Kino: TIEŠRAIDE: Diskusija par kino un patriotismu "Neatkarības brokastis" 1 komentāri
 
Kino

TIEŠRAIDE: Diskusija par kino un patriotismu "Neatkarības brokastis"

 
Publicitātes foto

Nra.lv sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju aicina šodien, 9. novembrī no plkst. 11.00 tiešraidē sekot līdzi kino veidotāju un ekspertu diskusijai par latviešu kinofilmu lomu patriotisma vairošanā "Neatkarības brokastis".

Tuvojoties valsts svētkiem un Latvijas simtgadei, LMT kā ilggadējs latviešu kinomākslas atbalstītājs uz diskusiju aicina filmu "Nameja gredzens" un "Dvēseļu putenis" veidotājus, kino kritiķus un citus ar Latvijas kino saistītus ekspertus.

Diskusiju vadīs žurnālists Sandijs Semjonovs, meklējot atbildes uz jautājumiem par kino lomu patriotisma veicināšanā. Kā to izmanto citas valstis? Un ko informācijas hibrīdkara laikā piedāvā Latvijas kino režisori?

Tiešraide no "Neatkarības brokastīm" skatāma arī LMT Viedtelevīzijā, lietotnē LMT Straume un internetā. Tiešraides skatītāji aicināti iesaistīties Twitter diskusijā, lietojot tēmturi #LMTstraume.

Komentāri [1]
#
kapec 9.novembris 2017 18:12 atbildēt
Vispār jau dziesma "Ar ko iesākas dzimtene" neskan filmā "17 pavasara mirkļi" , bet gan stipri agrākā pad.filmā par spiegiem "Vairogs un zobens". Žēl, ka pat Dita Rietuma to neatcerējās. Bet principā jau tas nav būtiski. Visam diskusijā teiktajam var piekrist. Pat diez vai to var nosaukt par diskusiju, jo visi visam piekrita, atšķirīgu viedokļu nebija.
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers