Mūzika: Maijā plānots izdot Mārtiņam Freimanim veltītu viņa radīto dziesmu albumu 2 komentāri
 
Mūzika

Maijā plānots izdot Mārtiņam Freimanim veltītu viņa radīto dziesmu albumu

 
Publicitātes foto

Maijā plānots izdot Mārtiņam Freimanim veltītu viņa radīto dziesmu albumu Mans draugs – Mārtiņš Freimanis, kurā savas versijas par pāragri mūžībā aizgājušā dzejnieka un mūziķa dziesmām ierakstījušas grupas Rīgas Modes, Musiqq, Labvēlīgais tips, Līvi, Z-Scars un Refleksija, kā arī tādi izpildītāji kā Lauris un Rūta Reiniki, Aija Andrejeva, Olga Rajecka, Katrīna Bindere un Kārlis Būmeisters.

Katru piektdienu kompānija MicRec publicēs vienu no jau pabeigtajām albuma dziesmām, un kā pirmā tautās laista grupas Rīgas Modes versija dziesmai Redz kā tu ar mani!, kura iekļauta grupas Tumsa 2002. gada albumā Spēlējot debesis. «Man šķiet, ka Mārtiņam tas noteikti būtu paticis, jo viņš vienmēr priecājās, ja kāds izpildīja viņa dziesmu kādās neparastās versijās. Apzināti sākām dziesmu publicēšanu ar Rīgas Modēm, jo šī ir viena no versijām, kas būtiski atšķiras no oriģināla,» norāda projekta izpildproducents Guntars Račs. Jāpiebilst, ka maijā dienasgaismu ieraudzīs arī apjomīga Daigas Mazvērsītes grāmata par Mārtiņu Freimani, kurā būs lasāms detalizēts dzejnieka un mūziķa visnotaļ raibais dzīvesstāsts, kas papildināts ar bagātīgiem fotomateriāliem un Mārtiņa draugu atmiņām.

Komentāri [2]
#
ka tik ne tā 12.aprīlis 2018 23:23 atbildēt
Nevajag te dēt! Šis cilvēks paņēma manus dzeju vārdus un izveidoja dziesmas, tikai es dzīvoju un ne velti jūs visi radāt ,viņam,, par godu albumus, tas ir- lai es tās joprojām dzirdētu, tas ir stāsts par manu jaunību. Un par visu dzīvē ir jāmaksā, kur nu vēl par to, kas nav tavs, Mārtiņš arī par to samaksāja....un ,,Mans draugs,, ir pavisam cits stāsts, nekā jums te labpatīk tulkot, un tas viss nebeidz beigties, kamēr es būšu...!
 
#
paldies 12.aprīlis 2018 22:26 atbildēt
vins to ir pelnijis, lai atceretos vina dziesmas un vinu pasu!
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers