Grāmatu apskats

Šodien, 17:05 Apgāds “Jumava” laidis klajā unikālu izdevumu “Brīnumola”, par jūras ērgļa — Durberta — mazuļa gaitām, kas fiksētas ar video kameru, ievietotu ērgļa ligzdā. Vairāk »
 
21.februāris, 22:00 Izdevniecība Zvaigzne ABC Vairāk »
 
15.februāris, 22:00 Tulkojis Kristaps Bricis. Zvaigzne ABC Vairāk »
 
15.februāris, 21:00 Populārzinātnisko enciklopēdiju sērija Latvijas mākslas klasika papildinājusies ar diviem būtiskiem jaunumiem: Kristīnes Ducmanes grāmatu Rihards Zariņš un Ludmilas Neimiševas – Darbnīca Baltars. Vairāk »
 
13.februāris, 22:00 Tulkojusi Ieva Lešinska. Jumava Vairāk »
 
10.februāris, 22:00 Patriks Ouržednīks pirms kāda laika jau bija apsēdis latviešu grāmatnīcu plauktus ar grāmatu, kuras nosaukums kļūst jo dienas, jo atbaidošāks, proti, Europeana. Ja tā turpināsimies, drīz mēs no šā vārda raustīsim valodu. Vairāk »
 
8.februāris, 13:27 Apgāds “Jumava” laidis klajā jaunas autores Māras Celmiņas-Rubīnas grāmatu “Taureņi”. Vairāk »
 
6.februāris, 22:00 Tulkojusi Karīna Tillberga. Zvaigzne ABC Vairāk »
 
3.februāris, 17:02 Cenšoties glābt labāko draugu, britu kareivis Noa Afganistānā piedzīvo sprādzienu un nonāk slimnīcā kritiskā stāvoklī. Pēc rehabilitācijas Noa cīnās par vēlmi dzīvot. Kad ievainots ķermenis un dvēsele, kur rast spēku dzīvot tālāk? Vairāk »
 
2.februāris, 22:00 Uzzini faktus un darbojies! Izdevniecība Zvaigzne ABC Vairāk »
 
2.februāris, 17:25 Cenšoties glābt labāko draugu, britu kareivis Noa Afganistānā piedzīvo sprādzienu un nonāk slimnīcā kritiskā stāvoklī. Pēc rehabilitācijas Noa cīnās par vēlmi dzīvot. Kad ievainots ķermenis un dvēsele, kur rast spēku dzīvot tālāk? Vairāk »
 
25.janvāris, 17:05 Apgāds “Jumava” laidis klajā otro Sarmītes Bokas sastādīto grāmatu par konditoru, meistaru, cukurbeķeri – Aleksandru Dabri “Konditora Cukurbeķera receptes”. Vairāk »
 
16.janvāris, 7:15 Tikko kā dienasgaismu ieraudzījusi astroloģes un Dailes teātra aktrises Akvelīnas Līvmanes (65) grāmata «Atvērto siržu sarunas», kurā apkopoti stāstiņi, noveles un esejas par cilvēkiem, ar kuriem astroloģe tikusies pēdējos divdesmit gados. Protams, visi varoņi ir palikuši anonīmi un nav nosaukti vārdos. Vairāk »
 
14.janvāris, 22:00 Tulkojusi Brigita Kabuce. Jumava Vairāk »
 
13.janvāris, 22:00 Tulkojusi Jūlija Dibovska. Jumava Vairāk »
 
12.janvāris, 19:31 Tas ir stāsts par Otrā pasaules kara pēdējā cēliena lappusēm, kurās iekodētas kā leģendas, tā nopulgojumi. Jaunā gadsimta sākumā LZA akadēmiķim Oļģertam Lielausim un radioastronomam Edgaram Bervaldam, diviem Zlēku un Cirkales apkaimes labiem pazinējiem un šo rindu autoram, uz vietas paveroties savām acīm, nācās konstatēt, ka «aizaug kureliešu pēdas Kurzemē». Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers