Kultūra: Atklāts, kad sāks tirgot biļetes uz Dziesmu un Deju svētkiem 10 komentāri
 
Kultūra

Atklāts, kad sāks tirgot biļetes uz Dziesmu un Deju svētkiem

 
F64

XXVI Vispārējie latviešu Dziesmu un XVI Deju svētki Rīgu pieskandinās no 2018. gada 30. jūnija līdz 8. jūlijam. Biļetes uz XXVI Vispārējiem latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkiem sāks tirgot 3. martā.

Biļešu tirdzniecība notiks SIA “Biļešu Paradīze” vairāk kā 50 tirdzniecības vietās visā Latvijā un interneta veikalā www.bilesuparadize.lv. Vienā pirkumā vienam pircējam uz katru pasākumu būs iespējams nopirkt līdz 4 biļetēm. Bērni līdz 7 gadu vecumam, ja viņiem nebūs nepieciešama atsevišķa sēdvieta, pasākumus varēs apmeklēt bez maksas. Arī visiem Svētku dalībniekiem, uzrādot dalībnieka karti, būs iespēja bez maksas vērot Noslēguma koncertu Mežaparka Lielajā estrādē.

Publicitātes foto

“Jau šobrīd ir jūtama milzīga interese par biļešu iegādi - prognozējam, ka pieprasījums pēc biļetēm daudzkārt pārsniegs piedāvājumu, tātad jārēķinās ar rindām gan pie kasēm, gan interneta veikalā. Kaut arī vietu skaits šajās Svētku norises vietās pēc to pārbūves ir palielinājies - Mežaparkā sasniedzot 30 000, Daugavas stadionā - 10 000 sēdvietu, ir skaidrs biļešu visiem interesentiem uz Noslēguma koncertiem Mežaparka Lielajā estrādē un Deju lieluzvedumu Daugavas stadionā nepietiks. Svētku programmu veido 63 spilgti notikumi, turklāt divas trešdaļas būs apmeklējami bez ieejas maksas.

Aicinām arī pašvaldības izvērtēt iespēju pilsētu laukumos un kultūras centros organizēt Dziesmusvētku koncertu publisku skatīšanos un sagādāt svētkus saviem iedzīvotājiem. Daudzus svētku notikumus translēs Latvijas Televīzija, sabiedrisko mēdiju interneta platformās tie būs skatāmi arī visā pasaulē,” akcentē Svētku izpilddirektore Eva Juhņēviča.

Publicitātes foto

Plānots, ka uz Deju lieluzvedumu “Māras zeme” un Noslēguma koncertu “Zvaigžņu ceļā” brīvajā tirdzniecībā būs līdz 74 % biļešu, savukārt 24 % biļešu būs iespēja iegādāties ar iepriekšējo rezervāciju, no kurām lielākā daļa tiks piedāvātas pašvaldībām, tā novērtējot to ieguldījumu Svētku procesa nodrošināšanā. Biļešu iepriekšējā rezervācija ir paredzēta arī sociālām grupām, piemēram, cilvēkiem ar kustību traucējumiem, daudzbērnu ģimenēm ar ģimenes karti 3+, kā arī atsevišķām mērķgrupām - Dziesmusvētku tradīcijas uzturētājiem ārvalstīs - Pasaules Brīvo Latviešu apvienībai un Eiropas Latviešu apvienībai u.c. Plānots, ka ielūgumu skaits uz gaidāmajiem Dziesmu un deju svētkiem nepārsniegs 2 % no kopējā biļešu skaita.

Publicitātes foto

Lai nodrošinātu biļešu rezervēšanas un ielūgumu izsniegšanas sistēmas caurspīdīgumu, Svētku rīkotājs veido īpašu komisiju. Tā sniegs priekšlikumus lēmumu pieņemšanā par ielūgumiem un biļešu iepriekšējo rezervēšanu saskaņā ar biļešu politiku, apstiprinās personu sarakstu, kuriem tiek piešķirti ielūgumi, nodrošinās iesniegumu izvērtēšanu par biļešu iepriekšējās rezervēšanas pieprasījumiem u.c.

XXVI Vispārējie latviešu Dziesmu un XVI Deju svētki Rīgu pieskandinās no 2018. gada 30. jūnija līdz 8. jūlijam.

Avots: Dziesmu svētki

Komentāri [10]
#
Viselcaks 4.janvāris 2018 16:41 atbildēt
Lai izdodas draugi.dziesmas un rudzu laukii lai izfodas mums
 
#
Adel » Viselcaks 4.janvāris 2018 16:45 atbildēt
Jaa viseliiti lai izdodas mums
 
#
Anda 4.janvāris 2018 16:05 atbildēt
Mana pežiņa šogad tecēs Erotā!Tu būsi tur?
 
#
Vilde » Anda 4.janvāris 2018 16:15 atbildēt
Buusu es tev pezaa kaaju iebaazisu ar visu zabaku un uz visiem laikiem vairs netecees
 
#
Anda » Anda 4.janvāris 2018 16:24 atbildēt
Vecā zirgkope Adele atkal sāpina mazas un nevainīgas meitenītes sirsniņu!:(
 
#
Vilde » Anda 4.janvāris 2018 16:30 atbildēt
Kur tu redzi zirgkopi un pie tam adeli..vina sen tevi pametusi un citu atradusi..es emu vilde..bet tu tak gribeji seksinu..kas tad nu..noticis.tu domaa par adeli.tu mani esi nodevis...vecais pider
 
#
Sofija 4.janvāris 2018 16:01 atbildēt
Skatos uz so bildi pilniigi asaras birst.ak mana nabaga tauta kaa jaata kaa cirsta kaa plauta..pa pasauli izsvaidiita..pat latvijas ozoli slimo..raud debesis cauru gadu un daba slimo..iet daugava aaraa no krastiem..parr kaadem laastiem...es. Salieku rokas kluss un ludzu dievu lai pasargaa muus..
 
#
Adel 4.janvāris 2018 15:27 atbildēt
Dziesmu svetki taa ir. Latviesu kultuuras sastavdala.skaisti...dziediet pat tdf ja jums asaras birst..taa speeka maize garam un tautas kopiibai..Adelite nebus svetkos jo adelitei vasaraa ir ogu laiks zemenu razas laiks..lidz 8 .julijam..bet pec tam jau jau sakas avenes..
 
#
lapa 4.janvāris 2018 15:17 atbildēt
kas ta dejos , vienotibas gruppejuma kangari iznicinajusi visu latviju , un dargas ari tas biletes . tautai nav ko paest , izdzivot , samaksajot drakoniskos dambrovska nodoklus . esam dimba , un tikai saimas deputatu dziru galdu sakopeji var kadu gabalu pakampt.
 
Skatīt visus 10 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers