Grāmatu apskats

Vakar, 22:00 Apgāda Neputns enciklopēdiskajā sērijā Mākslas pieminekļi Latvijā izdota Mārītes Putniņas grāmata Sakrālās arhitektūras un mākslas mantojums vēsturiskajos Aizkraukles un Jēkabpils rajonos. Vairāk »
 
1.marts, 22:00 Tulkojusi Jausma Ābrama. Jumava Vairāk »
 
22.februāris, 22:00 Vispusīgs ceļvedis pa zodiaku. Izdevniecība Zvaigzne ABC Vairāk »
 
31.janvāris, 7:12 Pagājušā gada nogalē izdotais režisora Aivara Freimaņa romāns Katls pārsteidz ar savu godīgumu, kas robežojas ar teju vai politnekorektu, bet ļoti tiešu stāstījumu par dažām 20. gadsimta Latvijas lappusēm, kuras kaunīgie latvieši labprāt aizmirstu. Vairāk »
 
26.janvāris, 22:00 Izdevniecība Zvaigzne ABC Vairāk »
 
25.janvāris, 22:00 Izdevniecība Zvaigzne ABC Vairāk »
 
21.janvāris, 16:57 Tapis inovatīvs palīgs angļu alfabēta apguvei - Renāra Kaupera un Indras Kad latviešu valodas Joka pēc alfabēts jau ir apgūts, ceļu pie lasītājiem pasaulē sāk palīgs angļu valodas alfabēta apgūšanai - Renāra Kaupera un Indras Sproģes grāmata "Awesome Beetle’s Colors". Vairāk »
 
17.janvāris, 12:45 Šodien plašākai auditorijai tiek nodota Ventspils mēra Aivara Lemberga pirmā grāmata "Zagļi Lemberga kurpēs". Pats autors norāda, ka: "Grāmata ir par Rīgas Apgabaltiesā jau deviņus gadus notiekošo krimināllietu, valsts amatpersonu rīcību valsts mantas pārraudzībā un iespēju gūt pašiem savu labumu." Vairāk »
 
16.janvāris, 22:00 Tulkojusi Karīna Tilberga. Zvaigzne ABC Vairāk »
 
15.janvāris, 20:18 Zvaigzne ABC Vairāk »
 
12.janvāris, 17:00 Ritas Falkas romānu sērija par pasaulē stulbāko policistu Franci Eberhoferu ir viens no retajiem turpinājumgabaliem, ko joprojām var lasīt bez zobu sāpēm un garlaicības piegaršas. Vairāk »
 
12.janvāris, 16:20 Džeimijs Olivers ir pasaules mēroga fenomens. Divdesmit gadus ilgās karjeras laikā viņš iedvesmojis miljoniem cilvēku novērtēt un izbaudīt veselīgu un garšīgu ēdienu. Latviešu valodā iznākušas viņa grāmatas "15 minūtes virtuvē", "Ietaupām kopā ar Džeimiju" un "Katru dienu superēdiens. Receptes veselīgai un laimīgai dzīvei". Vairāk »
 
9.janvāris, 22:00 Tulkojusi Gunita Mežule. Kontinents Vairāk »
 
8.janvāris, 22:00 Tulkojusi Gunita Mežule. Kontinents Vairāk »
 
5.janvāris, 22:32 Aizraujošs stāsts par suni un viņa zēnu. Izdevniecība Zvaigzne ABC Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers