Mūzika

Vakar, 20:02 Šīs nedēļas nogalē Varņu ciematā Lietuvā risināsies tradicionālais smagās mūzikas un seno tradīciju festivāls Kilkim Žaibu, kurā piedalīsies arī mūsu Skyforger. Viņu uzstāšanās – ceturtdien ap pulksten 22.30. Vairāk »
 
Vakar, 19:30 Rassell, Sabīne Berezina un Edvards Grieze nāk klajā ar savu vasaras singlu un video "Kaila". Vairāk »
 
27.jūnijs, 13:53 Neopsihodēliskā avangardpopa mūziķe Elizabete Balčus nākusi klajā ar jaunāko videoklipu dziesmai “Purple & Gold” no pērn izdotā albuma “Conarium”. Vairāk »
 
27.jūnijs, 6:30 Lubānietis Miķelis Gruzītis daudziem Latvijā joprojām saistās ar skanīgām dziesmām Aiviekstes ozoli, Pārdomu vējš, Mosties, celies un strādā. Kopumā viņa pūrā ir teju 25 oriģināldziesmas. Šobrīd gan dziedāt neiznāk tik daudz kā senāk, taču vienu otru reizi uzstājoties mazākai publikai, jo lielu zāli nu pieskandēt esot grūtāk. Vairāk »
 
26.jūnijs, 15:00 Pēc diezgan ilga darba un pūliņiem beidzot nācis klajā grupas “Dzelzs vilks” bundzinieka Mārča Judža izveidotā projekta “Ryga” debijas albums ar kopumā 13 kompozīcijām (viena ir izskaņas instrumentālais darbs jeb outro), vairākas no režisora Dž. Dž. Džilindžera izrādes “Bannija Monro nāve“, Dailes teātrī - uzvedumā piedalās arī pati grupa. Ekstravaganta komanda, par kuras sastāvu gan nekad nevari būt drošs – skaidrs ir tikai tas, ka basģitāru te spēlē Mārča ilggadējais cīņubiedrs vēl kopš “vilku” laikiem Armands Butkevičs, bet pats Mārcis atbild gan par vokālu, gan bungām, gan programmēšanu, gan daudz ko citu. Vairāk »
 
25.jūnijs, 16:29 Pirms mēneša pamatīgu ažiotāžu gan medijos, gan sociālajos tīklos sacēla grupas «Triānas parks» neiekļūšana Eirovīzijas finālā. Pašmāju spilgtākā dziedātāja Agnese Rakovska un viņas kompānija uz skatuves izlika visu enerģiju, bet balsotāji lēma citādāk, un grupa pusfinālā ieguva pēdējo vietu. Pēc šā notikuma Agnese Rakovska izvairās apmeklēt saviesīgus pasākumus, tādēļ »Vakara Ziņas« sazinājās ar dziedātāju, lai uzzinātu, kā viņai klājas. Vairāk »
 
23.jūnijs, 17:40 Sociālajā tīklā facebook ievietots video, kurā redzams, kā kungs pie klavierēm izpilda skaistu mūziku. Vairāk »
 
23.jūnijs, 13:00 23. jūnija vakarā, plkst. 18:00, Baltijas koncertturnejas ietvaros, Rīgas sv. Jāņa baznīcā uz koncertu aicinās Prusilas mūzikas skolas stīgu orķestris no ASV, diriģenta Entonija Arnona vadībā. Koncertā, dzirdēsim Dvoržāka, Džoplina, Kazala, Skota, Štrausa, Tičeli, kā arī Antonio Vivaldi skaņdarbus un to aranžijas stīgu orķestrim. Pateicoties labdaru atbalstam, ieeja koncertā būs bez maksas, ar ielūgumiem, kurus iespējams saņemt visās "Biļešu paradīzes" tirdzniecības vietās. Vairāk »
 
23.jūnijs, 11:00 Jau tradicionāli Rīgā Līgo svētkus svin gan 11.novembra krastmalā, gan Dzegužkalnā. Šogad pasākumā "Līgosim krastmalā!" apmeklētāji varēs lustēties vairākās svinību vietās: "Rīgas laukumā", "Danču placī", "Dziesmu paviljonā", "Ziņģu sētā", "Amatu un ritu pagalmā", "Rotaļu skvērā", kā arī "Godu un mielastu ielā", kas būs ierīkotas starp Akmens un Vanšu tiltiem. Savukārt Dzegužkalnā viss notiks, balstoties tradicionālajās Jāņu nakts tradīcijās ar vainagu pīšanu, Jāņuguns iedegšanas rituālu, līgošanu, dziesmām, dančiem un rotaļām kopā ar Jāņa māti un Jāņa tēvu. Līgo svētku pasākumos ieeja ir bez maksas. Vairāk »
 
22.jūnijs, 16:33 Nra.lv sadarbībā ar mobilo televīziju, lietotni LMT Straume piedāvā Līgo vakaram un Jāņu svinībām veltītu video padomu sēriju, kas ikvienam līgotājam palīdzēs paša spēkiem radīt īstu vasaras saulgriežu noskaņu. Vairāk »
 
22.jūnijs, 6:30 Dažādi vasaras saulgriežu pasākumi norisinājušies jau kopš nedēļas sākuma, kad vienā vietā sagaidīta saules ausma un gada garākā diena, citviet svinēta gara īsākā nakts, bet tieši Līgo vakarā kolektīva līgošana tiek rīkota teju vai katrā apdzīvotā vietā Latvijā. Iet pulkā ar citiem, ielīgot un līgot savējo vidū, lielākā barā vai absolūtā vientulībā, protams, ir katra paša izvēles ziņā. Vairāk »
 
21.jūnijs, 15:51 Dziedātājs Jānis Stībelis pagājušajā nedēļā pabeidza darbu pie savas nesen tapušās dziesmas "Karogs" videoklipa, un nu to nodod skatītāju vērtējumam. "Klipā redzama Latvijas brīnišķīgā daba, un, manuprāt, tas varētu iedvesmot cilvēkus pirms Līgosvētku svinēšanas. Lai pacilājošs un jauks arī jums ir šis vasaras laiks, un priecīgus visiem Līgosvētkus!" saka dziedātājs. Vairāk »
 
21.jūnijs, 11:10 Šī komanda tiek pieteikta kā ekoloģiskās mūzikas grupa – tas jau vien izklausās gana interesanti. Plašāks viņu izpildītā stila raksturojums skan tā: “folk/hipster/svingeru roka orķestris”. Vairāk »
 
20.jūnijs, 15:00 Kādu mūziku izvēlēties uz Līgo svētkiem? Lūk, viens no variantiem. Šogad maija vidū postfolkloras grupa „Iļģi” kopā ar vairāk nekā tūkstoti dejotāju “Arēnā Rīga” priecēja skatītājus uzvedumā „Spēlēju. Dancoju. Dejoju”. Ar šo koncertu apvienība atzīmēja savu 35. dzimšanas dienu, bet svinības turpinot sarūpēts arī jauns albums. Jaunajā diskā iekļautas tieši tās dziesmas, kas horeogrāfa Jāņa Purviņa vadībā tika izdejotas arēnā, kā arī jauni skaņdarbi. Vairāk »
 
20.jūnijs, 11:37 Jau šo trešdien Lucavsalā notiks viens no vasaras gaidītākajiem mūzikas notikumiem - Glastonberijas un Roskildes hedlaineru, amerikāņu rokgrupas, "Foo Fighters" uzstāšanās. Priekšnesums Daugavas krastā būs kulta grupas vienīgais koncerts Baltijā. Pasākuma īpašie viesi būs populārā britu grupa "Biffy Clyro" un atzītais ASV/Lielbritānijas duets "The Kills". Vairāk »
 
19.jūnijs, 13:30 Ar rekordlielu konkursantu skaitu noslēdzies dziedātājas Lauras Railas un viņas mammas Indras Railas tradicionāli rīkotais vokālistu un popgrupu konkurss “Popfestjūrmala VII”. Vairāk »
 
19.jūnijs, 10:41 Godinot dziedātāju Žoržu Siksnu viņa 60. dzimšanas dienā, kompānija “Mikrofona ieraksti” sērijā “Leģendas” laidusi klajā dziedātāja labāko dziesmu apkopojumu. Vairāk »
 
16.jūnijs, 6:48 Maestro Raimonds Pauls ir arvien jaunu izpildītāju meklējumos, un turpina rakstīt jaunas dziesmas. Tikko kā pabeigts darbs pie dziesmu albuma "Kad tu ej pie bitēm", kurā būs iekļautas 16 dziesmas ar dzejnieku Jāņa Petera un Leona Brieža vārdiem. Vairāk »
 
15.jūnijs, 19:41 Savulaik Deivs Grols bija zināms tikai kā viens no leģendārās grupas Nirvana dalībniekiem, turklāt – bundzinieks. Šobrīd viņš ir pasaulē slavens vokālists un ģitārists, miljoniem albumu pārdotās grupas Foo Fighters līderis. 21. jūnijā viņš būs šeit, Lucavsalā. Vairāk »
 
15.jūnijs, 18:38 Aptuveni pirms pusgada smagās mūzikas cienītājus sasniedza bēdīga vēsts – savu pastāvēšanu beidzis tradicionālais festivāls Klang!, kas jau četrus gadus risinājās Ķekavas pagasta Klaņģu kalnā. Taču zārks nemēdz stāvēt tukšs: šajā vietā atdzims leģendārais Metalshow.lv Open Air. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers