripulis līdz šim bija pārliecinoši labākais Pinkas karjerā – tas ieņēma pirmo vietu štatos, otro pozīciju Apvienotajā Karalistē utt., un visā pasaulē tika pārdots vairāk kā 7 miljonu kopiju apjomā. Iepriekšējā teikumā vārdi “līdz šim” nav iepīti nejauši, jo “Beautiful Trauma” būs vēl labāki panākumi – šis ripulis bija Nr.1 praktiski visos prestižākajos topus (tikai specifiskajos Francijas un Vācijas tirgos tas bija otrais), kas nozīmē, ka arī pārdošanas dati būs teicami. Jāpiebilst, ka dziesmas “Revenge” ierakstā piedalījies arī reperis Eminems. Vairāk »
 
12.decembris, 14:36 Vokālā grupa FRAMEST kopā ar Raimondu Paulu Ziemassvētku gaidīšanas laikā nodod klausītājiem nebēdnīgu dziesmu “Lāstekas kad krīt" Vairāk »
 
12.decembris, 11:31 Sagaidot trešo adventi, Rīgā turpinās Ziemassvētku ieskaņas pasākumi. Iedzīvotāji tiek gaidīti koncertos galvaspilsētas kultūras centros un dievnamos, kā arī aicināti iepazīt vairāk nekā 40 dažādu Egļu stāstus vides objektu festivālā "Ziemassvētku egļu ceļš 2017". Vairāk »
 
11.decembris, 21:30 Jaunā dziesma ”Ziemassvētku zvaigzne” pirmo reizi publikai izskanēs jau šo sestdien, 16. decembrī Rīgā, Jaunajā Sv. Ģertrūdes baznīcā koncertā “Ir klusa nakts” izcilo solistu Ingus Pētersona, Dināras Rudānes un divu talantīgu bērnu Elizabetes Lukaševičas un Kristiana Jasinska sniegumā. Vairāk »
 
11.decembris, 15:03 Kas to būtu domājis, ka amerikāņu dziedātāja Teilore Svifta kļūs par tādu topu plēsoņu?! Savulaik viņa stilistiski flirtēja starp popu un kantri, taču pēdējos garadarbos pārliecinoši nosliekusies spēcīga popa virzienā, un rezultāts ir redzams – arī Sviftas sestais studijas albums ir praktiski visu valstu topu Nr.1, atskaitot specifiskākas mūzikas cienītājus Francijā. Vairāk »
 
11.decembris, 13:40 Jau trešo gadu no 15. decembra līdz 7. janvārim atjaunotajā vēsturiskajā Dzintaru koncertzālē norisināsies krāšņs Ziemassvētku festivāls. Desmit muzikāli daudzveidīgos koncertos tiksimies ar vokālo grupu “Latvian Voices”, Rīgas Doma zēnu kori un ģitāristu Kasparu Zemīti, izcilo pianistu Vestardu Šimku, Latvijas Radio kori, “Sinfonietta Rīga” un citiem māksliniekiem. Programmā paredzēti arī īpaši koncerti bērniem un krāšņs Vecgada koncerts. Festivāla īpašie viesi – vokālā grupa “The Queen’s Six” no Lielbritānijas. Vairāk »
 
9.decembris, 10:15 Sestdien, 9. decembrī plkst. 15.00 Doma laukumā, pie vienas no lielākajām Rīgas eglēm jau trešo gadu izskanēs „Ziemassvētku tubu” orķestra koncerts, klātesošos priecējot ar populārām Ziemassvētku melodijām īpašā skanējumā. Neparastajā orķestrī apvienosies vairāk nekā 100 tubistu un eifonistu no visas Latvijas. Pasākuma vadītāja lomā iejutīsies Māris Grigalis. Apmeklējums – bez maksas. Vairāk »
 
8.decembris, 15:54 19. novembrī vēl Valsts svētku pacilātības inercē uz Latvijas Nacionālās operas un baleta skatuves notika koncerts, kas reizē bija un nebija ar tiem saistīts – savu 75. jubileju un ilgu mūžu pie diriģenta pults atzīmēja maestro Aleksandrs Viļumanis, vēlreiz apliecinot, ka viņa stila un mūzikas dramaturģijas izjūtai Latvijā līdzinieku un pēcteču ir maz. Vairāk »
 
7.decembris, 20:26 Maestro Raimondam Paulam šā gada 7. decembrī Spīķeru koncertzālē tika pasniegts Gruzijas Goda ordenis. Gruzijas prezidenta Giorgija Margvelašvili (Giorgi Margvelashvili) rīkojumu "Par Ojāra Raimonda Paula apbalvošanu ar Goda ordeni" maestro saņēma šā gada jūnijā. Ordeni Raimondam Paulam pasniedza Gruzijas prezidenta padomnieks, Ārlietu sakaru sekretārs Tengizs Pkhaladze. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers