Jaunākais

Šodien, 17:32 Ņemot vērā pēdējā laika ieguldījumus drošībā, tostarp no ASV puses, ir nostiprinājusies pārliecība, ka Latvijai militāras briesmas nedraud, šodien tiekoties ar Amerikas ebreju komitejas pārstāvjiem, atzina Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS). Vairāk »
 
Šodien, 17:25 Dienas svarīgāko notikumu apskats. Vairāk »
 
Šodien, 17:19 Ar ziediem rotātas sievietes Utrehtas dzelzceļa stacijā Nīderlandē pārsteidz tūristus. Akcija veikta, lai popularizētu Keukenhofu, kas ir Nīderlandes tulpju audzēšanas centrs. Vairāk »
 
Šodien, 17:10 Zandas Indriksones (21) labo sirdi un kaķu glābšanas misiju novērtē arī pasaulē populāri portāli «Bored Panda» un «9GAG». Viņa ir izglābusi vismaz 350 kaķu. No malas varētu likties, ka, ņemot vērā izglābto kaķu skaitu, jaunajai sievietei ir daudz brīvā laika vai arī viņa ir apsēsta ar kaķiem. Tomēr tā nebūt nav, Zanda, kas pati atgādina smalku un graciozu kaķeni ar izteiksmīgām acīm, ir nopietna dāma, kas ikdienā daudz strādā, lai uzturētu gan sevi, gan arī spētu finansiāli nodrošināt nepieciešamo palīdzību izglābtajiem kaķiem. Zanda nupat kā pieteikusies arī jauno aktieru atlasei pašmāju populārajā seriālā «UgunsGrēks». Vairāk »
 
Šodien, 17:04 Vakar, 28. martā, ap pulksten septiņiem vakarā Valsts policija saņēma izsaukumu no Rīgas mikrorajona Pļavnieku iedzīvotājiem, kuri ziņoja, ka kaimiņu dzīvoklī iepriekš dzirdējuši ilgstošas bērnu raudas, un, ka dotajā brīdī tur notiekot skaļš strīds. Vairāk »
 
Šodien, 16:51 Pavasarīgas receptes tavam galdam. Sagatavots pēc gardezi.lv Vairāk »
 
Šodien, 16:45 Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Sevišķi smagu un sērijveida noziegumu apkarošanas nodaļa ir pabeigusi izmeklēšanu kriminālprocesā sakarā ar divu slepkavību izdarīšanu pastiprinošos apstākļos pagājušā gadā Jelgavā. Vairāk »
 
Šodien, 16:40 Kopš 2014.gada augusta Latvijā nav konstatēts neviens saslimšanas gadījums ar masalām, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) epidemioloģiskās uzraudzības dati. Vairāk »
 
Šodien, 16:31 Madrides "Real" un Portugāles futbola izlases superzvaigznes Krištianu Ronaldu vārdā trešdien svinīgā ceremonijā pārsaukta viņa dzimtās Madeiras salas lidosta. Vairāk »
 
Šodien, 16:25 Latvijas Vieglatlētikas savienības kongresā šodien Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikumā par organizācijas prezidentu uz nākamajiem četriem gadiem tika ievēlēta bijusī tāllēcēja, Latvijas rekordiste Ineta Radeviča. Vairāk »
 
Šodien, 16:12 Apstiprināšanas gadījumā Valsts kancelejas vadītāja amatā pašreizējā Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieka Jāņa Citskovska galvenā prioritāte būs valsts pārvaldes reformas īstenošana, sākot to pēc iespējas agrāk, šodien žurnālistiem apliecināja amata pretendents. Vairāk »
 
Šodien, 16:07 Mul­čē­ša­na ir aug­snes ap­klā­ša­na ap au­giem ar or­ga­nis­ku vai ne­or­ga­nis­ku ma­te­ri­ā­lu. Tam ir vai­rā­ki la­bu­mi, ta­ču jā­ie­vē­ro, kad un cik bie­zu slā­ni mul­čas klāt. Mul­čas pa­mat­funk­ci­jas: aug­snes mit­ru­ma sa­gla­bā­ša­na un ne­zā­ļu ie­ro­be­žo­ša­na. Pa­ras­ti se­dzo­šie ma­te­ri­ā­li iz­pil­da vēl pa­pil­du funk­ci­ju – ir­di­na un uz­la­bo aug­sni. Mul­čē­ša­nai iz­man­to gan or­ga­nis­ku, gan ne­or­ga­nis­ku ma­te­ri­ā­lu, un to daudz­vei­dī­ba ir ļo­ti pla­ša. Vairāk »
 
Šodien, 16:00 20.03.2017.–26.03.2017. Vairāk »
 
Šodien, 15:52 Aptuveni nedēļu pēc vulkāna Etnas izvirduma, pasaules mediji fiksējuši fantastisku skatu- no vulkāna turpina plūst lavas "upes" Vairāk »
 
Šodien, 15:45 Amerikāņu dziedātājs un dziesmu autors Bobs Dilans šajā nedēļas nogalē Stokholmā saņems viņam piešķirto Nobela prēmiju literatūrā, trešdien paziņoja Zviedrijas akadēmijas pārstāve. Vairāk »
 
Šodien, 15:35 Latvijas izlases galvenais treneris Marians Pahars nolēmis pamest galvenā trenera amatu, kuru ieņēma kopš 2013. gada jūlija, vēstīts Latvijas Futbola federācijas mājaslapā. Vairāk »
 
Šodien, 15:33 Zemo cenu aviokompānija "Ryanair" brīdinājusi, ka pēc "Brexit" var tikt apturēti lidojumi no Londonas uz Eiropu. Vairāk »
 
Šodien, 15:23 Britu raidsabiedrība BBC ziņo, ka Indonēzijā bezvēsts pazudušu vīrieti aprijis pitons. Vairāk »
 
Šodien, 15:15 Daudzu tautu kultūrās spoguļi tiek apveltīti ar maģiskām īpašībām. Aizspogulija, paralēlā pasaule, greizie spoguļi, spoguļattēls... Mūsdienu spoguļa izgatavošana ir tikusi turēta noslēpumā – pārsimt gadu venēciešu meistari savus spoguļu izgatavošanas knifus glabājuši kā acuraugu. Varbūt arī tāpēc šis priekšmets tiek uzskatīts par īpašu un maģisku. Vairāk »
 
 
Rezervesdalas24.lv
autodoc.lv
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers