Mūzika

Vakar, 18:43 14. aprīlī, Lielajā piektdienā, uz Latvijas Nacionālās operas un baleta skatuves bija iespēja būt klāt vienā no gaidītākajiem šīs sezonas opermūzikas notikumiem – Vinčenco Bellīni operas Norma koncertuzvedumā. Vairāk »
 
21.aprīlis, 17:00 Idejas brīvdienām Vairāk »
 
20.aprīlis, 22:40 Marta beigās Vīnes Musikverein jeb Mūzikas draugu biedrības zālē, kuru parasti redzam tālrādē 1. janvārī, klausoties Vīnes Filharmoniķu Jaungada koncertu, ar vairākiem pilnībā izpārdotiem koncertiem viesojās Simona Bolivara Simfoniskais orķestris no Venecuēlas kopā ar savu māksliniecisko vadītāju, kuram bija gods kļūt par līdz šim jaunāko diriģentu pie Jaungada koncerta pults – azartisko Gustavo Dudamelu. Vairāk »
 
20.aprīlis, 19:13 Šo piektdien, 21. aprīlī, Rīgas Kongresu namā notiks dziedātājas Olgas Pīrāgs jubilejas koncerts. Tā programmā – džezs, estrādes dziesmas un romances, uz skatuves būs pati Olga, viņas draugi un ciemiņi. Vairāk »
 
20.aprīlis, 17:56 Ar koncertu Rakstiem un skaņai Latgales vēstniecībā Gors 22. aprīlī tiks atklāts Latvijas valsts simtgades projekts Latvijas gredzens. Vairāk »
 
20.aprīlis, 16:25 No 18. līdz 20.maijam Lielbritānijas pilsētā Braitonā norisināsies ikgadējā mūzikas konference un festivāls The Great Escape, kurā šogad vienīgā ne tikai no Latvijas, bet aŗī no visām Baltijas valstīm, sniegt divus koncertus uzaicināta mūziķe Elizabete Balčus. Jau šonedēļ Elizabete ir devusies koncerttūrē uz Lielbritāniju, Nīderlandi un Vāciju. Vairāk »
 
19.aprīlis, 18:30 Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris (LNSO) reizi sezonā veido īpašu kinokoncertu, un piektdien, 21. aprīlī, publikai tiks piedāvāta ekskluzīva iespēja noskatīties mēmā kino šedevru – 1928. gadā uzņemtu filmu Ašeru nama gals, kurai muzikālo pavadījumu izvēlējies šī koncerta diriģents Ainārs Rubiķis. Vairāk »
 
18.aprīlis, 14:01 Dziedātājs Igo, kas līdz šim bijis pazīstams kā liels kaķu mīļotājs un ir itin biežs dzīvnieku patversmes Ulubele kaķu mājas apmeklētājs, šajā pavasarī ir pievērsies suņiem – ar savu jauno koncertprogrammu Suns ar tevi viņš centīsies pievērst sabiedrības uzmanību dzīvnieku aizsardzības tēmai. Vairāk »
 
11.aprīlis, 21:00 Lielajā piektdienā, 14. aprīlī, koncertzālē Lielais dzintars Liepājas simfoniskais orķestris un koris Latvija aicina klausīties 21. gadsimta Mesiju – pasaulslavenā skandināvu komponista Svena Dāvida Sandstrēma oratoriju. Diriģenta Māra Sirmā vadībā uzstāsies arī solisti Elīna Šimkus, Laura Teivāne, Staņislavs Ļeontjevs un Rihards Millers. Vairāk »
 
11.aprīlis, 15:07 Jaunie mūziķi Patrisha un Miks Galvanovskis klausītājiem piedāvā savu jaunāko singlu un tā videoklipu - "Sāpes nepāriet". Dziesma ierakstīta "Shine records" studijā, savukārt, videoklips ir tapis sadarbībā ar video producēšanas kompāniju "38 special videography". Abi jaunie dziedātāji ir vārdu un mūzikas autori. Dziesmas studijas ierakstu palīdzējis izveidot Paulis Straume. Vairāk »
 
10.aprīlis, 19:34 30. martā Vīnes Valsts operā notika Riharda Vāgnera operas Parsifāls jauniestudējuma pirmizrāde. Vairāk »
 
7.aprīlis, 16:00 Idejas brīvdienām Vairāk »
 
7.aprīlis, 15:52 No 14. līdz 18.aprīlim Rīgas Doma zēnu koris Mārtiņa Klišāna vadībā piedalīsies Starptautiskajā jauniešu koru festivālā Londonā, kā ietvaros 15.aprīlī sniegs solo koncertu prestižajā Londonas Karaliskajā Albertholā. Vairāk »
 
6.aprīlis, 21:48 «Gandarījums, ko meklēju mūzikā, ir dzirdēt izpildām manis paša rakstītās dziesmas. Pašam būt uz skatuves? Tikai dažreiz. Tādā režīmā kā mūziķim man to noteikti nevajag,» saka ventspilnieks, dziesmu autors un izpildītājs Kaspars Antess. Sestdien pulksten 19 Ventspils Kultūras centrā viņš aicina uz savu 35 gadu jubilejas koncertu Daudz laimes!. Vairāk »
 
6.aprīlis, 11:19 «Pasaules mērogā 30 gadu stāžs tāda sīcene vien ir, bet, ja salīdzina ar jauniešu kora mūžu, tas ir nopietns cipars,» saka diriģents Ints Teterovskis un aicina uz jauniešu kora Balsis 30 gadu jubilejas koncertu, kas sestdien, 8. aprīlī, notiks Liepājas koncertzālē Lielais dzintars. Vairāk »
 
3.aprīlis, 11:13 Šogad jau 14. reizi notiek lielākais metāla mūzikas konkurss „Wacken Metal Battle”, kas vieno smagās mūzikas pārstāvjus no visas pasaules. Pēdējos gados tajā piedalās arī Latvijas pārstāvji. Vairāk »
 
2.aprīlis, 11:43 Pasaules mēroga operas dīva, jauno un talantīgo mūziķu atklājēja Inese Galante ir ieradusies Rīgā no Diseldorfas, lai sagatavotos tradicionālajam Lieldienu klasiskās mūzikas koncertam, kas 12. aprīlī pieskandinās Rīgas Domu. Vairāk »
 
2.aprīlis, 8:44 Svētdien, 2.aprīlī, ikviens kokļu mūzikas cienītājs aicināts uz Rīgas Kultūras un tautas mākslas centru "Mazā ģilde", kur notiks divi Rīgas kokļu dienas "Pavasara stīgas" koncerti. Ieeja tajos ir bez maksas. Vairāk »
 
30.marts, 23:50 Operas pasaulē tenora Jonasa Kaufmana vārds īpašus komentārus neprasa. Izskatīgais vācu operdziedātājs ar tembrāli daudzkrāsainu balsi, baritonālu apakšējo un dzidri lirisku augšējo reģistru, kam vienlīdz pa spēkam ir Vāgners, Verdi, Pučīni un Mocarts, ir viens no spilgtākajiem mūsdienu tenoriem ar ļoti intensīvu karjeru. Vairāk »
 
30.marts, 20:51 «Dievs ir vienīgais, par ko ir jārunā. Nav obligāti jāskandē dieva vārds, jo par dieva mīlestību var runāt visādi, un patiesībā tas ir vienīgais, par ko es gribu runāt. Jo mīlestība ir tas, kas mēs esam. Un tāda ir arī mana jaunā programma – pilna gaismas, cerību un mīlestības,» saka populārā dziedātāja Marija Naumova. Šajā pavasarī viņa dodas koncertu tūrē, piedāvājot klausītājiem savu jauno koncertprogrammu Uz ilūziju tilta. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers