Mūzika

Šodien, 12:56 Šo piektdien, 28. aprīlī, klubā “Melnā piektdiena” ar sava pēdējā albuma “Atoma” atbalsta tūri Rīgā viesosies zviedru smagmūzikas grupa “Dark Tranquillity”. Reiz tā pie mums jau ir bijusi un toreiz atstāja visnotaļ labu iespaidu. Vairāk »
 
Vakar, 17:10 Ingus Baušķenieks pazīstams kā leģendārās mūzikas grupas «Dzeltenie pastnieki» vokālists un basģitārists. Plašākai auditorijai viņš kļuva populārs arī kā viens no Latvijas regeja pionieriem. Pavisam nesen, sastopot Ingu Baušķenieku kādā no pašmāju mūziķu ierakstu albuma prezentācijām, sākotnēji pat neatpazinām dižo skatuves mākslinieku, tik ļoti viņš vizuāli pārvērties. Mūziķa garajos matos iezadzies sirmums, bet zem rokas viņš veda jaunu dāmu, ar kuru mūziķi saista romantiskas jūtas. Vairāk »
 
Vakar, 15:00 Pirms daudziem gadiem, ja klajā nāca grupas “Labvēlīgais tips” albums, kalendārā varēja pat neskatīties – skaidrs, ka ir 1. aprīlis. Taču pamazām “labvēlīgajiem” zuda tradīcija izdot jaunus ripuļus Joku dienā, bet pēc tam zuda tradīcija izdot albumus vispār. Vairāk »
 
Vakar, 14:00 Vēl pirms Lielās talkas trakuma neatkarīgās rokmūzikas grupa „Židrūns” devās mežos un laukos, kur aizvadīja vairākas filmēšanas talkas Drustos, Piebalgā un citviet Vidzemē. Vairāk »
 
24.aprīlis, 20:40 Dānijas mūziķu apvienība "Between Music" ir izveidojuši īpašu koncertu sēriju, kas tiek spēlēts mūziķiem atrodoties zem ūdens, vēsta "The Local". Vairāk »
 
24.aprīlis, 19:20 Pagājušajā nedēļas nogalē notika vērienīgs koncerts, kas tika rīkots par godu Allas Duhovas deju teātra ''TODES'' 30. gadu dzimšanas dienai. Šajā koncertā uzstājās vairāki populāri Krievijas mūziķi. Tomēr ar īpaši atraktīvu šovu savus fanus pārsteidza arī latviešu dziedātājs Intars Busulis, vēsta portāls "1tv.ru". Vairāk »
 
24.aprīlis, 15:00 Šoreiz 1. aprīlis “labvēlīgajiem tipiem” bija gluži vai trieciendatums – klajā nāca ne tikai šīs formācijas albums “Kaste”, bet arī grupas dalībnieka Normunda Jakušonoka un “Tipa orķestra” pirmais (!) disks. Vairāk »
 
24.aprīlis, 14:00 Sociālajā medijā facebook populārā grupa "Prāta Vētra" ir ievietojusi video, kurā redzams, kā grupas mūziķi tērpušies tikai šortos un slēpošanas ekipējumā, laižas lejā no kalna Sočos. Vairāk »
 
24.aprīlis, 10:17 Jau pavisam drīz, 25. aprīlī, Rīgas klubā „Nabaklab” uzstāsies viena no šobrīd aktuālākajām “deathcore” apvienībām „Carnifex”. Vairāk »
 
23.aprīlis, 19:19 Jau maijā tiks noskaidrots šī gada "Eirovīzijas" dziesmu konkursa uzvarētājs, bet līdz tam bukmeikeri izsaka savas prognozes par to, kas šajā konkursā uzvarēs. Vairāk »
 
20.aprīlis, 21:34 Savu albumu prezentācijai mūziķi izvēlas visdažādākās vietas, taču, šķiet, Latvijas Nacionālās bibliotēkas pirmajā stāvā gan vēl neviens to nebija darījis. Taču Sniedze Prauliņa uzstājās tieši tur. Vairāk »
 
20.aprīlis, 19:13 Šo piektdien, 21. aprīlī, Rīgas Kongresu namā notiks dziedātājas Olgas Pīrāgs jubilejas koncerts. Tā programmā – džezs, estrādes dziesmas un romances, uz skatuves būs pati Olga, viņas draugi un ciemiņi. Vairāk »
 
20.aprīlis, 16:25 No 18. līdz 20.maijam Lielbritānijas pilsētā Braitonā norisināsies ikgadējā mūzikas konference un festivāls The Great Escape, kurā šogad vienīgā ne tikai no Latvijas, bet aŗī no visām Baltijas valstīm, sniegt divus koncertus uzaicināta mūziķe Elizabete Balčus. Jau šonedēļ Elizabete ir devusies koncerttūrē uz Lielbritāniju, Nīderlandi un Vāciju. Vairāk »
 
20.aprīlis, 14:56 Repera un mūzikas producenta Fakta, kurš laicīgajā dzīvē saucas Jānis Šmēdiņš, debijas albums tapis pāris gadu laikā. Ražīgi tapis - pavisam šajā ripulī iekļauta 21 (!) kompozīcija. Vairāk »
 
19.aprīlis, 15:00 Savdabīgās mūziķes Sniedzes Prauliņas vēl savdabīgākais albums “Inkrustācijas” ir veltīts kosmosa tēmai, ko paspilgtina diskam pievienotais buklets, kurā šoreiz ir nevis dziesmu vārdi vai fotogrāfijas, bet gan pašas mūziķes sarakstītais īsstāstu krājums “Kosmiskie priekšraksti”. Albumā iekļauts ducis kompozīciju, tostarp ansambļa “Manta” dziesmas “Nāve jūras malā” kaverversija. Vairāk »
 
19.aprīlis, 11:19 Šo sestdien, 22. aprīlī, mazliet raganīgā pavasara noskaņā, Rīgā, “Nabaklab” , pirmo reizi Latvijā viesosies austriešu “goatwave & dark ambient” apvienība “The Devil & The Universe”. Vairāk »
 
19.aprīlis, 10:38 17. novembrī Kauņas Žalgiris arēnā Lietuvā ar jaunu šovu uzstāsies viena no slavenākajām rokmūzikas apvienībām "Queen" un Ādams Lamberts (Adam Lambert). Jaunajā koncerrtūrē tiks izmantots iespaidīgs, jauns skatuves dizains un tas būs mūziķu vienīgais koncerts Baltijā. Kā Braiens Mejs (Brian May) stāsta presei: "Tas ir tuvākais, ko jebkad baudīsiet no "Queen", gluži kā vecajos - labajos laikos". "Queen" oriģinālā sastāva dalībniekiem uz skatuves pievienosies Ādams Lamberts. Vairāk »
 
18.aprīlis, 15:00 Akurāt pirms Lieldienām klausītājus ar savu jaunāko veikumu iepazīstināja ansamblis “Manta”. Šis ir viņu otrais albums – “deviņas dziesmas tumšās noskaņās, krāsainos aranžējumos.” Priekšstata gūšanai Edgara Šubrovska brigāde atgādina par iepriekš jau publicētajām dziesmām “Eva Eva” un/vai “Zīme” – pārējais albumā iekļautais skaņu materiāls esot līdzīgs. Vairāk »
 
18.aprīlis, 10:59 Grupa “Pienvedēja Piedzīvojumi” 5. maijā gaida iznākam savu pirmo vinila plati – kompānijas “Mikrofona ieraksti” paspārnē jaunajā vinilplašu sērijā “Labākie albumi” kā pirmais tiks atkārtoti izdots sabiliešu grupas debijas albums “Cilvēks ar trepēm”. Vairāk »
 
17.aprīlis, 13:44 Kā iepriekš ziņots, 7.aprīlī Maskavā, Krievijā, noslēdzās populārā dziesmu konkursa "Jaunais vilnis" atlase, un šogad tajā netiks pārstāvēta gandrīz neviena Eiropas valsts, tostarp arī ne Latvija. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers