Mūzika

Šodien, 11:35 Svinēt svētkus ģimenes lokā Latvijā, iepirkt labas grāmatas un uzstāties Rīgas Ziemassvētku koncertos Ķīpsalā – tāds ir dziedātāja un komponista Gunāra Kalniņa plāns 2017. gada nogalei. Bet ko gan mākslinieks “cels galdā” Latvijas publikai? Vairāk »
 
Šodien, 10:00 Piektdien, 15.decembrī, pulksten 18 Sv.Trīsvienības baznīcas torņa skatu laukumā skanēs Ziemassvētku koncerts, kurā uzstāsies mūziķi Goran Gora un Kārlis Kazāks ar koncertprogrammu “Divi vienā”. Vairāk »
 
Vakar, 20:15 Viens no populārākajiem pašmāju duetiem "Bermudu divstūris" piedāvā jaunu dziesmu. Vairāk »
 
Vakar, 20:00 «Ziemassvētkos mēs būsim kopā četras paaudzes, un vienam no mums – mazmeitiņai Paulai, kurai ir divarpus gadiņi –šie svētki ir ļoti svarīgi. Jo viņa jau skaita pantiņus un gaida rūķīšus un Ziemassvētku vecīti,» smaidot saka komponists Valts Pūce. Vairāk »
 
Vakar, 18:00 Šo svētdien, 17. decembrī, ar jauna albuma prezentāciju Rīgā atgriežas pazīstamais Šveices folkmetāla koklektīvs Eluveitie. Vairāk »
 
Vakar, 17:00 Noskaidrojušies visi Latvijas Televīzijas autoru un izpildītāju konkursa Supernova 2018 dalībnieku vārdi. Šā konkursa ceturtajā sezonā piedalīsies 21 dalībnieks, konkursam būs trīs pusfināli un viens fināls. Vairāk »
 
Vakar, 15:09 Leģendārā īru roka kvarteta “U2” studijas albumi droši vien pēc inerces vēl gadiem veikalos tiks pirkti kaudzēm, bet pēc tam apspriesti recenzijās un viedokļu sadursmēs internetā, ja pat nemaz nebūt tā vērti. Pagaidām gan par “U2” albumiem to vēl nevarētu teikt, lai gan šīs grupas darbības sākotnējā posma mūzikas produktu pielūdzēji jau sen saka, ka šis “U2” nav īstais “U2”. Vairāk »
 
Vakar, 11:15 Aktrises Zane Dombrovska un Dita Lūriņa piedāvā jaunu Aigara Voitišķa dziesmu “Snieg”, dziesmu autors sacerējis, iedvesmojoties no Ojāra Vācieša dzejoļa ar tādu pašu nosaukumu. Šī dziesma ir arī pirmā vēstnese studijas albumam, kas tiek ieraktīts Ginta Solas ierakstu studijā un albumu plānots izdot nākamā gada Ziemassvētkos. Tajā būs dzirdamas nebijušas versijas vairākām tautā iemīļotām un jau labi zināmām Aigara Voitišķa dziesmām, kā arī pavisam jaunas dziesmas, kas radītas īpaši šim notikumam. Vairāk »
 
13.decembris, 19:03 «Mēs esam ļoti priecīgas, ka mums ir izdevies iemūžināt tās emocijas, kas ir dzīvajā koncertā,» saka vokālās grupas Latvian Voices dalībniece Laura Jēkabsone, 3 pavāru restorānā Tam labam būs augt prezentējot grupas jaunāko veikumu – albumu Mazie, skumjie ziemas svētki. Vairāk »
 
13.decembris, 15:09 Britu dziedātājs Sems Smits kļuva pazīstams pirms kādiem pieciem gadiem, kad piedalījās dueta “Disclosure’s” dziesmas “Latch” ierakstā, bet pēc tam arī “Naughty Boy” hita “La La La” ierakstā – tas britu topā ierindojās pirmajā vietā. Vairāk »
 
13.decembris, 9:42 Grupa „Franco Franco” šodien, 13. decembrī, nāk klajā ar jaunu singlu un videoklipu „Vadugunis”, kas ir pirmais grupas skaņdarbs latviešu valodā. „Vadugunis” tapusi sadarbībā ar reperi Ipstenu Kūnu, kurš ir dziesmas vārdu autors, kā arī producentu Arstarulsmirus. Vairāk »
 
12.decembris, 23:41 Šodien, 15. decembrī spilgtākā pašmāju rokgrupa "Laime Pilnīga" laidusi klajā otro singlu “Why” no gaidāmā albuma “Synergy and Waterlilies”. Vairāk »
 
12.decembris, 17:00 Jau šo ceturtdien, 14. decembrī, Ģertrūdes ielas teātrī latviešu melnmetāla apvienība “Eschatos” atzīmēs sava jaunā EP jeb mazās platītes “MÆRE” izdošanu. Bonusā - grupas “Das Sonntags Legion” kā īpašie viesi un tēlnieces Gundegas Evelones skulptūru miniizstāde. Vairāk »
 
12.decembris, 15:05 Spriganā popdziedātāja Pinka (īstajā vārdā Alisija Betia Mūra) kādu laiku savus fanus ar jauniem studijas darbiem nebija iepriecinājusi – pēdējais viņas albums “The Truth About Love” tika izdots pirms pieciem gadiem. Starp citu, šis ripulis līdz šim bija pārliecinoši labākais Pinkas karjerā – tas ieņēma pirmo vietu štatos, otro pozīciju Apvienotajā Karalistē utt., un visā pasaulē tika pārdots vairāk kā 7 miljonu kopiju apjomā. Iepriekšējā teikumā vārdi “līdz šim” nav iepīti nejauši, jo “Beautiful Trauma” būs vēl labāki panākumi – šis ripulis bija Nr.1 praktiski visos prestižākajos topus (tikai specifiskajos Francijas un Vācijas tirgos tas bija otrais), kas nozīmē, ka arī pārdošanas dati būs teicami. Jāpiebilst, ka dziesmas “Revenge” ierakstā piedalījies arī reperis Eminems. Vairāk »
 
12.decembris, 14:36 Vokālā grupa FRAMEST kopā ar Raimondu Paulu Ziemassvētku gaidīšanas laikā nodod klausītājiem nebēdnīgu dziesmu “Lāstekas kad krīt" Vairāk »
 
12.decembris, 11:31 Sagaidot trešo adventi, Rīgā turpinās Ziemassvētku ieskaņas pasākumi. Iedzīvotāji tiek gaidīti koncertos galvaspilsētas kultūras centros un dievnamos, kā arī aicināti iepazīt vairāk nekā 40 dažādu Egļu stāstus vides objektu festivālā "Ziemassvētku egļu ceļš 2017". Vairāk »
 
11.decembris, 21:30 Jaunā dziesma ”Ziemassvētku zvaigzne” pirmo reizi publikai izskanēs jau šo sestdien, 16. decembrī Rīgā, Jaunajā Sv. Ģertrūdes baznīcā koncertā “Ir klusa nakts” izcilo solistu Ingus Pētersona, Dināras Rudānes un divu talantīgu bērnu Elizabetes Lukaševičas un Kristiana Jasinska sniegumā. Vairāk »
 
11.decembris, 18:37 Amerikāniete no Detroitas Britānija Viljamsa ir tik ļoti līdzīga dziedātajai Bejonse, ka mākslinieces fani neliek Britānijai mieru. Par to raksta "The Mirror". Vairāk »
 
11.decembris, 16:44 Dziedātāja Madonna Instagram publicējusi fotogrāfijas, kurās redzama tērpusies Londonā populārā apģērbu zīmola "FYODOR GOLAN" tērpos. Kā izrādās, šos tērpus tostarp darina puisis no Latvijas. Vairāk »
 
11.decembris, 16:06 «Šeit, Latvijā, dziedātājs var realizēt visas savas radošās idejas – taisīt mazākus vai lielākus projektus, un kādu tas noteikti interesēs. Londonā, kur divus gadus studēju, nevienu tavs mazais koncertiņš neinteresē,» saka dziedātāja, Londonas Karaliskās Mūzikas akadēmijas absolvente Annija Putniņa. Šovakar pulksten 19 Spīķeru koncertzālē viņa aicina uz savu pirmo solokoncertu Ziemassvētki Brodvejā. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers