Mūzika

Vakar, 18:00 Šīs nedēļas sākumā tirdzniecības centra Galleria Riga jumta terases augstumos norisinājās dziedātāja Normunda Rutuļa devītā albuma Vēl viens laimīgs rīts atvēršanas svētki. Vairāk »
 
Vakar, 11:53 Mūziķis Andris Kivičs ar grupu Z-Scars laidis klajā jaunu dziesmu ar nosaukumu "Maratons". Kāds no atbalstītājiem var iegūt īpašu dāvanu - mūziķa uzstāšanos privātā pasākumā. Vairāk »
 
24.maijs, 17:10 Jau ap Lieldienām klajā nāca hiphopa apvienības “Olas” debijas albums, kam sekoja koncertēšana pa dažādām latvju pilsētām, bet nu klāt pats lielākais pasākums – piektdien, 26. maijā, “Olas” uzstāsies koncertzālē “Palladium”. Vairāk »
 
23.maijs, 18:27 Katru gadu "Eirovīzijas" konkursā tiek izvēlēts ne tikai tās uzvarētājs, bet arī tiek noteikti vislabāk un vissliktāk ģērbtie dalībnieki. Šogad vissliktāk ģērbto dalībnieku topā ir iekļuvusi grupa "Triana Park" no Latvijas. Vairāk »
 
23.maijs, 17:15 Pirms septiņiem gadiem latviešu meitene Diāna Moon jeb īstajā vārdā Diāna Černe devās uz Vācijas galvaspilsētu Berlīni, lai strādātu un veidotu dziedātājas karjeru. Viņa visu sāka no nulles, arī vācu valodas apguvi. Pa šiem gadiem Diāna Moon ir izveidojusi galvu reibinošu dziedātājas karjeru, par kādu pašmāju mūziķi varētu tikai sapņot, viņas foto rotā vācu dzīvesstila žurnālu lappuses, viņu intervē Vācijas televīzijas un radio. Vairāk »
 
23.maijs, 10:11 "Jūtu, ka garīgi no tīņa jau esmu izaudzis līdz jaunietim, kurš jau sāk nojaust, kāpēc dzīvoju un kāds ir mērķis manai būšanai šajā pasaulē. Vēlos iedvesmot un iedrošināt cilvēkus nebaidīties dzīvot. Vairāk »
 
22.maijs, 15:00 Nez kāpēc šķita, ka slavenā norvēģu simfoniskā blekmetāla grupa “Dimmu Borgir” studijas albumus laiž klajā diezgan bieži, taču, paveroties tās oficiālajā diskogrāfijā, izrādījās, ka tie ir absolūti maldi – pēdējais šīs apvienības albums “Abrahadabra” ticis izdots pirms septiņiem gadiem. Šogad gan plānota jauna albuma izdošana, bet līdz tam šīs grupas daudzgalvainā fanu armija var priecāties par “Forces Of The Northern Night” - dubultnieku, kurā ierakstīti divi šovi kopā ar Norvēģijas Radio orķestri un kori festivālā “Wacken” un koncertā Oslo. Vairāk »
 
22.maijs, 13:25 Mobilā televīzija, lietotne LMT Straume piedāvā hokeja faniem noskatīties video ar grupas "Melo - M" īpašo veltījumu - lielā hokeja fināla dziesmu. Vairāk »
 
22.maijs, 8:33 «Mans dzīvesveids ir diezgan vienmuļš, nekas daudz nemainās. Ja gribu būt uz skatuves un dziedāt, katru dienu vismaz pusstundu ir jāiesilda balsi. Un tam pat nav nozīmes, ir vakarā koncerts vai nav,» saka tautā iemīļotais estrādes dziedātājs Žoržs Siksna. 13. jūnijā viņš svinēs savu 60. dzimšanas dienu, bet jau šonedēļ dosies apaļajai jubilejai veltītā koncertu tūrē uz dažādām Latvijas pilsētām. Vairāk »
 
21.maijs, 11:40 Pirms dažām dienām klajā nāca dziedātāja Laura Reinika jaunais videoklips dziesmai "Es domāšu par tevi". Kā jau visiem videoklipiem, arī šim video netrūkst dažādu interesantu aizkadra stāstu, vēsta raidījums "Bez Tabu". Vairāk »
 
20.maijs, 20:30 Šovasar Latvijas iedzīvotājiem piedāvāti daudz un dažādi pasākumi, kuros kvalitatīvi pavadīt siltās vasaras nedēļas nogales. Padomāts gan par jauniešiem, gan vidēja vecuma cilvēkiem. Plašs pasākumu klāsts piedāvāts visas vasaras garumā. Vairāk »
 
20.maijs, 8:18 Kijevā notikušajā starptautiskā «Еirovīzijas 2017» dziesmu konkursa finālā uzvaras laurus plūca pārstāvis no Portugāles Salvadors Sobrals ar lirisko mīlas balādi «Amar Pelos Dois» («Mīlestība diviem»). Vairāk »
 
19.maijs, 21:40 Mūziķis Arstarulsmirus sociālajā medijā facebook atraktīvā veidā ir paziņojis iepriecinošus jaunumus - viņš paziņojis par savu atgriešanos uz skatuves un jaunu albumu. Vairāk »
 
19.maijs, 19:40 Populārā mūzikas grupa "Rīgas Modes" mikroblogošanas vietnē twitter ir ievietojusi lūgumu pēc palīdzības. Vairāk »
 
19.maijs, 10:51 Amerikāņu rokgrupas "Soundgarden" solista Krisa Kornela nāve atzīta par pašnāvību, ceturtdien vēsta ASV mediji. Vairāk »
 
18.maijs, 21:45 Aptuveni pirms pusgada smagās mūzikas cienītājus sasniedza bēdīga vēsts – savu pastāvēšanu beidzis tradicionālais festivāls “Klang!”, kas jau četrus gadus risinājās Ķekavas pagasta Klaņģu kalnā. Taču zārks nemēdz stāvēt tukšs: šajā vietā atdzims leģendārais festivāls “Metalshow.lv Open Air”. Vairāk »
 
18.maijs, 20:04 Aizvien konkrētākas aprises ieņem festivāls Bigbank Latvijas pērles, kas šogad notiks jau ceturto gadu un norisināsies no 25. līdz 27. augustam Dzintaru koncertzālē. Šogad programmai izvēlēti Jānis Peters, Māra Zālīte un Guntars Račs - trīs dzejnieki/dziesmu vārdu autori, kuru dziesmas izpildīs labākie no labākajiem popmūzikas izpildītājiem. Vairāk »
 
18.maijs, 19:00 Lai gan klimatiski pavasaris tikai uzņem apgriezienus, Jānis Stībelis šo gadalaiku jau pabeidz. Ja precīzāk – pabeidz pavasara tūri. Vairāk »
 
18.maijs, 18:40 No nākamās nedēļas ierobežotā tirāžā mūzikas ierakstu veikalos CD formātā būs pieejams Iļģu jaunais dziesmu izlases albums. Vairāk »
 
18.maijs, 15:00 Labākā latvju džezfanka apvienība “Very Cool People” acīmredzot nav riskējusi gaidīt, vai par savu jaunāko garadarbu saņems Latvijas Mūzikas ierakstu Gada balvu “Zelta mikrofons” vai arī cita veida atzinību, tāpēc uzreiz nolēmusi ierakstīties latvju mūzikas vēsturē ar pašu garāko diska nosaukumu – tā pilnā versija ir “Heya Some Kind Of Fish! We Don’t Know The Name Of This Fish In English, But In Latvian It Is Vimbas”. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers