Jaunākais

Šodien, 13:40 Pēc Lielbritānijā veiktiem testiem ir konstatētas arī citas blokmājas ar "viegli uzliesmojošu" ārējo apšuvumu, līdzīgu tam, kas veicināja liesmu izplatīšanos Londonas daudzstāvu ēkas "Grenfell Tower" ugunsgrēkā, kurā gājuši bojā vismaz 79 cilvēki, ceturtdien paziņoja premjerministre Terēza Meja. Vairāk »
 
Šodien, 13:30 Ziemeļkoreja piektdien noraidīja pieņēmumus, ka tajā būtu spīdzināts amerikāņu students Oto Vormbīrs, kurš neilgi pēc atbrīvošanas no ieslodzījuma un repatriācijas uz ASV nomira. Vairāk »
 
Šodien, 13:20 Laiks ir kļuvis sausāks un siltāks, pikniku sezona jau sākusies, un tuvojas vasaras saulgriežu svinības. Līdz ar to ir jāievēro drošība, kurinot ugunskurus. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) dalās ar dažiem padomiem droša ugunskura veidošanai. Vairāk »
 
Šodien, 13:10 Latvijas basketbola valstsvienības aizsargs Dairis Bertāns arī nākamajā sezonā, visticamāk, turpinās spēlēt ULEB Eirolīgā - basketbolists esot ļoti tuvu līguma parakstīšanai ar Itālijas superklubu Milānas "EA7 Emporio Armani", vēstī itāliešu laikraksts "Corriere Della Sera". Vairāk »
 
Šodien, 13:00 23. jūnija vakarā, plkst. 18:00, Baltijas koncertturnejas ietvaros, Rīgas sv. Jāņa baznīcā uz koncertu aicinās Prusilas mūzikas skolas stīgu orķestris no ASV, diriģenta Entonija Arnona vadībā. Koncertā, dzirdēsim Dvoržāka, Džoplina, Kazala, Skota, Štrausa, Tičeli, kā arī Antonio Vivaldi skaņdarbus un to aranžijas stīgu orķestrim. Pateicoties labdaru atbalstam, ieeja koncertā būs bez maksas, ar ielūgumiem, kurus iespējams saņemt visās "Biļešu paradīzes" tirdzniecības vietās. Vairāk »
 
Šodien, 12:50 Saistībā ar gatavošanos Līgo svētkiem aizvadītajā diennaktī vairāki cilvēki guvuši dažādas traumas, tostarp termiskus apdegumus un kāju traumas, pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola. Vairāk »
 
Šodien, 12:40 Pie Liepājas šosejas uzstādīts visai interesants Līgo svētku instalācija kā sveiciens vasaras saulgriežos. Vairāk »
 
Šodien, 12:30 Policijas reidā ceturtdien, 22. jūnijā, pārbaudīti 4312 transportlīdzekļu vadītāji. Kopumā diennaktī fiksēti 17 šoferi, kuri vadījuši transporta līdzekli alkohola reibumā (virs 0,5 promilēm), ziņo Valsts policija. Vairāk »
 
Šodien, 12:20 Jau vairākus gadus līgotāji, kuriem tuvāka ir tradicionālā Jāņu svinēšana, pulcējas Rīgas augstākajā kalnā – Dzegužkalnā, kur arī šogad iedzīvotājus gaida uz Jāņu nakts svinībām, aicinot kopā ar Jāņa māti un Jāņa tēvu iepazīt latviešu tautas tradīcijas ar vainagu pīšanu, uguns iedegšanas rituālu, līgošanu, dziesmām, dančiem un rotaļām. Ieeja pasākumā ir bez maksas. Vairāk »
 
Šodien, 12:10 50 gadus vecā Liepājas iedzīvotāja Astrīda Audare, pazudusī 2017.g. 19. jūnijā Liepājā, atradusies dzīva. Vairāk »
 
Šodien, 12:00 Ikvienu, kuru piektdien, 23. jūnijā ceļš ved pa Ziemeļvidzemi, ceļa "Ziemeļu stīga" posmu Valka - Rūjiena, aicina pievienoties Līgo svētku pasākumiem Kārķos - kā vienmēr būs tradicionālas lietas, taču būs arī iespēja izbaudīt mūsdienās reti darāmus darbus, kā, piemēram, pļaušanu ar izkapti, ūdens nešanu ar nēšiem un daudzas citas aktivitātes. Vairāk »
 
Šodien, 11:50 Sakarā ar Līgo svētku pasākumu pilsētā ierobežos satiksmi; slēgs 11. novembra krastmalu. Vairāk »
 
Šodien, 11:40 Facebook grupā "Māja meklē Cilvēku" ievietots praktisks un ļoti vienkāršs padoms, ka atbrīvoties no uzmācīgiem kukaiņiem savā pagalma. Vairāk »
 
Šodien, 11:30 ASV prezidents Donalds Tramps ceturtdien atzina, ka viņam nav ierakstu, kuros būtu fiksētas viņa privātās sarunas ar atlaisto Federālā izmeklēšanas biroja (FIB) direktoru Džeimsu Komiju. Vairāk »
 
Šodien, 11:20 Nacionālais veselības dienests (NVD) vērš iedzīvotāju uzmanību uz medicīniskās palīdzības saņemšanas iespējām svētku laikā. Vairāk »
 
Šodien, 11:00 Jau tradicionāli Rīgā Līgo svētkus svin gan 11.novembra krastmalā, gan Dzegužkalnā. Šogad pasākumā "Līgosim krastmalā!" apmeklētāji varēs lustēties vairākās svinību vietās: "Rīgas laukumā", "Danču placī", "Dziesmu paviljonā", "Ziņģu sētā", "Amatu un ritu pagalmā", "Rotaļu skvērā", kā arī "Godu un mielastu ielā", kas būs ierīkotas starp Akmens un Vanšu tiltiem. Savukārt Dzegužkalnā viss notiks, balstoties tradicionālajās Jāņu nakts tradīcijās ar vainagu pīšanu, Jāņuguns iedegšanas rituālu, līgošanu, dziesmām, dančiem un rotaļām kopā ar Jāņa māti un Jāņa tēvu. Līgo svētku pasākumos ieeja ir bez maksas. Vairāk »
 
Šodien, 10:50 Krasta apsardze ceturtdien, 22. jūnijā, veikusi medicīnisko evakuāciju no prāmja "Isabelle", twitter kontā ziņo Nacionālie bruņotie spēki (NBS). Vairāk »
 
Šodien, 10:40 Videomateriāla autors norāda, ka kadri uzņemti 2017. gada maija vidū un vienu dienu pēc ugunsgrēka. Kā iepriekš ziņots, 18. jūnija pēcpusdienā Jūrmalā dega nelegāla atkritumu novietne. Vairāk »
 
Šodien, 10:30 Lielbritānijas premjerministre Terēza Meja ceturtdien apsolīja, ka Lielbritānijā dzīvojošie Eiropas Savienības (ES) pilsoņi varēs tur palikt pēc "Breksita" (Lielbritānijas izstāšanās no ES), bet noraidīja ES aicinājumus nodot viņu tiesību pārraudzību Eiropas Tiesai (ECJ). Vairāk »
 
 
Rezervesdalas24.lv
autodoc.lv
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers