Mūzika

19.oktobris, 21:51 Šīs nedēļas nogalē trīs dienas risināsies Rīgas A Cappella festivāls, kas šogad norisināsies jau piekto reizi. Vairāk »
 
19.oktobris, 16:52 Šovakar Lielajā ģildē notiks koncerts, kas veltīts temperamentīgās čellistes un fenomenālās pedagoģes, daudzu ievērojamu Latvijas čellistu skolotājas Eleonoras Testeļecas 80. jubilejai. Vairāk »
 
18.oktobris, 16:55 «Šis koncerts bija iecerēts, Pēterim Plakidim vēl dzīvam esot, kā viņa jubilejas koncerts, bet nu tas būs arī viņa piemiņas koncerts,» saka komponists un kultūras žurnālists Edgars Raginskis. Šovakar Mazajā ģildē Rīgā Rudens kamermūzikas festivāla ietvaros notiks koncerts Brāmss iedvesmo Plakidi, kas veltīts šogad 70. dzimšanas dienu atzīmējušajam un šogad aizsaulē aizgājušajam latviešu komponistam Pēterim Plakidim. Vairāk »
 
18.oktobris, 16:35 XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku lieluzvedumā "Māras zeme" iekļauti 789 kolektīvi, bet uzdevuma astoņas horeogrāfijas veidojuši 20 horeogrāfi, preses konferencē pastāstīja lieluzveduma mākslinieciskais vadītājs Jānis Purviņš. Vairāk »
 
18.oktobris, 12:31 Pagājušajā nedēļā savu jaunāko videoklipu dziesmai “Save Yourself” prezentēja pašlaik Islandē skolas gaitās esošā grupas “Sus Dungo” līdere Diāna Sus. Tas tapis uz kādas salas Daugavas vidū, kaut kur starp Ikšķili un Daugmali. Vairāk »
 
17.oktobris, 22:02 «Es nepazīstu terminu «rudens depresija», jo vizuāli tik skaists nav neviens cits gadalaiks Latvijā. Es to baudu ar acīm un visām pārējām maņām un, pastaigājoties pa mežu, smeļos iedvesmu. Varbūt tas ir vecmodīgs vai romantisks teiciens, bet rudens krāsas mani patiešām iedvesmo,» atzīst izcilais pianists Vestards Šimkus. Vairāk »
 
17.oktobris, 19:47 Pagājušajā svētdienā ar koncertu "Vidzemes koncertzālē Cēsis", tika atklāta Laura Reinika pēdējo gadu vērienīgākā koncertu sērija "Es domāšu par tevi". Vairāk »
 
17.oktobris, 7:12 No svētdienas līdz pat 2. decembrim Maestro Raimonds Pauls kopā ar solistiem Kristīni Prauliņu, Dināru Rudāni un Mārtiņu Ruski koncertēs vairākās Latvijas pilsētās, piedāvājot jaunu koncertprogrammu Ielūdz Maestro Raimonds Pauls. Vairāk »
 
16.oktobris, 15:07 Noslēdzies latviešu instrumentālās mūzikas albumu sērijas "Gadalaiki" gadu ilgušais maratons (vai maksisprints) - nācis klajā šīs sērijas noslēdzošais ripulis, kuru ieskaņojis saksofonists Zintis Žvarts, sadarbībā ar producentiem Artūru Palkeviču un Gaiti Lazdānu. Vairāk »
 
15.oktobris, 9:49 Kā liecina informācija Latvijas Nacionālā kultūras centra(LNKC) mājaslapā, tad "XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku" biļešu tirdzniecība tiks sākta pēc vairākiem mēnešiem. Latvijas Nacionālā kultūras centra izsludinātajā iepirkumā "XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku biļešu tirdzniecības un biļešu elektroniskās kontroles nodrošināšanas pakalpojums" uzvarējusi SIA "Biļešu paradīze". Iepirkumam par svētku biļešu tirdzniecību, kura piedāvājumu iesniegšanas termiņš bija no 2017. gada 14. augusta līdz 7. septembrim, pieteicās trīs pretendenti. Iepirkuma mērķis bija izvēlēties pretendentu, kas nodrošina Svētku biļešu tirdzniecību, administrēšanu un biļešu elektroniskās kontroles nodrošināšanas pakalpojumu un tiks organizēts saskaņā ar Dziesmu un deju svētku pasākumu plānu. Vairāk »
 
12.oktobris, 16:19 Olivjē Mesiāns ir viens no tiem komponistiem, ar kuru daiļradi publikas attiecības mēdz būt sarežģītas, galvenokārt dažādu izplatītu priekšstatu un stereotipu dēļ. Vairāk »
 
11.oktobris, 8:00 Septembra beigās Latvijas Nacionālajā operā notika pirmais sezonas jauniestudējums – komponista un LNOB valdes priekšsēdētāja Zigmara Liepiņa Turaidas Roze. Vairāk »
 
10.oktobris, 15:06 Amizantā Manhetenā bāzētā čigānu “ska & punk” (apskatos gan biežāk viņu stils tiek raksturots kā “gypsy punk” un/vai “folk rock”) apvienība “Gogol Bordello” radusies jau pagājušā gadsimta izskaņā un kopš tiem laikiem laidusi klajā desmit albumus un vēl kādas sešas dziesmu izlases. Vairāk »
 
10.oktobris, 7:12 14. oktobrī komponistam Zigmaram Liepiņam apritēs 65 gadi, un par godu šai jubilejai nesen pirmizrāde bija viņa operai Turaidas roze, savukārt rīt, 11. oktobrī, Latvijas Nacionālajā operā notiks viņa autorkoncerts. «Iepriekšējā jubilejā bija popmūzikas un teātra mūzikas koncerts, šoreiz skanēs akadēmiska mūzika, skanēs Transcendentālā oratorija un fragmenti no operas Parīzes Dievmātes katedrāle,» saka jubilārs. Vairāk »
 
6.oktobris, 15:17 18. februārī Arēnā Rīga ar pārsteidzošu 3D šovu uzstāsies elektroniskās mūzikas pionieri "Kraftwerk". Divu stundu garā priekšnesuma laikā izskanēs visi grupas pazīstamākie hiti: The Man-Machine, Spacelab, The Model, The Robots, Autobahn, Computer Love, Tour de France, Radioactivity, Aero Dynamik, Boing Boom Tschack u.c. Vairāk »
 
6.oktobris, 12:55 Patrishai, īstajā vārdā Patrīcija Ksenija Cuprijanoviča, ir tikai 16.gadi, bet viņas kontā ir neskaitāmi vokālie konkursi Latvijā un ārpus tās. Nesen nokāpusi no XFaktora skatuves Latvijā. Izdevusi savas dziesmas "Clock" un "Svešās zvaigznes" un vakar klausītāju un lielajam fanu pulkam tika prezentēta jauna dziesma un video - "Memories". Vairāk »
 
5.oktobris, 15:16 Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē piektdien un sestdien norisināsies meiteņu a capella grupas Latvian Voices koncerti: iesākumā bija plānots tikai viens pasākums, taču klausītāju atsaucība pārspēja cerēto. Vairāk »
 
3.oktobris, 15:13 Šo projektu nekādā gadījumā nevajadzētu palaist garām neievērotu, lai arī tam ir tikai gadiņš – šī ir īsta repmetāla supergrupa. Vairāk »
 
29.septembris, 16:28 Brīvdienu ceļvedis Vairāk »
 
28.septembris, 18:46 22. septembrī Lielajā ģildē ar krāšņu koncertu durvis vēra kamerorķestra Sinfonietta Rīga jaunā sezona. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers