Atpūta: TOP 10 idejas jautriem brīvdienu piedzīvojumiem kopā ar ģimeni 3 komentāri
 
Atpūta

TOP 10 idejas jautriem brīvdienu piedzīvojumiem kopā ar ģimeni

 
F64

Lieldienas nāk ne tikai ar olu krāsošanu un šūpošanos, bet arī četrām garām, brīvām dienām.

Lai atmiņas par svētkiem nav tikai jauns apēsto olu rekords un katru dienu nav jādzird bēdīgais bērnu „Ko šodien darīsim?”, svētku laiks ir īstais brīdis sarīkot mazu ģimenes ekskursiju. Nacionālā dāvanu eksperta, uzņēmuma „Lieliska dāvana” mārketinga vadītāja Liene Vēciņa piedāvā desmit svaigas idejas nelieliem ceļojumiem ar ģimeni uz tuvajām kaimiņvalstīm vai tepat Latvijā.

  • 1 / 11
  • >
Komentāri [3]
#
lapa 1.aprīlis 2018 15:53 atbildēt
latviesi , saulu lidlos brauc iepirkt partiku . latvijas veikalnieki palikusi traki . ari degvielu lejam tur.
 
#
Adel 31.marts 2018 17:39 atbildēt
Man skiet ka lieldienas nav piemerotas celosanai..un man nepatik celot..lieldienas japavada majas pie dabas piknikaa kaujoties ar olam supojoties..baudot burviga pavasara dabas atmodu..ar draugiem gimeni lauku videe..
 
#
Mr.Susurs 31.marts 2018 15:57 atbildēt
Nezinu, ka citiem, bet man brivdienu laika gribetos redzet, ka dels ar meitu kuti uzkopj. Gan viniem piedzivojums, gan man smiekli. Puikinsh burshkot to izdaris, bet dvinumasa vel aukspapezhu kurpes uzvilks lai iesestos sudos... Gribetos to redzet, bet puika pie kaiminienes aizlaidies - ? Milestiba"< bet meitu no MTV aizvilkt varetu tikai ar kabatas naudas liegumu uz menesi. Pats smejos, bet saprotu, cik viss stulbi..
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers