Grāmatu apskats

Vakar, 22:00 Tulkojis Juris Miesnieks. Zvaigzne ABC Vairāk »
 
Vakar, 13:25 Apgādā “Jumava” izdota franču klasiķa Marsela Prusta grāmata “Germantu lokā”. Vairāk »
 
24.aprīlis, 22:00 Tulkojusi Silvija Brice. Zvaigzne ABC Vairāk »
 
21.aprīlis, 14:02 Tuvāko dienu laikā Latvijas lasītāji, paši to nenojaušot, piedalīsies potenciāla bestsellera piedzimšanas procesā, balsojot ar savu maciņu par, iespējams, šīs sezonas neparastāko grāmatu – amerikāņu rakstnieces Mišelas Ričmondas romānu Laulību līgums. Vairāk »
 
12.aprīlis, 13:15 Apgādāds “Jumava” izdevis kārtējo grāmatu “Elfu” sērijā “Atpūta no tehnoloģijām”. Ceļvedis bērniem “atslēdzoties” no tehnoloģijām un izbaudot bērnību. Vairāk »
 
7.aprīlis, 21:30 Latvijas Universitātes Akadēmiskais apgāds laidis klajā Rīgas Lutera draudzes virsmācītāja Linarda Rozentāla monogrāfiju Izdzīvošana: Sinodālais pārvaldes princips Latvijas evaņģēliski luteriskajā Baznīcā 1948.–1984. gadā. Vairāk »
 
30.marts, 23:50 Operas pasaulē tenora Jonasa Kaufmana vārds īpašus komentārus neprasa. Izskatīgais vācu operdziedātājs ar tembrāli daudzkrāsainu balsi, baritonālu apakšējo un dzidri lirisku augšējo reģistru, kam vienlīdz pa spēkam ir Vāgners, Verdi, Pučīni un Mocarts, ir viens no spilgtākajiem mūsdienu tenoriem ar ļoti intensīvu karjeru. Vairāk »
 
28.marts, 22:00 Tulkojusi Aija Čerņevska. Apgāds Zvaigzne ABC Vairāk »
 
27.marts, 22:00 Tulkojis Imants Tuņķelis. Celtnes apgāds Vairāk »
 
17.marts, 21:58 Grāmata Ceļā uz latviešu tautu saudzīgi, bet tomēr tuvojas latviešu tautas pastāvēšanas līdzšinējā īsuma iezīmēšanai. Vairāk »
 
17.marts, 12:57 Apgāds “Jumava” laidis klajā pazīstamā rakstnieka un publicista jaunāko romānu “Pūcei aste noziedēja”. Vairāk »
 
6.marts, 12:05 Apgādā “Jumava” izdots Gunāra Priedes kopoto rakstu 5. sējums Ievas Strukas sakārtojumā. “Šis sējums apkopo laika periodu no 1987. līdz 2000. gadam, kad Gunārs Priede aiziet mūžībā. Tas ir īpašs laika posms Latvijas ― un ne tikai ― vēsturē. Laiks, kurš ir spēcīgāks par indivīdu. Laiks, kurš atnes brīvību. Laiks, kurš, no vienas puses, visu izkristalizē, jo tie, kas nav ar mums, ir pret mums, no otras – sajauc kopā, jo daudzi no skaļu vārdu runātājiem dažus gadus vēlāk izrādīsies neizturam pārbaudi ar varu un naudu. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers