Kultūra: Raimondam Paulam pasniegts Gruzijas Goda ordenis 2 komentāri
 
Kultūra

Raimondam Paulam pasniegts Gruzijas Goda ordenis

 
Dmitrijs Suļžics/ F64 Photo Agency

Maestro Raimondam Paulam šā gada 7. decembrī Spīķeru koncertzālē tika pasniegts Gruzijas Goda ordenis. Gruzijas prezidenta Giorgija Margvelašvili (Giorgi Margvelashvili) rīkojumu "Par Ojāra Raimonda Paula apbalvošanu ar Goda ordeni" maestro saņēma šā gada jūnijā. Ordeni Raimondam Paulam pasniedza Gruzijas prezidenta padomnieks, Ārlietu sakaru sekretārs Tengizs Pkhaladze.

Ordeņa pasniegšanas pasākumā maestro priecēja klātesošos, atskaņojot Gijas Kančeli mūziku, kas ieskaņota CD "Pauls spēlē Kančeli". Šajā albumā ierakstīta 21 kompozīcija no Kančeli teātra izrādēm un kinofilmām. Kopā ar Paulu muzicēja Māris Briežkalns (sitaminstrumenti) un Andris Grunte (kontrabass).

Ilze Zvēra/F64 Photo Agency

Gruzijas Goda ordenis tika ieviests ar 1992. gada 24.decembra Gruzijas Parlamenta lēmumu, un to piešķir cilvēkiem, kuri devuši ieguldījumu Gruzijas neatkarīgās valsts veidošanā, stiprināšanā, kā arī sekmējuši sasniegumus tādās jomās kā valsts pārvalde, aizsardzība, likuma vara un tiesiskums, zinātne un kultūra.

Rīkojumaā "Par Ojāra Raimonda Paula apbalvošanu ar Goda ordeni" teikts, ka augstais apbalvojums maestro Raimondam Paulam piešķirts "ar mērķi padziļināt attiecības kultūras jomā starp Gruziju un Latvijas Republiku, kā arī lai atbalstītu Gruzijas jaunos izpildītājus, par īpašiem nopelniem un ieguldījumu mūzikas mākslas attīstībā un par ilglaicīgu auglīgu radošo darbību".

Komentāri [2]
#
Kartupelis ar mugurkaulu 8.decembris 2017 15:55 atbildēt
Pauls,Busulis,Vaikule,Kaupers ir tautas nodevēji kam nav vietas Latvijā!!!
 
#
Paritāte 7.decembris 2017 21:41 atbildēt
Arī Dzelzs krusta veidolā?
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers