Mūzika

Šodien, 15:04 Lai gan Ievai Sutugovai (pēc pases – Miltiņai) ir tikai 25 gadi, šķiet, ka viņa uz skatuves ir jau veselu mūžību: piedalījusies dažādās muzikālajās izrādēs (spilgtākās lomas ir Staburadze rokoperā “Lāčplēsis”, Ieviņa izrādē “Skroderdienas Silmačos” un Gerda mūziklā “Sniega Karaliene”) un TV projektos (''Koru kari'', “Izklausies redzēts 3”), sadarbojusies ar tādiem komponistiem kā Jānis Lūsēns, Raimonds Pauls, Harijs Zariņš, Zigmars Liepiņš un Mārtiņš Brauns, manīta arī daudz un dažādos citos projektos. Vairāk »
 
Vakar, 16:08 Latviešu instrumentālās mūzikas albumu sērijas “Gadalaiki” jaunākais, pēc skaita trešais, izdevums “Pavasaris. Ģitāra”, kuru ieskaņojis Rihards Lībietis. Ģitārists savā versijā iespēlējis un aranžējis desmit kompozīcijas, tostarp Raimonda Paula “Mēs tikāmies martā” un “Mežābeli”, “Prāta vētras” hitu “Plaukstas lieluma pavasaris”, Emīla Dārziņa “Melanholisko valsi”, Ērika Ķiģeļa “Aprīļa pilienus”, grupas “Instrumenti” dziesmu “Zemeslodes”, Mārtiņa Freimaņa “Bet maijpuķītēm jāpaliek” un “Dzīve kā košums” un citus gabalus Vairāk »
 
Vakar, 14:21 Kā liecina vietnē youtube.com publicētais video, tad pēc sešu gadu pauzes ar jaunu dziesmas vizualizāciju atgriezies Grafomāns. Vairāk »
 
Vakar, 13:46 Sestdien, 25. martā, notika ansambļa "Čikāgas piecīši" dibinātāja Alberta Legzdiņa bēres. Tajās piedalījās tuvinieki, ansambļa biedri, kā arī Latvijas Republikas vēstnieks Amerikas Savienotās Valstīs (ASV) Andris Teikmanis. Vairāk »
 
Vakar, 11:14 Jau 6.aprīlī Rīgā gaidāms vienīgais amerikāņu elektroniskā roka un triphopa dueta Phantogram koncerts Baltijā. Koncerts "Palladium" zālē būs veltīts grupas jaunākā albuma "Three" atbalstam. Par "iesildītājiem" izvēlēta pašmāju grupa Bandmaster. Vairāk »
 
25.marts, 15:15 Komponists Kārlis Lācis sociālajā medijā facebook ir ievietojis vairākas fotogrāfijas un video, kas liecina, ka viņš no Intara Busuļa un Arņa Medņa dāvanā ir saņēmis īpašas klavieres. Vairāk »
 
25.marts, 12:04 Šā gada sākumā leģendārais roka dziedātājs un par pēdējo līvu dēvētais Ainars Virga bija tik ļoti sasirdzis, ka nevarēja klātienē apmeklēt Ventspilī notiekošo «Muzikālās bankas 2016» balvu pasniegšanas ceremoniju, kā arī dienu iepriekš notiekošo grupas «Līvi un Buks» koncertu koncertbārā «Laternu stundā». Nu mūziķis atgriezies apritē un apgalvo, ka zāles un operācija viņam neesot vajadzīgas, jo viņš esot vesels. Vairāk »
 
24.marts, 20:00 Maestro Raimonds Pauls Latvijas Radio 1.studijā strādā pie jaunas koncertprogrammas kopā ar dziedātāju Dināru Rudāni, facebook ziņo Latvijas Radio. Vairāk »
 
24.marts, 17:40 Brīvdienu ceļvedis Vairāk »
 
23.marts, 22:06 Nākamajā pirmdienā, 27. martā, Rīgas klubā Nabaklab uzstāsies amerikāņu sludge metal apvienība Crowbar. Vairāk »
 
23.marts, 18:41 Jau trīs gadus Rīgā tiek organizēts Eirovīzijas dziesmu konkursa ieskaņas pasākums jeb Eurovision PreParty Riga. Šoreiz tiešām ir iemesls to īpaši pieminēt, jo tajā paredzēta arī ukrainietes Ruslanas ierašanās. Vairāk »
 
23.marts, 18:04 Šonedēļ grupa Astro’n’out ar savu nelielo koncerttūrīti beidzot piestās arī Rīgā – 24. martā būs koncerts Palladium. Vairāk »
 
23.marts, 14:25 Atzīmējot astronomiskā pavasara ierašanos, spilgtā pašmāju indīpopa grupa "Franco Franco" publisko remiksu duo Eirovīzijas nacionālās atlases "Supernova 2017" dziesmai "Up". Vairāk »
 
22.marts, 21:40 Kādam zēnam grupas "Green day" koncertā Itālijā uzspīdējusi liela veiksme. Grupas solists Billijs Džo Ārmstrongs uzaicināja zēnu uz skatuves un atļāva viņam spēlēt ģitāru. Vairāk »
 
21.marts, 20:41 Britu popmūzikas dīva Adele savā koncertā Austrālijas pilsētā Melburnā pārsteigusi koncerta apmeklētājus, kad no skatuves aizrādīja kādam apsardzes dienesta darbiniekam, lai viņš neliek cilvēkiem sēdēt. Video ar šo uzrunu publicēts arī sociālajos medijos. Vairāk »
 
21.marts, 15:00 Šo piektdien, 24. martā, ar grupu "Židrūns", "The Factor" un "Oghre" piedalīšanos klubā "Nabaklab" notiks "Alternative.lv mūzikas balvu" pasniegšanas ceremonija. Vairāk »
 
20.marts, 20:40 Kora "Balsis" diriģents Ints Teterovskis sociālajā medijā Instagram ir ievietojis vairākas fotogrāfijas, kurās redzams, ka viņš ar kora dalībniekiem "Balsu" 30 gadu jubileju svin ejot pārgājienā un lecot āliņģī. Vairāk »
 
18.marts, 19:09 Krievijas dziedātājs Filips Kirkorovs nolēmis aiziet no šovbiznesa, lasāms portālā russianshowbiz.info Vairāk »
 
18.marts, 15:54 Grupa “LABVĒLĪGAIS TIPS” izsludinājusi rudens koncertšovus “Sudrabkāzas”, kas šogad tiek rīkota par godu grupas ceturtdaļgadsimta jubilejai, lasāms viņu draugiem.lv profilā. Vairāk »
 
17.marts, 11:40 Aptuveni mēnesi pēc "Duets Sandra" solistes bērēm, viņas vīrs klausītājus atkal aicina uz koncertiem. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers