Grāmatu apskats: GRĀMATU APSKATS: Dārza darbi Mēness un Saules ritmos 1 komentāri
 
Grāmatu apskats

GRĀMATU APSKATS: Dārza darbi Mēness un Saules ritmos

 
Publicitātes foto

Izdevniecība Avots

Mēness ritmu ietekme uz cilvēku un darbiem, ko viņš dara, jau sen nav nekāds pārsteigums un netiek uzskatīta vienkārši par māņticību. Šis ir izdevums tiem, kas īsti nezina, ko, kad, kā un kāpēc darīt - kompaktajā grāmatiņā sniegta informācija par Mēness ritmu ietekmi uz augu augšanu un attīstību. Aplūkoti galvenie darbi, kurus ieteicams darīt noteiktu Mēness fāžu laikā. Ieteikumi sakņaugu, telpaugu un krāšņumaugu sēšanai, stādīšanai un kopšanai visa gada garumā saskaņā ar Mēness ceļu debesīs.Komentāri [1]
#
sandrana_credito@hotmail.com 10.maijs 2017 15:49 atbildēt
Hello Sir / Madam,

Jums ir nepieciešams naudas aizdevumus starp indivīdiem, lai tiktu galā ar finansiālām grūtībām, lai beidzot pārtrauktu strupceļa, kas izraisīja bankas, ko noraidīts jūsu kredīta pieteikumu failus? Ms sandrana firma spēj veikt aizdevumu summa, kas jums nepieciešams, un ar nosacījumiem, kas padara jūsu dzīvi vieglāku. Tātad, sazinieties ar mani, lai uzzinātu vairāk par mūsu ļoti izdevīgiem nosacījumiem.

Mēs nodrošinām € 10,000 līdz € 5,000,000 uz atmaksas termiņu uz 5 gadiem līdz 25 gadiem ar likmi 2% gadā. Jūs varat sazināties ar mani:

sandrana_credito@hotmail.com

sandrana_credito@hotmail.com

paldies
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers