Grāmatu apskats

20.jūnijs, 22:00 Izdevniecība Jumava Vairāk »
 
14.jūnijs, 22:00 Mācību līdzeklis 1.–3. klases skolēniem drošības jautājumu apguvei. Izdevniecība Zvaigzne ABC Vairāk »
 
9.jūnijs, 18:53 Apgādā “Jumava” klajā laista jaunākā lasītāju iecienītās ceļojumu sērijas “aiz apvāršņa” grāmata “Ar plinti plecā pasaulē”. Jaunākā ceļojumu sērijas “aiz apvāršņa” grāmatā var lasīt par mednieku piedzīvojumiem Latvijā un pasaulē! Vairāk »
 
9.jūnijs, 9:00 Bērnu tiesību aizsardzība ir valsts pienākums, tāpēc bāriņtiesas nedrīkstētu atrasties pašvaldību pārziņā, atzina bijusī VBTAI vadītāja Ilona Kronberga. Vairāk »
 
8.jūnijs, 10:03 Apgāds “Jumava” laidis klajā vairāku autoru dzejoļu krājumu ar nosaukumu “Ir robeža starp mums tik smalka”. Grāmatas autori: Sandra Vensko, Daiga Lapāne, Jana Egle, Harijs Krūze, Silvija Ludženiece un Aija Vikmane. Grāmatu veido nosacīti sešas daļas, pirms katras ir dzejnieka pārdomas – pārspriedums, kas raksturo konkrētos dzejoļus. Vairāk »
 
7.jūnijs, 22:00 Izdevniecība Zvaigzne ABC Vairāk »
 
1.jūnijs, 16:15 Apgādā “Jumava” atkārtoti izdots latviešu trimdas klasiķa Anšlava Eglīša viens no populārākajiem un aizraujošākajiem romāniem “Homo novus”, kas vēsta par jauna mākslinieka Jura Upenāja sarežģīto, bet tai pašā laikā ļoti aizraujošo un piedzīvojumiem bagāto ceļu uz “slavas un popularitātes zenītu”pirmās brīvvalsts laikā. Vairāk »
 
1.jūnijs, 14:46 Apgādā “Jumava” savu uzvaras gājienu “gudro grāmatu” sērijā turpina atzītā un iecienītā autora Daniela Sīgela (apgāda “Jumava” lasītājiem labi zināms viņa iepriekšējais darbs “Apzinātība”) grāmata “Prāts”. Vairāk »
 
25.maijs, 13:27 31.maijā Latvijas Nacionālajā bibliotēkā notiks bērnu grāmatas "Gostūs pi Boņuka. Stuosti bārnim par Latgolu" prezentācija, informē viena no grāmatas autporēm Ilga Šuplinska. Vairāk »
 
24.maijs, 22:00 Tulkojusi Ieva Zālīte. Apgāds Zvaigzne ABC Vairāk »
 
23.maijs, 22:00 Tulkojusi Laura Dreiže. Apgāds Zvaigzne ABC Vairāk »
 
22.maijs, 22:00 Apgāds Zvaigzne ABC Vairāk »
 
12.maijs, 21:50 Pievērsiet uzmanību šai grāmatai – pieļauju, ka Antonija Ferdinanda Osendovska (1876–1945) vārds Latvijā nevienam gandrīz neko neizteiks, tomēr ir vērts. Neslēpšu, arī es baidījos, ka nāksies iepazīties ar kaut ko bezgala novecojušu un vecmodīgu, tomēr Cilvēku, zvēru un dievu zemē man kļuva par patīkamu, pārdomu pilnu klejojumu laikā un telpā, atgādinot, ka lasīšana ir viena no mūsu dzīves baudām. Vairāk »
 
8.maijs, 22:00 Atdzejojis Leons Briedis. Neputns Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers