Grāmatu apskats

17.marts, 21:58 Grāmata Ceļā uz latviešu tautu saudzīgi, bet tomēr tuvojas latviešu tautas pastāvēšanas līdzšinējā īsuma iezīmēšanai. Vairāk »
 
17.marts, 12:57 Apgāds “Jumava” laidis klajā pazīstamā rakstnieka un publicista jaunāko romānu “Pūcei aste noziedēja”. Vairāk »
 
6.marts, 12:05 Apgādā “Jumava” izdots Gunāra Priedes kopoto rakstu 5. sējums Ievas Strukas sakārtojumā. “Šis sējums apkopo laika periodu no 1987. līdz 2000. gadam, kad Gunārs Priede aiziet mūžībā. Tas ir īpašs laika posms Latvijas ― un ne tikai ― vēsturē. Laiks, kurš ir spēcīgāks par indivīdu. Laiks, kurš atnes brīvību. Laiks, kurš, no vienas puses, visu izkristalizē, jo tie, kas nav ar mums, ir pret mums, no otras – sajauc kopā, jo daudzi no skaļu vārdu runātājiem dažus gadus vēlāk izrādīsies neizturam pārbaudi ar varu un naudu. Vairāk »
 
23.februāris, 17:05 Apgāds “Jumava” laidis klajā unikālu izdevumu “Brīnumola”, par jūras ērgļa — Durberta — mazuļa gaitām, kas fiksētas ar video kameru, ievietotu ērgļa ligzdā. Vairāk »
 
22.februāris, 22:00 Izdevniecība Zvaigzne ABC Vairāk »
 
21.februāris, 22:00 Izdevniecība Zvaigzne ABC Vairāk »
 
15.februāris, 22:00 Tulkojis Kristaps Bricis. Zvaigzne ABC Vairāk »
 
15.februāris, 21:00 Populārzinātnisko enciklopēdiju sērija Latvijas mākslas klasika papildinājusies ar diviem būtiskiem jaunumiem: Kristīnes Ducmanes grāmatu Rihards Zariņš un Ludmilas Neimiševas – Darbnīca Baltars. Vairāk »
 
13.februāris, 22:00 Tulkojusi Ieva Lešinska. Jumava Vairāk »
 
10.februāris, 22:00 Patriks Ouržednīks pirms kāda laika jau bija apsēdis latviešu grāmatnīcu plauktus ar grāmatu, kuras nosaukums kļūst jo dienas, jo atbaidošāks, proti, Europeana. Ja tā turpināsimies, drīz mēs no šā vārda raustīsim valodu. Vairāk »
 
8.februāris, 13:27 Apgāds “Jumava” laidis klajā jaunas autores Māras Celmiņas-Rubīnas grāmatu “Taureņi”. Vairāk »
 
6.februāris, 22:00 Tulkojusi Karīna Tillberga. Zvaigzne ABC Vairāk »
 
3.februāris, 17:02 Cenšoties glābt labāko draugu, britu kareivis Noa Afganistānā piedzīvo sprādzienu un nonāk slimnīcā kritiskā stāvoklī. Pēc rehabilitācijas Noa cīnās par vēlmi dzīvot. Kad ievainots ķermenis un dvēsele, kur rast spēku dzīvot tālāk? Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers