Mūzika

Šodien, 11:51 "Beidzot! Pēc 2 gadiem (2!) esmu saņēmusies, atcerējusies un izdarījusi - ielikusi Ūdra & Balodes pēdējo ierakstīto dziesmu "Klusumā" youtubē," facebook raksta Ilona Balode. Vairāk »
 
Vakar, 16:28 Šovakar un rīt, 16. un 17. martā, Liepājas Olimpiskā centra arēnā notiks ilgi gaidītais un lolotais simtgades lielkoncerts “LIEPĀJA izAICINA”, kas būs grandiozi svētki gan tā apmeklētājiem, gan vairāk nekā 500 dalībniekiem, kas jau ir ieradušies Liepājā un aktīvi gatavojas šī vakara koncertam. Par simbolisku samaksu koncertus iespējams apmeklēt ikvienam liepājniekam un pilsētas viesim. Biļetes cena ir 5 eiro. Vairāk »
 
Vakar, 15:21 2011. gada 21. februārī kādreizējās latvju supergrupas “100. debija” līderis Agris Semēvics izziņoja medijos savu pirmo muzikālo veikumu pēc šī dueta darbības pārtraukšanas - tā bija komponista Artūra Palkeviča dziesma ar Agra vārdiem „Paralēli”. Vairāk »
 
Vakar, 13:33 Īriju šī gada Eirovīzijas starptautiskajā dziesmu konkursā pārstāvēs dziedātājs Raiens O'Šaugnesijs ar dziesmu “Together”. Tā kā oficiālajā dziesmas videoklipā ir redzams dejojošs geju pāris, šīs dziesmas pārraidīšana Krievijā varētu tikt aizliegta, secina Baltic-ireland.ie. Vairāk »
 
Vakar, 7:12 Pavisam nesen nāca klajā grupas Līvi jaunais koncertalbums Bez štepseļiem, un notiek šāda paša nosaukuma tūre. Jā, tieši kā Līvi – Ainars Virga nolēmis turpināt savas grupas darbību zem vēsturiskā un leģendārā zīmola. Vairāk »
 
15.marts, 22:30 Pagājušajā nedēļā ar diviem pilnībā izpārdotiem koncertiem LKA Nacionālās filmu skolas paviljonā Elijas ielā tautās tika laists indīroka (jeb dzejroka, kā mēdz sevi pieteikt paši mūziķi) grupas "Sigma" otrais albums. Vairāk »
 
14.marts, 12:17 Kā zināms 2009. gadā Norvēģijas pārstāvis Aleksandrs Ribaks uzvarēja "Eirovīzijas" konkursā un ar savu dziesmu "Fairytale» ieguva konkursa vēsturē lielāko punktu skaitu - 387. Taču norvēģiem ar to ir par maz un šogad uz Portugālē notiekošo konkursu atkal brauks Aleksandrs. Vairāk »
 
13.marts, 14:56 Pašlaik hiphops kaut kā lēnām, klusām un nemanāmi atguvis savas līderpozīcijas, kuras bija izkarojis gadsimtu mijā, turklāt gan pasaules līmenī, gan pie mums. Vairāk »
 
12.marts, 17:30 Latvijā populārais dziedātājs Lauris Reiniks turpina priecēt savus fanus arī Lietuvā. Foto vietnē Instagram dziedātājs dalījies ar kādu sasniegumu mūzikas lauciņā Lietuvā. Vairāk »
 
12.marts, 15:29 Lai gan amerikāņu smagmetāla grupas “Machine Head” mājas lapā nekas par to neliecina, nav iemesla neticēt informācijai no neoficiāliem, bet drošiem avotiem – šī apvienība pošas uz Rīgu un uzstāsies koncertzālē “Palladium”! Vairāk »
 
12.marts, 13:42 Krievijā prezenēta dziesma "I Won't Break". Tieši ar šo dziesmu 28 gadus vecā dziedātāja Jūlija Samoilova centīsies iekarot Eirovīzijas dziesmu konkursa skatuvi. Vairāk »
 
12.marts, 7:12 90. gados deju mūzikas grupa 100. debija lokālā mērogā bija teju tikpat populāra, cik šobrīd ir Prāta vētra. Ar savu nupat izdoto albumu Lielisko mirkļu albumā… viens no tās dalībniekiem Agris Semēvics uzjundījis vēlmi atskatīties pagātnē, ielūkoties tagadnē un pasapņot par nākotni. Vairāk »
 
9.marts, 15:12 Britu "hard & heavy metal" leģendas "Whitesnake" ar harizmātisko vokālistu Deividu Kaverdeilu priekšgalā pastāv jau četrus gadu desmitus, tomēr joprojām ir pie labas veselības. Vairāk »
 
8.marts, 15:14 Šā brīža aktuālākā popzvaigzne un hitparāžu gāzēja Karla Kamila Kaveljo Estrabao ir 21 gadu jauna (starp citu, alkohola iegādei oficiāli atļauto vecumu viņa sasniedza burtiski nupat, 3. martā) kubiešu izcelsmes amerikāņu dziedātāja un dziesmu autore. Vairāk »
 
8.marts, 12:35 Latviešu reperu apvienība ''Singapūras Satīns'' laiduši klajā jauno videoklipu dziesmai ''Es nemāku krievu valodu''. Vairāk »
 
8.marts, 10:47 Apvienība "Transleiteris" sadarbībā ar Māri Grigali, publicē videoklipu jaunajai dziesmai "Mūžīgā liesma". Vairāk »
 
7.marts, 15:12 Aiz šī četrus burtu apvienības stāv amerikāņi Endrjū Vanvaingārdens un Bens Goldvasers, kuri kā muzikālie hameleoni darbojas plašā stilistiskajā frontē, sākot no indīroka un pat psihedēliskā roka līdz sintīpopam. Vairāk »
 
6.marts, 22:53 Šovakar Rīgā tika sadalītas "Lielās mūzikas balvas" par labāko sniegumu klasiskajā mūzikā, un kategorijā "Gada mūziķis" uzvarēja ērģelniece Iveta Apklana. Vairāk »
 
6.marts, 16:49 6. martā iznāk jaunais Intara Busuļa solo albums ar dziesmām krievu valodā, kurš pirmo reizi izskanēs solo koncertos 6. martā Maskavā un 8. martā Sankt-Pēterburgā. Albumā iekļautas vairākas atdzejotas dziesmas no latviešu valodas albuma, kā arī jaunas dziesmas. Vairāk »
 
6.marts, 15:12 Šo piektdien, 9. martā, Rīgas mūzikas namā "Daile"" tiks atrādīts Aijas Vītoliņas, kādreiz pazīstamas kā Amber, un grupas "Tango Sin Quinto" kopdarbs. Lai gan šī apvienība pastāv jau 14 gadus, "Klusums" ir tās debijas albums. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers