Mūzika: TIEŠRAIDE: Nikam Matvejevam veltītais koncerts "Daudz laimes dzimšanas dienā, Nik! 2 komentāri
 
Mūzika

TIEŠRAIDE: Nikam Matvejevam veltītais koncerts "Daudz laimes dzimšanas dienā, Nik!

 
LMT Straume

Nra.lv sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā šodien, 13. janvārī no plkst. 19.00 tiešraidē no Latvijas Nacionālā teātra Lielās zāles baudīt Nika Matvejeva 60. dzimšanas dienai veltīto koncertu “Daudz laimes dzimšanas dienā, Nik!”.

Neaizmirstama balss, kolorīts veidols, unikāls mūziķis, īsts skolotājs - tāds bija Niks Matvejevs, kurš šodien svinētu savu 60 gadu jubileju. Kaut arī Niku Matvejevu mums vairs nesatikt, viņa balss dzīvo, sacerētās dziesmas skan un draugi viņu atceras.

Mūziķa dzimšanas dienas koncertā piedalās Nacionālā teātra aktieri un Nika draugi, domubiedri un kolēģi - komponisti Mārtiņš Brauns, Raimonds Pauls un Zigmars Liepiņš. Ballītē skanēs Nika komponētās dziesmas un tās visiem zināmās dziesmas, ko Niks izpildījis. Par muzikālo labsajūtu rūpēsies mūziķu grupa Raimonda Macata vadībā, un uzstāsies Oskars Sproģis, Artis Orubs, Vīgants Murelis, Juris Kristons, Raimonds Ozols, Normunds Šnē un Beate Matvejeva.

Skatītājiem būs iespēja uz koncerta skatuves redzēt arī Nacionālā teātra aktierus Agnesi Cīruli, Zani Dombrovsku, Daigu Gaismiņu, Annu Klēveri, Kristīni Matvejevu, Uldi Anži, Raimondu Celmu, Gundaru Grasbergu, Mārci Maņjakovu, Egilu Melbārdi, Ivaru Puga, Uldi Siliņu un Voldemāru Šoriņu.

Bet kā jau dzimšanas dienas ballītē - neiztikt arī bez negaidītiem visiem un citiem jaukiem pārsteigumiem.

Koncerta režisors un scenārija autors ir Gundars Silakaktiņš, scenogrāfs Aigars Ozoliņš, kostīmu māksliniece Jurate Silakaktiņa, gaismu mākslinieks Ivars Vācers, video māksliniece Linda Ģībiete, muzikālais vadītājs Raimonds Macats, vokālā producente Zane Dombrovska, horeogrāfe Inga Krasovska un producente Linda Helviga.

Tiešraide no koncerta “Daudz laimes dzimšanas dienā, Nik!” skatāma arī LMT Viedtelevīzijā, lietotnē LMT Straume un internetā. Koncerta klausītāji un Nika Matvejeva muzikālās daiļrades cienītāji aicināti iesaistīties Twitter diskusijās, lietojot tēmturi #LMTstraume.

Komentāri [2]
#
Jana 14.februāris 2018 11:15 atbildēt
Bijām klātienē,sirsnīgs ,koncerts dvēselei.....
 
#
adel 13.februāris 2018 19:10 atbildēt
Nik
Daudz laimes Dzimšanas dienā!
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers