Tūrisms: Krievijas tūristi arvien biežāk izvēlas Sieviešu dienu svinēt Rīgā 9 komentāri
 
Tūrisms

Krievijas tūristi arvien biežāk izvēlas Sieviešu dienu svinēt Rīgā

 
Ilze Zvēra/F64

Lai nodrošinātu ievērojami pieaugušo pieprasījumu autobusu biļetēm no Krievijas uz Latviju nedēļā, kad tiek svinēts 8.marts, autobusu pārvadātājs “Lux Express” nodrošinās papildreisus no Sanktpēterburgas uz Rīgu.

Saskaņā ar “Lux Express” valdes priekšsēdētāja Andrusu Treiera sacīto, Krievijas tūristi vienmēr aktīvi dodas uz Latviju, lai svinētu 8.marta svētkus, bet šogad viņu skaits pārsniedzis visas autobusu kompānijas prognozes. “Jau pašreiz saistībā ar Starptautiskās Sieviešu dienas svinībām biļetes uz daudziem reisiem Sanktpēterburga-Rīga-Sanktpēterburga ir pilnībā izpārdotas, tādēļ, lai spētu pārvadāt ikvienu interesentu, 8. marta svinību nedēļā mēs pievienojām vairākus papildu reisus abos virzienos," saka Treiers.

Interese par Latviju tūristu vidū no Krievijas šogad strauji pieaug: "Arvien vairāk Pēterburgas iedzīvotāji izvēlas svinēt svētkus Latvijā. Mūsu pasažieri kā plusus atzīmē to, ka Latvijā nav valodas jeb saziņas šķēršļu, kā arī iespējams ātri un vienkārši šķērsot robežas. Tāpat pozitīvi vērtējama rubļa kursa stabilizēšanās, tādējādi cenu līmenis kļuvis pieņemams. Latvijas kā tūristu galamērķa popularitāti ietekmē arī ātra un kvalitatīva autobusu satiksme," saka Trejers.

Palielinoties pasažieru skaitam maršrutā Sanktpēterburga-Rīga, “Lux Express” uz svētku nedēļu izveidojis divus papildus reisus abos virzienos, lai būtu iespējams pārvadāt visus ceļot gribētājus. No Sanktpēterburgas līdz Rīgai papildus autobusi tiks organizēti 7.martā plkst. 21:00 un 23:35, bet no Rīgas uz Sanktpēterburgu - 10. un 11.martā plkst. 18:45.

.

Komentāri [9]
#
valdis 22.februāris 2018 12:53 atbildēt
Krievijā nesvin, tāpēc, ka tajā dienā visu mauļi tiek pamatīgi aizlieti ar vodku
 
#
ruksis 21.februāris 2018 21:27 atbildēt
Vai Krievijā sievietes ir zilās?
 
#
ZARAZA 18.februāris 2018 15:09 atbildēt
MUMS PIETIEK SAVU MAUKU,VEL TE BUS JAUZNEM TRIPERAINAS KRIEVU MAUKAS.VISA PLASA KRIEVIJA TUKSA,LAI BRAUC UZ TURIENI UN DROCIJAS CIK PATIKAS,BET SAGRIBEJUSA PRIBALTIKU.
 
#
Mara 17.februāris 2018 12:36 atbildēt
Visi t'uristi, tai skaitaa no Krievijas, Latvijaa ir laipni gaidiiti!!!
 
#
Steel 17.februāris 2018 12:14 atbildēt
Rīga jau ir Krievijas filiāle ,nekādu valodas barjeru, transportā var dzert un pīpēt, neviens nesoda var plikus pupus rādīt spānim un galvenais viņi atnes mums to krievu'' kultūru'' !
 
Skatīt visus 9 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers