Grāmatu apskats: GRĀMATU APSKATS: Dace Priede. Saule špagas asmenī. 1. grāmata 3 komentāri
 
Grāmatu apskats

GRĀMATU APSKATS: Dace Priede. Saule špagas asmenī. 1. grāmata

 
Publicitātes foto

Zvaigzne ABC

Atkārtoti izdotais Daces Priedes romāns 90. gados guva atzinību žurnāla Karogs un uzņēmēja R. Gerkena rīkotajā romānu konkursā. Autobiogrāfiskie motīvi tajā savijušies ar fantāzijas elementiem, kuros labi sadzīvo jaunas aktrises Artas sarežģītā un pretrunu pilnā dzīve Latvijā pērnā gadsimta 70. gados ar jaunā barona Žaka Ranē gaitām romantizētā iztēles pasaulē. Dueļi, cīņas, dzimtu naids un nepiepildīta mīlestība savijas nedalāmā veselumā tā, ka dažkārt grūti atšķirt, kura no abām ir īstā dzīve.Komentāri [3]
#
Ari no tās puses :) 8.marts 2017 1:53 atbildēt
Dace savus bijushos kolhozu darbabiedrus aprakstījusi, smieklīgi lasīt, jo viegli atpazīt pazīstamus cilvékus :) Tikai tie nebija 70tie bet 80tie gadi tajà "músdienu" gabalà. Vismaz notikumi.
 
#
Sentbēvs 7.marts 2017 22:16 atbildēt
Lasīju šo grāmatu ieslīdzis pusšpagatā un no otra gala, un varu teikt, ka sacerējums ir lielisks, no smērejuma, kur kombinētas pļāpūdens ar no pirksta izzīstām tukšam frāžem un būtu īsti piemērots sacerējums trakonamam, tur nav ne smakas !
 
#
žetē 7.marts 2017 22:08 atbildēt
nevis špagas bet rapiera , kas tas par baronu, kas nevar piekabināt galā sava īpašuma , vēlams majorāta, nosaukumu un pati atspoguļošanās asmenī ideja ņemta no Honkongas 1989. gada filmas "nāves roka" , hand of death, ar tienu, čanu un doranu tanu.
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers