Kultūra: Rīgā norisināsies starptautisks mūsdienu deju čempionāts, kurā sacentīsies 1500 dejotāji 2 komentāri
 
Kultūra

Rīgā norisināsies starptautisks mūsdienu deju čempionāts, kurā sacentīsies 1500 dejotāji

 
Ilustratīvs attēls

Rīgā no 17.februāra līdz 18.februārim norisināsies starptautiskais mūsdienu deju čempionāts "Dance of Europe Latvia 2018", kurā sacentīsies 1500 dejotāji no Baltkrievijas, Ukrainas, Krievijas, Somijas, Slovākijas, Zviedrijas, Francijas un Baltijas valstīm, informēja pasākuma rīkotāju pārstāvis Oļegs Pavlovs.

"Elektrum" Olimpiskajā centrā 17 februārī norisināsies čempionāts "Hip-hop", "House", "Disco dance" un citos deju stilos, savukārt "VEF Kultūras pilī" 18.februārī no plkst.9 deju čemponāta dalībnieki sacentīsies "Street Dance Show", "Modern Dance", "Pop Dance", "Kids Dance", "Show Dance", "Classic Dance" un "New Classic Dance" kategorijās.

Čempionāta žūrijā strādās tiesneši no Latvijas Mūsdienu deju asociācijas, kā arī mākslinieki no Vācijas, Zviedrijas, Slovākijas, Norvēģijas, Francijas, Ukrainas, Baltkrievijas un Krievijas. Tiesneši vērtēs dejotāju horeogrāfiju, kā arī šovu - tēlu, skatuves apģērbu, muzikālo noformējumu u.t.t.

Komentāri [2]
#
īpaši stulbs 17.februāris 2018 12:06 atbildēt
Pasākumu vajadzēja veltīt Latvijas 100gadei.
 
#
Tad 17.februāris 2018 8:58 atbildēt
jau noteikti starp viesmāksliniekiem būs Mumbu Tumbu cilšu morveidīgie tīrasiņu "vācieši un zviedri" vai tagas būs "dejojošās Āfrikas cilts galvas" jo "runājošās" jau bija Staro Rīga?
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers