Teātris: Lāčplēša lomas atveidotājs Daumants Kalniņš atsauc dalību rokoperā 7 komentāri
 
Teātris

Lāčplēša lomas atveidotājs Daumants Kalniņš atsauc dalību rokoperā

 
Vladislavs Proškins, F64 Photo Agency

Dziedātājs Daumants Kalniņš atsaucis savu dalību 8.novembrī gaidāmajā Zigmara Liepiņa un Māras Zālītes rokoperā "Lāčplēsis", jo līdz šim pasākuma producents nav piedāvājis māksliniekam parakstīt oficiālu līgumu par iestudējuma galvenās lomas izpildīšanu.

Kalniņš aģentūrai LETA pauda, ka tuvojoties izrādei, tās producents Juris Millers viņam nav piedāvājis parakstīt oficiālu līgumu par Lāčplēša lomas atveidošanu, bet, tajā pašā laikā, biļetes uz izrādi tiekot turpināts tirgot, materiālos minot Kalniņu kā Lāčplēša lomas izpildītāju.

"Diemžēl organizatoru neizdarības dēļ, tirdzniecībā laistas biļetes uz neapstiprinātu sastāvu. Pēc neveiksmīgiem mēģinājumiem vēl šī gada sākumā beidzot sakārtot tiesiskās attiecības ar pasākuma organizatoru, esmu spiests publiski paziņot, ka rokoperā "Lāčplēsis" nepiedalīšos," situāciju aprakstīja Kalniņš.

Savukārt Millers aģentūrai LETA sacīja, ka no pasākuma izziņošanas brīža, Liepiņš ir izteicis vēlmi nomainīt atsevišķu lomu izpildītājus, tostarp arī galvenās lomas atveidotāju - Kalniņu. "Šādu lēmumu autors pieņēmis ar mērķi, lai panāktu maksimāli labāko sava darba izpildījumu konkrētajā reizē," pauda Millers.

Producents apgalvo, ka, līdz ar izrādes mārketinga kampaņas sākšanu Latvijas Radio ēterā, iepriekš izziņotais Lāčplēša lomas atveidotājs Kalniņš saistībā ar iestudējumu nav ticis minēts nedz reklāmās, nedz arī biļešu tirdzniecības vietās.

Viesnīcā "Hotel Rome" 20.februārī plkst.14 notiks preses konference, kuras laikā tiks paziņots jauno iestudējuma dalībnieku sastāvs.

Kā ziņots, No 2017.gada 19.jūlija visās "Biļešu paradīzes" kasēs un tās mājaslapā ir pieejamas biļetes uz 2018.gada 8.novembrī "Arēna Rīga" paredzētajiem valsts simtgades svētku pasākumiem - populārās mūzikas dižkoncertu "Latvijas gadsimts" un rokoperas "Lāčplēsis" iestudējumu ar simfonisko orķestri, aģentūru LETA informēja koncertzāles "Rīga" un Latvijas Jaunatnes teātra mārketinga vadītājs Sandis Bergholds.

Jaunajā iestudējumā rokoperu "Lāčplēsis" skatītājiem pirmo reizi būs iespēja noskatīties un noklausīties pavisam jaunā skanējumā - simfoniskā orķestra izpildījumā, ko papildinās ritma grupa komponista Liepiņa vadībā, solisti un Nācijas kopkoris, kurā būs iespējams dzirdēt teju 1000 dziedātāju no visiem Latvijas novadiem.

Komentāri [7]
#
Žēl gan 19.februāris 2018 10:16 atbildēt
Daumants Kalniņš ļoti labs solists!!
 
#
Ir OK 15.februāris 2018 0:58 atbildēt
Ar pidaru Milleru labāk pirtī neiet..
 
#
Finks 14.februāris 2018 20:20 atbildēt
Kur Millers – tur škandāls!
 
#
jauni laiki 14.februāris 2018 17:48 atbildēt
Aiciniet citu Kalniņu - Gunāriņu par Lāčplēsi!
 
#
. » jauni laiki 14.februāris 2018 18:28 atbildēt
kaut ko vēl mīkstāku nevari piedāvāt?
 
#
jauni laiki » jauni laiki 14.februāris 2018 18:36 atbildēt
Nu, varbūt vienīgi vēl Sergejs Jēgers varētu pavilkt L-plēša lomu
 
#
jauns laiks » jauni laiki 14.februāris 2018 19:40 atbildēt
Kas dziedās Laimdotu? Varbūt Shipsea?
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers