Tūrisms: Gadumijā Rīgā viesojies liels skaits tūristu; nospiedošs vairākums - no Krievijas 9 komentāri
 
Tūrisms

Gadumijā Rīgā viesojies liels skaits tūristu; nospiedošs vairākums - no Krievijas

 
F64

Gadumijā Rīgu apmeklēja vairāk tūristu nekā gadu iepriekš, sacīja Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācijas (LVRA) izpilddirektore Santa Graikste.

Viņa piebilda, ka šogad Ziemassvētkos, līdzīgi kā citus gadus, tūristu bija mazāk nekā gadu mijā, bet no 28.decembra līdz šā gada pirmās nedēļas izskaņai viesnīcas Rīgā, kā arī Jūrmalā bija noslogotas.

"Aizvien dominē tūristi no Krievijas, taču arvien vairāk redzam tūristus arī no pārējām kaimiņvalstīm - Igaunijas un, it īpaši, Lietuvas. Tāpat pieaug ceļotāju skaits no Vācijas un Skandināvijas valstīm," atklāja Graikste.

Runājot par tūristu naktsmītņu izvēles paradumiem, viņa sacīja, ka ārvalstu viesi izvēlas ne tikai četru un piecu zvaigžņu viesnīcas pilsētas centrā, bet arvien vairāk novērtē un izvēlas servisu, ko sniedz ārpus centra esošās un budžeta līmeņa viesnīcas.

Komentāri [9]
#
lapa 12.janvāris 2018 9:43 atbildēt
krievu lidmasinas lido , kugi peld un latvija perk sautenes.
 
#
Mr,Susurs 12.janvāris 2018 9:04 atbildēt
Islama valstis gadus vispar skaita, ne pec Kristus dzimshanas, bet pec Muhameda... Kina jaunais gads vispar tikai februari iestasies... Bet tas, ka zinas salasijies, ka pasaule atzime Jauno gadu ir tevis nozombeshana. Tu tici tam, kas pasaule neeksiste :) Salutu pashava daudzas valstis, bet 1 janvari visi gaja uz darbu. Pasaule ir Ziemassvetki, bet ne jaunais gads...
 
#
Nejēga » Mr,Susurs 12.janvāris 2018 10:00 atbildēt
Nav jau spiesta lieta, tev nav jāsvin, ja negribi, bet citiem arī neuzspied savus uzskatus!
 
#
Mr.Susurs 12.janvāris 2018 8:28 atbildēt
Ka man patik dzezinformacijas izplatiba :) Ta ari rakstiet, ka viesnicas vairums bija no Krievijas. Tads mazs sikums, Jauno gadu gandriz nekur pasaule neatzime. Uzbliezh kadu salutu un gads ir sacies. Tikai komunistiski domajoshiem sowjetiem, tas ir kads ipash datums. Un vel associacijas parstave aizmirsa pateikt , ka 3 valstis Krievija, Ukraina un , Baltkrievija jauno gadu svin 10 dienas. Protams, ka Krievi bija vairuma. Jo visas normalas valstis 1 janvaris bija normala darba diena
 
#
Joņs » Mr.Susurs 12.janvāris 2018 8:53 atbildēt
Ko tu te murgo pajol? Izlien no savas miskastes un aizbrauc paskaties kā cilvēki svin Jauno gadu citviet. Un tavai zināšanai pajol,krievi nesvin 10 dienas,bet gan 7. janvarī viņiem ir oficiāli Ziemassvētki jo lielākā daļa viņi ir pareizticīgie vai vecticīgie. Tev pajol,ir vēl daudz kas dzīvē jāmācas,protams ja vēl ir kāda kripata smadzeņu!!!
 
#
Mr.Susurs » Joņs 12.janvāris 2018 8:58 atbildēt
Ej un paskaties, cik valstis 1 janvaris ir oficiala svetku diena :) Pirms runa, ka citas valstis svin, vismaz izbrauc vienu reizi uz arzemem. Jauno gadu nesvin vairak neka 150 valstis. Ak ja tev jau pratina nav, ka pasaule ne visur iestajas 2018 gads. Kursh gads patreiz ir Izraela vai Sauda Arabija? Valstis tiri uz sitiena nosaucu.. Bet piemeram shajas 2 valstis patreiz nav 2018 gads.
 
#
Nejēga » Mr.Susurs 12.janvāris 2018 10:45 atbildēt
Nosauc Eiropas valstis, kur 1.janvārī cilvēki devās darbā! Visu sarakstu, lūdzu!
 
#
crusader » Mr.Susurs 12.janvāris 2018 9:13 atbildēt
"Normālās" valstis, tās ir kuras? Kur pederastu "laulības" ir norma?
 
#
Mr.Susurs » crusader 12.janvāris 2018 9:32 atbildēt
Es piemeram neuzskatu, ka daudzas arabu valstis, naftas un gazes sheihi ir "nenormalas" valstis. Gluzhi preteji uzskatu, ka vini sak parak pienemt sveshas tradicijas. It seviski valstis, kuras loti daudz turistu. Visparastako piemeru iedoshu. Ir man dzive sanacis but tada islama valsti, ka Bahreina. Islama valsts, kura ir pilns ar bariem. Ka tu doma, kas ir galvenie baru apmekletaji? Nenoticesi - saudarabi. Kura par dzershanu var dabut ari 20 gadus cietuma... Mes bara bijam vienigie baltie, visi parejie bija arabi. nenoticesi bet AAE ir hokeja chempionats. Pats vina esmu spelejis. Arzemnieki , ka atbrauc uz AAE var uzpelet hokeju. Samaksa tikai ledus iri un vari klut par arabu chempionu hokeja. Neticesi, bet ari Izraela ir hokeja chempionats, kaut gan valsti nav nevienas ledus halles :) Chempionatu spele Francija vai Italija. Pasaule ir pilns ar jocigam lietam, par kuram tu nezini, kamer neesi aizbraucis uz kadu ekzotisku valsti
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers