Kultūra: Par pusi miljona izveidos Šmakovkas muzeju 19 komentāri
 
Kultūra

Par pusi miljona izveidos Šmakovkas muzeju

 
F64

Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas pārrobežu sadarbības programmas projektā "Museum Gateway" ("Muzeju vārti") biedrība "Latgales reģiona attīstības aģentūra" izsludinājusi iepirkumu par Krāslavas pils kompleksa Amatu mājas rekonstrukciju par Šmakovkas muzeju, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

Prognozētā iepirkuma "Krāslavas pils kompleksa Amatu mājas rekonstrukcija par Šmakovkas muzeju" līgumcena ir 570 000-650 000 eiro. Piedāvājumi iepirkumam iesniedzami līdz 3.jūnijam.

Projekta "Museum Gateway" realizācijas gaitā paredzēta arī 19 Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas muzeju infrastruktūras un ekspozīciju uzlabošana - jaunu ekspozīciju elementu un moderna aprīkojuma iegāde, kopējā tūrisma produkta vizuālās identitātes izstrāde - visu iesaistīto muzeju stila grāmatas izveide, informatīvo materiālu - karšu, brošūru un reklāmas baneru izstrāde sešās, apmācības tūrisma darbiniekiem, vairāku citu uz tūrisma jomas attīstību vērstu aktivitāšu īstenošana.

Projekta kopējais budžets ir 1 428 495 eiro, no kuriem 1 285 645 eiro (90%) - Eiropas kaimiņattiecību un partnerības instrumenta Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas pārrobežu sadarbības programmas atbalsts.

Komentāri [19]
#
Kauna nav ? 24.maijs 2017 22:08 atbildēt
Cik naudas dos ES fondi un cik iztrallinās no nabadzīgā Latvijas budžeta Kandžas muzejam ? Tiešām tā ir vienīgā patiesā kultūras vērtība , ko Latgalē būtu jākopj un vēl par pusmiljonu ?
 
#
hā hā hā 9.maijs 2017 16:00 atbildēt
čangaļi 'mostas', naudu dodiet.................
 
#
Savādais 29.aprīlis 2017 23:08 atbildēt
Kauna lieta - tā izniekot sabiedrības līdzekļus! Kaut kas neticams.
 
#
hā hā hā 1.aprīlis 2017 16:52 atbildēt
čangaļi paliek čangaļi viegli pad...citu pelnītu naudu, bet Dievs ir...............................................
 
#
Veselības Ministrija Brīdina 4.februāris 2017 15:26 atbildēt
tik treknu speķi uzkožot, jūs ruinējiet savu aizkuņģa dziedzeri..
 
Skatīt visus 19 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers