Mūzika

19.oktobris, 21:51 Šīs nedēļas nogalē trīs dienas risināsies Rīgas A Cappella festivāls, kas šogad norisināsies jau piekto reizi. Vairāk »
 
19.oktobris, 20:28 Pagājušajā nedēļā Rīgas klubā One One ar nelielu koncertu savu jaunāko studijas albumu prezentēja grupa Satellites LV. Brāļi Jānis un Edgars Žildes ar domubiedriem kārtējo reizi liek priekšā darbu, kas liks diskutēt, vērtēt un izteikt viedokļus. Vairāk »
 
19.oktobris, 19:00 Latvijas 1. rokkafejnīca arī šajā sezonā piedāvās kvalitatīvu ārvalstu blūza mākslinieku koncertus. Pasākumu sērijā Sundays Blues Festival at Rock Cafe jau šo svētdien, 22. oktobrī, uzstāsies Vācijā dzīvojošā amerikāņu mutes harmoniku spēlētāja un dziedātāja Keta Belouna kopā ar turpat dzīvojošo itāliešu ģitāristu un dziedātāju Stefano Ronči, kā arī skotu alternatīvā blūza ģitārists un dziedātājs Deivs Arkari. Vairāk »
 
19.oktobris, 18:00 Mūziķis Miks Dukurs mikroblogošanas vietnē twitter informē, ka sagādājis nelielu pārsteigumu saviem klausītājiem. Vairāk »
 
19.oktobris, 15:00 Latvju metālbrigādes “Relicseed” līderis Edgars Rakovskis pazīstams kā viens no mērķtiecīgākajiem mūziķiem, kurš jau gadiem ar lielākiem vai mazākiem panākumiem pacietīgi un ar milzu gribasspēku laužas smagās mūzikas Olimpā – Amerikā, taču pat viņam ne viss izdodas. Vairāk »
 
19.oktobris, 11:10 Latvijas 1. Rokkafejnīcā trešdienas vakarā savu jaunāko videoklipu dziesmai “Hold On” prezentēja pašmāju rokgrupa „Laime Pilnīga”. Paši mūziķi to vērtē līdz šim apjomīgāko grupas realizēto video projektu. Vairāk »
 
19.oktobris, 7:12 Sestdien, 21. oktobrī, pulksten 18 uz Daugavpils teātra Lielās zāles skatuves atkal satiksies brālēni Jarāni – Jānis no Latvijas un Viktors no Sibīrijas. Tas būs koncerts – šovs, mazi dziesmu svētki ar kopā dziedāšanu. Vairāk »
 
18.oktobris, 19:10 Ar vērienīgu koncertšovu sestdien Vidzemes koncertzālē "Cēsis" tika atklāta Laura Reinika tūre "Es domāšu par tevi", ar kuru mūziķis pie saviem klausītājiem dodas pēc piecu gadu pārtraukuma. Lielākie hiti un iemīļotas dziesmas skanēja visa vakara garumā, publiku iekustinot jau no pirmajām taktīm un iesaistot dejās uz skatuves. Vairāk »
 
18.oktobris, 15:00 Klubā “One One” ar nelielu koncertu pagājušajā nedēļā tika svētīta pašmāju rokgrupas “Satellites LV” jaunākā albuma “Varavīksnes galā” klajā nākšana. Vairāk »
 
18.oktobris, 14:24 Islandiešu dziedātāja Bjorka sociālajā tīklā "Facebook" nākusi klajā ar apsūdzībām par seksuālu uzmākšanos, ko piedzīvojusi no "dāņu režisora" puses. Vairāk »
 
18.oktobris, 13:18 Sākot no šodienas, 18.oktobra, 10:00 konkursam “Supernova” pieteiktās dziesmas jau no pirmās atlases kārtas varēs vērtēt jebkurš mūzikas entuziasts. Konkursa dziesmas tikai ar to nosaukumiem ir publicētas projekta mājas lapā, klausītāji vērtējumu var izteikt, spiežot ikonu “Patīk” vai “Nepatīk”, pie katras dziesmas, vēsta konkurss. Vairāk »
 
17.oktobris, 21:09 Viens no pašmāju atpazīstamākajiem hiphopa mūziķiem - Reiks - kopā ar savu ilggadējo sadarbības partneri mūzikā, studijas producentu un hiphopa izpildītāju - Elfu - publicējuši videoklipu singlam "Zvaigznes", kas ir vēstnesis pavasarī gaidāmajam Reika debijas solo albumam "Ir visur". Vairāk »
 
17.oktobris, 21:00 Šī gada decembra sākumā latviešu dziedātāja Laima Vaikule, kura allaž izcēlusies ar samtaino balss tembru un iespaidīgo skatuves tēlu, aicina klausītājus uz savu jaunāko koncertprogrammu "Ar Tevi kopā...". Vairāk »
 
17.oktobris, 19:47 Pagājušajā svētdienā ar koncertu "Vidzemes koncertzālē Cēsis", tika atklāta Laura Reinika pēdējo gadu vērienīgākā koncertu sērija "Es domāšu par tevi". Vairāk »
 
17.oktobris, 19:37 Šodien, 17. oktobrī iznāk jaunās dziedātājas Múr otrais singls un tā vizualizācija no topošā debijas albuma. Vairāk »
 
17.oktobris, 15:00 Pēdējā laika pats aprunātākais latvju mūzikas albums – grupas “Sudden Lights” debijas ripulis. Tas tapis trīs gadu ilgumā, izkristalizējoties desmit dziesmās. “Tur esam mēs pirms trīs gadiem - vēl pavisam jauni zēni ar vēlmi spēlēt grupā -, un mēs šajā pavasarī, jau nedaudz nobrieduši ar savu skatījumu un gaumi mūzikā. Vairāk »
 
17.oktobris, 7:12 No svētdienas līdz pat 2. decembrim Maestro Raimonds Pauls kopā ar solistiem Kristīni Prauliņu, Dināru Rudāni un Mārtiņu Ruski koncertēs vairākās Latvijas pilsētās, piedāvājot jaunu koncertprogrammu Ielūdz Maestro Raimonds Pauls. Vairāk »
 
16.oktobris, 21:23 Pirms aptuveni gada Latvijā populārā mūzikas grupa "Prāta vētra" kopā ar mūziķiem no "Musiqq" radīja vienu no pēdējo gadu skanīgākajiem hitiem "Debesis iekrita tevī". "Pusnakts šovā septiņos" pie Jāņa Skuteļa mūziķi radījuši vēl vienu šīs dziesmas versiju. Vairāk »
 
16.oktobris, 13:40 15.oktobra vakarā "X Faktora" fināla sērijās startēja 12 pretendenti no visas Latvijas - tika aizstāvēts Bauskas, Rūjienas, Ventspils, Bērzkroga, Kandavas, Auces, Jelgavas, un, protams, arī Rīgas gods. Pretendenti izpildīja dziesmas, kas stāsta par viņiem pašiem, līdz ar to mēs varējām izbaudīt ļoti plašu priekšnesumu gammu. Tomēr šovs paliek šovs un to kādam arī nācās atstāt, un pirmajā reizē tas bija Aivo Oskis. Vairāk »
 
16.oktobris, 11:12 2018. gada vasarā Positivus festivāls notiks 20., 21. un 22. jūlijā, jau 12. reizi piepildot Salacgrīvas Zvejnieku parku ar neaizmirstamiem pasaules mēroga zvaigžņu, spilgtu jauno talantu, kā arī virkni aktuālāko Baltijas grupu koncertiem. Pirmās biļetes par īpaši izdevīgo Fanu cenu tirdzniecībā būs pieejamas tikai trīs dienas, sākot no trešdienas, 18. oktobra, līdz piektdienai, 20. oktobrim. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers