Jaunākais

Vakar, 21:09 Viens no pašmāju atpazīstamākajiem hiphopa mūziķiem - Reiks - kopā ar savu ilggadējo sadarbības partneri mūzikā, studijas producentu un hiphopa izpildītāju - Elfu - publicējuši videoklipu singlam "Zvaigznes", kas ir vēstnesis pavasarī gaidāmajam Reika debijas solo albumam "Ir visur". Vairāk »
 
Vakar, 20:50 Trešdien, 18. oktobrī, remontposmā uz Rīgas apvedceļa A4 (Baltezers–Saulkalne) uz tilta pār Mazo Juglu paredzēti betonēšanas darbi. Vairāk »
 
Vakar, 20:46 Vismaz 39 cilvēki zaudējuši dzīvību mežu ugunsgrēkos, kas šīs nedēļas sākumā plosījušies Spānijā un Portugālē. Vairāk »
 
Vakar, 20:40 Gana daudz jauniešu nolemj savu izglītības ceļu turpināt ārpus Latvijas. Lai laikus sagatavotos šim solim, šo ceturtdien Eiropas Savienības mājā Rīgā notiks bezmaksas seminārs Studē Eiropā! Vairāk »
 
Vakar, 20:34 Jau pirmdien vairāki ārvalstu portāli informēja, ka Lielbritānijā redzama tā dēvētā sarkanā saule. Vairāki mikroblogošanas vietnes twitter lietotāji informējuši, ka šis dabas fenomens otrdienas rītā bijis redzams arī Latvijā. Vairāk »
 
Vakar, 20:27 Indijā no laukiem salasīti krāšņi ziedi, kas vēlāk paredzēti krāšņu puķu virteņu veidošanai. Vairāk »
 
Vakar, 20:20 Pēc trīs gadu darba trešdien, 18.oktobrī, plkst.10.00 svinīgā dāvinājuma ceremonijā atklās monumentālo Latvijas karoga mastu uz AB dambja. Vairāk »
 
Vakar, 20:10 Lielbritānijas karaliskā ģimene šodien paziņojusi, kad pasaulē nāks prinča Viljama un viņa sievas Ketrīnas trešais mazulis. Vairāk »
 
Vakar, 20:01 Rei­zēm šķiet, ka pa­sau­le ap mums kļūst ar­vien ska­ļā­ka, jo se­viš­ķi tas sa­kāms par pil­sēt­vi­di. Ja cil­vēks, kurš pie­ra­dis dzī­vot lau­ku klu­su­mā, no­nāk pil­sē­tā, viņš ne­re­ti jū­tas vai ap­dul­lis no ap­kārt val­do­ša ska­ļu­ma. Sa­vu­kārt pil­sēt­nieks pie tā pie­ra­dis tik ļo­ti, ka, do­do­ties pie da­bas, kur nav ie­ras­to trok­šņu, jū­tas te­ju vai ne­omu­lī­gi. Tik­mēr pa­sau­les sta­tis­ti­ka rā­da, ka lau­ku ļau­dīm dzir­de ir la­bā­ka ne­kā pil­sēt­nie­kiem, bet maz­at­tīs­tī­to val­stu ie­dzī­vo­tā­jiem – la­bā­ka ne­kā in­dus­tri­ālo liel­val­stu ie­dzī­vo­tā­jiem. Vairāk »
 
Vakar, 19:47 Pagājušajā svētdienā ar koncertu "Vidzemes koncertzālē Cēsis", tika atklāta Laura Reinika pēdējo gadu vērienīgākā koncertu sērija "Es domāšu par tevi". Vairāk »
 
Vakar, 19:37 Šodien, 17. oktobrī iznāk jaunās dziedātājas Múr otrais singls un tā vizualizācija no topošā debijas albuma. Vairāk »
 
Vakar, 19:34 Katru dienu ēst banānus – tas ir labs ieguldījums infarkta un insulta profilaksē. Vairāk »
 
Vakar, 19:30 Spānijas Konstitucionālā tiesa, kas ir valsts augstākā tiesu instance, otrdien oficiāli atzinusi Katalonijas neatkarības referendumu par pretlikumīgu. Vairāk »
 
Vakar, 19:20 Kāda sieviete Liepājā piedzīvojusi ļoti nepatīkamus mirkļus sabiedriskajā transportā, vēsta portāls "liepājniekiem.lv". Vairāk »
 
Vakar, 19:14 Starp "Vienotības" politiķiem pagaidām nav panākta vienošanās par vienu konkrētu kandidātu ekonomikas ministra amatam, un neoficiālās sarunās tiek minēts plašs partijas pārstāvju loks, kas varētu pretendēt uz šo amatu. Vairāk »
 
Vakar, 19:06 «Negribu izklausīties vīzdegunīgs, bet šī izrāde nav par to, par ko mūsdienās interesējas vairums cilvēku – par izklaidi, sportu, veselīgu ēšanu...» saka Uldis Tīrons. Pirms pāris gadiem viņš Jaunajā Rīgas teātrī debitēja režijā, iestudējot Platona Dzīres, to izrādi apzīmējot kā «laisku sarunu par mīlestību». Piektdien, 20. oktobrī, Jaunajā Rīgas teātrī pirmizrāde – Uldis Tīrons iestudējis izrādi Pēdējā Ļeņina eglīte, ko viņš raksturo kā «cilvēka ilgas pēc nemirstības». Vairāk »
 
Vakar, 19:00 Gandrīz katrs otrais jeb 49% strādājošo Latvijas iedzīvotāju sava atvaļinājuma laikā veic vismaz kādu ar darbu saistītu uzdevumu. Vairāk »
 
Vakar, 18:50 "Red Bull" F1 komandas vadītājs Kristians Horners, par spīti dažādām spekulācijām par Daniela Rikjardo un Maksa Verstapena nākotni, atzīst, ka vēlas abus pilotus paturēt sastāvā vismaz līdz 2020. gada sezonas beigām. Vairāk »
 
Vakar, 18:46 No Pireneju pussalas atnesto dūmu un pelnu dēļ otrdien Igaunijā lijis melns lietus un piedzīvota neparasta tumsa, atsaucoties uz vietējo iedzīvotāju un meteorologu ziņoto, vēsta portāls "delfi.ee". Vairāk »
 
Vakar, 18:45 Ceturtdien, 19.oktobrī, plkst.10.00, piedaloties Rīgas domes vadībai, valsts augstākajām amatpersonām, Nacionālo bruņoto spēku pārstāvjiem un ārvalstu vēstniekiem, tiks svinīgi atklāts restaurētais Brīvības piemineklis. Vairāk »
 
 
Rezervesdalas24.lv
autodoc.lv
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers