Mūzika: Baskova pielūdzēji neizpratnē - mākslinieks ne vien atceļ kāzas, bet beidz karjeru 3 komentāri
 
Mūzika

Baskova pielūdzēji neizpratnē - mākslinieks ne vien atceļ kāzas, bet beidz karjeru

 
nikolaibaskov/instagram

Krievu estrādes zvaigzne Nikolajs Baskovs ne vien atcēlis kāzas, kurām bija jānotiek pagājušonedēļ, bet arī izteicis domas pamest skatuvi.

Kāzas ar TV zvaigzni Viktoriju Lopirevu ir atliktas līdz nākamajam gadam, taču runas par aiziešanu no skatuves satraucis fanus.

Savā instagram mākslinieks ievietojis tekstu, kurš vēsta, ka mākslinieks apzinās, cik daudz izdarījis savos 40 gados, taču tas arī licis zaudēt redzējumu iespējamajām perspektīvām savā darbā. Baskovs norāda, ka "nebūtu slikti mazliet atpūsties", kā arī atskatīties un pārvērtēt padarīto, kā arī atbildēt uz jautājumiem sev.

Tāpat mākslinieks aicina publiku atpūsties no vecā Baskova un drīzumā iepazīties ar jauno.

Komentāri [3]
#
adel 10.oktobris 2017 18:14 atbildēt
Katram cilvēkam dzīvē iestajas kau tkāds punkts, kurs liek apstāties, šaubīties,pārdomat, parvertēt.. un varbūt tas ko dara pašlaik vinam nemaz vairs nav vajadzīgs.un varbūt arī mīlotā nemaz nav īstā.. mainās vērtības un kas zin kas notiek cilvēka dvēselē.. varbūt jau sen vins to sapratis.. bet varbūt vienkārsi melnā līnija iestajusies, kad neveicas nekur un negribas arī neko ...un der atpūsties.tas ir vispareizak. laiks noliek visu pa plauktiniem.
 
#
andis 10.oktobris 2017 15:19 atbildēt
Beidzot sapratis, ka ir zilais.
 
#
hahahaha » andis 10.oktobris 2017 18:09 atbildēt
jā tāpat kā tu!!!!
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers