Mūzika

Šodien, 10:44 Šo sestdien, 19. augustā, naktsklubā “First Mir” Andrejostas ielā ar īpašu dīdžeja setu uzstāsies bijušais slavenās elektroniskās mūzikas grupas “The Prodigy” dalībnieks Līrojs Tornhils. Vairāk »
 
Vakar, 21:21 «Šovasar pie jūras ir sanācis pabūt tikai vienu dienu, viss pārējais laiks paiet, nopietni gatavojoties jaunajai sezonai,» saka komponists, vokālās grupas Framest mūziķis un vadītājs Jānis Ķirsis. Rītvakar pulksten 21 grupa pirmoreiz sniegs koncertu Kalnciema kvartālā. Ieeja bez maksas. Vairāk »
 
Vakar, 15:00 Amerikāņu melodiskā metālkora brigāde “Miss May I” vismaz savā dzimtenē kotējas ļoti augstu – pie mums gan viņa laikam ir zināma mazāk. Šī blice pastāv jau desmit gadus, savas pastāvēšanas laikā izdevusi sešus albumus, turklāt pats pirmais ripulis “Apologies Are For The Weak” (2008) nāca klajā tad, kad mūziķi vēl tikai mācījās vidusskolā. Vairāk »
 
Vakar, 11:00 Rīgas pilsētas svētku ietvaros 19. un 20. augustā kafejnīcas “Piens” apkaimē īpaši labiekārtotā teritorijā izskanēs “Piena svētki”. Šī gada tematika ir “Far From Space” jeb “Tālu no kosmosa”. Vairāk »
 
15.augusts, 21:30 Jaunais dziedošo talantu šovs X Faktors tiks atklāts 3.septembra vakarā plkst.20:20. Visiem tā būs pirmreizēja pieredze, un tāpēc noteikti spilgti atmiņā paliekoša. Šova vadītājs Markus Riva atbalstīs un iedrošinās potenciālos šova dalībniekus, savukārt vērtēs žūrija ar pieredzi: Aija Auškāpa, Reinis Sējāns un Intars Busulis. Šova uzvarētāja vārds tiks noskaidrots četrpadsmit nedēļu garā muzikālā maratonā, kas noslēgsies 3.decembrī. Vairāk »
 
14.augusts, 15:00 Amerikāņu popmūzikas grupa “Haim” pastāv desmit gadus, tā interesanta jau ar to vien, ka tajā muzicē trīs ebreju izcelsmes māsas – basģitāriste Este (dzimusi 1986. gadā ), vadošā vokāliste/ģitāriste Daniele (1989) un ģitāriste/taustiņniece Alana (1991) Haimas. Vairāk »
 
14.augusts, 14:30 Izdzīvojot vasaras saulainās dienas augustā, Ieva aicina atvadīties no liekā, nevajadzīgā, traucējošā un klusi, klusi doties uz nākamo – jauno sākumu. Vairāk »
 
14.augusts, 11:02 No 8.līdz 14.septembrim Krievijā, Sočos, norisināsies jauno izpildītāju konkurss "Jaunais vilnis". Kā liecina informācija sociālajā tīklā facebook, tad arī šoreiz konkursantus vērtēs žūrijas loceklis no Latvijas. Vairāk »
 
14.augusts, 10:02 Lai gan tieši Liepāja jau gadu desmitiem tiek uzskatīta par mūzikas, roka un labas izklaides galvaspilsētu, tomēr vēju pilsētā izklaides industrijas pārstāvjiem ar katru gadu kļūst arvien grūtāk noturēt savu biznesu virs ūdens. 2013. gada sākumā atvadu ballīti rīkoja leģendārā Rokkafejnīca, kuras telpas teju trīs gadus stāvēja tukšas, līdz 2015. gada nogalē Liepājas centrā tika atklāts restorāns- klubs "Vecais vikings". Diemžēl, šobrīd tapis zināms, ka arī šī atpūtas vieta spiesta sašaurināt savu darbību. Vairāk »
 
13.augusts, 19:55 Nra.lv sadarbībā ar mobilo televīziju, lietotni LMT Straume aicina šovakar, 13. augustā no plkst. 20.00 baudīt festivāla "Summertime – aicina Inese Galante" noslēguma koncerta "Gala Galante" tiešraidi no Dzintaru koncertzāles. Vairāk »
 
11.augusts, 17:43 Amerikāņu popmūziķe Keitija Perija intervijā žurnālam "W" atzinusi, ka viņai bijis nopietni jāpiestrādā pie savas sirds, dvēseles, prāta un ķermeņa, bet tagad jūtas seksuāli, garīgi un politiski atbrīvota. Vairāk »
 
11.augusts, 11:15 Noslēpumu plīvurs ir kritis, jo TV3 dziedošo talantu šova X Faktors žūrijas sastāvs ir pilnībā atklāts. Multi-instrumentālists un mūzikas producents Reinis Sējāns kopā ar grupas Prāta vētra ierakstu kompānijas un menedžmenta vadītāju Aiju Auškāpu un mūziķi, dziedātāju un trombonistu Intaru Busuli strādās pie tā, lai radītu jaunus talantus. Vairāk »
 
11.augusts, 3:30 Sociālajā vietnē Facebook parādījies video materiāls, kurā redzams, ka pat suns nespēj noturēties un dejo līdzi populārajai Luisa Fonsi dziesmai "Despacito". Vairāk »
 
10.augusts, 17:13 Ja par latvju mūzikas festivāliem, tad viens no mistiskākajiem ir Siguldā notiekošais Sunset Festival, kas būtībā absolūti neatbilst priekšstatam par festivālu. Taču piedāvājums ir labs. Vairāk »
 
10.augusts, 16:11 Šodien, 10. augustā, Vecrīgas bāru Shot Cafe un Cartel āra skatuvē koncertu sniegs serbu garāžroka/postpanka trio Repetitor. Vairāk »
 
10.augusts, 15:17 Latvju pankroka apvienība “V.I.P.P. Basbočka” (pirmie četri burti nozīmē “vokāli instrumentālais pankroka pulciņš”) pastāv jau no 2008. gada, tā dzimusi Lielvārdes kultūras nama paspārnē. Vairāk »
 
10.augusts, 10:29 "X Faktora" žūrijas prognožu spēlē ir kļuvis zināms vēl viens pārstāvis - tas būs neviens cits kā pieredzes bagātais mūziķis, dziedātājs un trombonists Intars Busulis! Kā iepriekš ziņots, žūrijā būs arī grupas Prāta vētra ierakstu kompānijas un menedžmenta vadītāja Aija Auškāpa, bet jau rīt tiks atklāts trešā pārstāvja vārds. Vairāk »
 
10.augusts, 7:12 Sestdien pulksten 18 nesen atjaunotajā Ikšķiles brīvdabas estrādē norisināsies pirmais Latvijas populārāko dziedošo aktieru salidojums. Koncerta muzikālais vadītājs ir komponists Valdis Zilveris, režisors – Valdis Lūriņš, bet vakara vadības groži uzticēti Latvijas Nacionālā teātra aktieriem Dita Lūriņai un Mārtiņam Eglienam. Vairāk »
 
9.augusts, 19:55 Nra.lv sadarbībā ar mobilo televīziju, lietotni LMT Straume aicina šovakar, 9. augustā no plkst. 20.00 baudīt festivāla “Summertime – aicina Inese Galante” atklāšanas koncerta, mīlas duetu vakara "Viva Amor!” tiešraidi no Dzintaru koncertzāles. Vairāk »
 
9.augusts, 15:00 Pašmāju garāžroka grupa “Nova Koma” izceļas ar apbrīnojamu čaklumu – tā pastāv tikai pāris gadus, bet izdots jau otrais dziesmu apkopojums. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers