"Jumava" iznākušas vairākas jaunas bērnu grāmatas
 
©Publicitātes foto

Dmitro Kuzmenko "Mazliet balta piķa melnā grāmata" vilka un aitiņas stāsts, Katjas Matjuškinas un Katjas Okovitajas otrā grāmata "Jautrais zvēru detektīvs", Māras Jakubovskas "Meža detektīvs", kā arī Dzidras Kuzmanes grāmatas "Iz Kenča gara gaišuma" - aforismu krājums - grāmatas atvēršana paredzēta 19. augustā Zosēnu novada Skārģu krogā, pasākuma sākums plkst.15:30.

Apgāds Jumava laidis klajā jau otro Katjas Matjuškinas un Katjas Okovitajas grāmatu “Jautrais zvēru detektīvs”.

Publicitātes foto

Grāmatiņa bērniem, piedzīvojumu, detektīvu, komisku un noslēpumainu stāstu cienītājiem, kas vēsta par divu superdetektīvu — drosmīgā suņuka Fu-Fu un bezbailīgā kaķa Kis-Kisa gaitām, šķetinot aizdomīgus notikumus. Šīs grāmatas spraigā sižeta notikumi ir turpinājums pirmajai grāmatai “Jautrais zvēru detektīvs”.

Kāpēc visu laiku kaut kas vai kāds pazūd?

Šoreiz pazūd un pēkšņi atrodas surikātes ratiņi ar šokolādēm, pazūd un atkal atrodas muzeja dārgumi un gleznas, kuras Alnim atkal jāsakārto, pazūd un atkal atrodas aktieri… Vēl pēkšņi atklājas, ka Trusīša lielais draugs nav nekāds izdomājums, bet... Pēkšņi atklājas arī, ka pingvīns Sans…

Bez mistērijām, sazvērestības teorijām un lieliskas aktierspēles šeit neiztikt! Ielūkojies arī tu detektīvzvēru neparastajos piedzīvojumos un atceries, ka tikai draudzība un ticība labajam spēj pārvarēt visas grūtības!

 
Turpinājumu lasi nākošajā lapā