Mūzika: Draugi: mūžībā aizgājusī "The Cranberries" soliste bija dziļā depresijā 5 komentāri
 
Mūzika

Draugi: mūžībā aizgājusī "The Cranberries" soliste bija dziļā depresijā

 
EPA/Scanpix

Kā iepriekš ziņots, Londonā negaidīti 46 gadu vecumā mūžībā aizgājusi īru rokgrupas "The Cranberries" soliste Doloresa O'Riordana.

Policija O'Riordanas nāvē nesaskata neko aizdomīgu.

TMZ vēsta, ka mākslinieces draugi atzīst, ka Doloresa pēdējās nedēļas cietusi no smagas depresijas. Tāpat solisti nomocīja spēcīgas muguras sāpes.

2013. gadā O'Riordana depresijas dēļ centās veikt pašnāvību. Tāpat ārsti paziņoja, ka viņa cieš no bipolāriem traucējumiem.

Pati māksliniece atklāj, ka garīgās veselības problēmas varēja tikt saistītas ar izciesto vardarbību bērnībā.

Londonas policija paziņoja, ka pirmdien plkst.9.05 izsaukta uz Vestminsteras Pārkleinas viesnīcu. Tur konstatēts, ka O'Riordana ir mirusi.

Komentāri [5]
#
maukurovna 17.janvāris 2018 16:54 atbildēt
Es tagad ņemos pa gateri ar večiem ka skaidas lec..nepārprotiet ne jau pa gultu..bet pie zāģa. un depresijai nav vietas!! darbs ārstē visas vainas un nav laika domāt par depresiju.. tikai par balkiem kuri slid pa lentzāģiatnaku majās un iekrītu gultā kā balkis un aizmiegu salda miegā.
 
#
» maukurovna 17.janvāris 2018 16:57 atbildēt
Ak, tu nabaga maukurovna.. nu tagad tu zini skaistulīt ka malku cirst, nav gudri dirst.
 
#
manga 17.janvāris 2018 16:50 atbildēt
Kad man ir nomāktība. tā es tūlit iedzeru kraķīti un sadodu internetā visiem pa dirsu.Tas mani uzjautrina un uzmundrina...tas bija joks.. es mīlie gaidu pavasari, aizveru acis un redzu zaļu zālīti un daudz daudz puķu.. nu nevar dvēselē ielaist melno viešņu, ja tā ielīdusi, tad steidzigi tā jāpadzen,, lai nepaliek un nenožņaudz..
 
#
Mirga 17.janvāris 2018 16:46 atbildēt
daudziem ir nomāktība.. no valsts,kura moka un tura stresā cilvēkus, no problēmām, no nesakārtotās dzīves, no vientulības, no ziemas gurdenuma.. saules trūkuma,bet tā ir parejoša, ja niomāktība nepāriet jāgriezas pie ārsta jo tā var būt depresija.kāpēc depresija piemeklē tik bieži slavenības??? tas irj neatbildēts jautājums..
 
#
vizma 17.janvāris 2018 16:40 atbildēt
Skumji.Daudzām slavenībām ir depresijas..un ne tikai...vai kāds ir saskaitījis cik Latvijā ir depresijas slimnieku un nomākto.. vai kādu tas vispār interesē.. cik irt pāsnāvību no ta sekām.. Latvija pašnāvību ziņā ierindojas 10. vietā pasaulē.. tik maza valsts un pirmajās vietās!! kliedzoši!!!
ielaista depresija nav ārstējama.. tā ir smaga psihiska saslimšana bieži ar letālām sekām ,kura atšķiras no vienkāršas nomaktibas ar to, ka depresija ir biokīmisku procesu traucējumi smadzenēs...
Verojiet savus tuviniekus, viņu uzvedību laicīgi, ja nevēlaties tos zaudēt.
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers