Grāmatu apskats: Aivars Lembergs laiž klajā pirmo grāmatu "Zagļi Lemberga kurpēs" 20 komentāri
 
Grāmatu apskats

Aivars Lembergs laiž klajā pirmo grāmatu "Zagļi Lemberga kurpēs"

 
F64 Photo Agency

Šodien plašākai auditorijai tiek nodota Ventspils mēra Aivara Lemberga pirmā grāmata "Zagļi Lemberga kurpēs". Pats autors norāda, ka: "Grāmata ir par Rīgas Apgabaltiesā jau deviņus gadus notiekošo krimināllietu, valsts amatpersonu rīcību valsts mantas pārraudzībā un iespēju gūt pašiem savu labumu."

Prezentējot savu grāmatu, A. Lembergs uzsver, ka tajā ir bezkaislīgi atspoguļoti fakti, kas iepriekš publiski nav bijuši zināmi. Grāmata ir izdota latviešu, krievu un angļu valodās.

Lembergs skaidro par ko ir grāmata: "Plašākā kontekstā par tiesu sistēmas darbību un cilvēktiesībām šīs sistēmas ietvaros realizēt savu aizstāvību Latvijā. Šaurākā kontekstā par krimināllietu, kuru žurnālisti vienkāršības labad ir nosaukuši manā vārdā, kas Rīgas apgabaltiesas pirmajā instancē ļoti intensīvi (nozīmētas 4 un pat 5 tiesas sēdes nedēļā) tiek skatīta jau deviņus gadus. Ikviena cilvēka veselajam saprātam jau tas vien ir neaptverami ilgs tiesāšanās laiks, bet priekšā vēl gaidāmas tiesu debates un tad - nav ne mazāko šaubu - apelācijas un kasācijas tiesu procesi. Prognozēt, kad šī lieta beigsies, nav iespējams.

Kāpēc tā notiek? Viena no atbildēm rodama grāmatā «Zagļi Lemberga kurpēs». Tajā izanalizēts viens no bezgala daudzajiem kāzusiem pret mani uzsāktajās krimināllietās, kurās visās līdz šim esmu uzvarējis.

Grāmatā ir apkopoti reāli, līdz šim arī publiski nezināmi fakti (krimināllietas vairāk nekā 220 sējumos tie, protams, ir atrodami, bet tie nebija publiski pieejami), kas pierādīti ar iepriekš nepublicētiem dokumentiem, un veikta šo faktu analīze. Fakti ir šokējoši, jo parāda Ģenerālprokuratūras un Satversmes aizsardzības biroja amatpersonu darbošanos ar Latvijas valsts bagātībām - neatkarīgi no tā, kam tās patiesībā pieder.

Vērīgs lasītājs, izlasot grāmatu, jutīsies pārsteigts, ieraugot korupcijas iespējas, kas rodas, liekot lietā nedaudz sarežģītākas „shēmas” par kukuļa naudu aploksnē. Bet grāmatā parādīts, kā šīs iespējas izmanto valsts amatpersonas, kurām jārūpējas par likumību.

Ir saprotams, ka grāmatas iznākšana radīs neērtības virknei personu, tostarp amatpersonu. Tas izskaidro arī draudus, kas izteikti manai dzīvībai un veselībai tās iznākšanas sakarā."

Komentāri [20]
#
nu ja 25.janvāris 2018 10:02 atbildēt
visi,kas saistīti ar šo kungu Lembergu var noslīkt.... Kā viņš bij salīdzinājis faktu,kuri piesūcināti govij pie tesmeņa.
 
#
fakts 18.janvāris 2018 6:21 atbildēt
Vienīgais zaglis Lemberga kurpēs ir pats Lembergs!
 
#
Ja šeit kāds ir zaglis, ... » fakts 18.janvāris 2018 10:28 atbildēt
..., tad tikai ieraksta fakts 18.janvāris 2018 6:21 autors.
Nevajag citus mērīt pēc paša mērauklas.
 
#
Jaunā » fakts 21.janvāris 2018 17:10 atbildēt
Protams, kur nu bez advokātu batlaljona un PR rotas:)
 
#
Valda 18.janvāris 2018 3:08 atbildēt
Lemberg,es un manas draudzenes ļoti Tevi cienam.Cīnies līdz galam.Sliktākais,ka mūsu Latvijā taisnību ir grūti pierādīt,jo puse ministru vismaz nav godīgi.
 
#
Ciema detektīvs » Valda 18.janvāris 2018 10:32 atbildēt
Nevis puse, bet gan lielākā daļa ministru, par deputātiem nemaz nerunāsim.
Ja tajās aprindās jeb kompānijās parādās 2 - 3 kuri vēlas godprātīgi strādāt, tad tos ātri vien norok :(((
 
#
Čigāns Viva CUBA 18.janvāris 2018 0:31 atbildēt
Atceros no pagājušā gadsimta 60tajiem gadiem vinu poļu filmu, kurā kāds bandītu vadonis teica: "Umnīje ļjūdji nam ņje nužnī, nam nužnī poslūšnīje" (tulkojums no RU valodas:"Gudri cilvēki mums nav vajadzīgi, mums vajag paklausīgus").
Tieši tā pat ir ar Latviju.
Kārtīgs, profesionāls un saprātīgs saimnieks Latvijai nav vajadzīgs. Tieši tāpēc un it īpaši pirms vēlēšanām uz Lembergu tiek gāztas visādas samazgas.
Toties īstie Latvijas iztirgotāji, valsts izzadzēji un tautas aplaupītāji savās nelietībās sit augstu vilni, jo prokuratūra viņus neredz. Bet no kurienes lai prokuratūra šos var redzēt, ja šiem abas acis ir uz vienu Lembergu.
 
#
P.S. » Čigāns Viva CUBA 18.janvāris 2018 0:33 atbildēt
Diemžēl daba cilvēkam nav devusi vēl vienu acu pāri pakausī, tāpēc jau arī neredz ...
 
#
17.janvāris 2018 19:18 atbildēt
būs rokasgrāmata blēžiem un A.L. ir izcilākais savā profesijā.Nu tik uz priekšu !
 
#
Andersons teica » Tā 18.janvāris 2018 10:36 atbildēt
Nu tad ar steigu iegādājies šo rokasgrāmatu un sāc mācīties.
Redzēsim , ko pēc tam būsi iemācījies.
Varbūt beidzot sāksi redzēt tālāk par savu degunu.
 
#
Tāds » Andersons teica 18.janvāris 2018 12:05 atbildēt
bērnudarza līmenis
 
Skatīt visus 20 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers