Izklaide: VAKARA ZIŅAS: Vikmanes bijušais maina visu dzīvi un pārceļas uz Gruziju 10 komentāri
 
Izklaide

VAKARA ZIŅAS: Vikmanes bijušais maina visu dzīvi un pārceļas uz Gruziju

 
Ingrīda Punka

Beidzamā mēneša laikā uzņēmēja un sabiedrisko attiecību konsultanta, arī daudzbērnu ģimenes tēva Klāva Radziņa veiktie ieraksti sociālās saziņas vietnes «Facebook» profilā liecina par kādu nopietnu pagrieziena punktu un piedzīvoto dzīves klupienu, kā rezultātā vienmēr darbīgais Klāvs ir  nonācis Gruzijā. Taču ģimene – sieva Viktorija, bērni Elza un Kārlis, kā arī audžumeitas Elvita un Elīna – palikusi Latvijā. 

Īpaši smags periods

«Tā nu ir sanācis, ka manas dzīves klupiena rezultātā esmu nonācis Gruzijā. Un klūpam mēs ne jau tamdēļ, ka ceļi slikti, bet tamdēļ, ka neuzmanīgi ejam vai skrienam kaut kur bezjēgā. Es nebiju izņēmums. Un Gruzija ir skaista un garšīga zeme, uz kuru mani atveda jau bērnībā. Zeme, kura par savu neatkarību vēl 2008. gadā lēja asinis. Tagad esmu tur un kādu laiku būšu.

Es vienmēr esmu teicis, un dzīve to ir apliecinājusi, ka mans lielākais miljons, mana lielākā bagātība un stiprākais balsts pēc maniem bērniem esat jūs - mani draugi un mani tuvie! Pēdējie mēneši man ir bijuši īpaši smagi, kā dēļ īpašu paldies par dažāda veida atbalstu gribu pateikt jums, kuri bija un ir ar mani šī kūleņa laikā,» - tik vaļsirdīgi atklātā vēstījumā ar saviem draugiem un paziņām marta izskaņā dalījās Klāvs Radziņš.

Lai noskaidrotu, kas noticis ar uzņēmēju, par kādu dzīves klupienu viņš runā un kāpēc bija jāpamet Latvija, »Vakara Ziņas« sazinājās ar Klāvu. «Viens no būtiskākajiem iemesliem manam 2016. gada lēmumam aiziet no Latvijas Televīzijas komunikācijas nodaļas vadītāja amata, jo visu laiku veltīju darbam un ļoti maz laika atlika bērniem, kuri vēl ir maziņi un kuriem šajā vecumā tētis bija ļoti nepieciešams. Tobrīd dēlam Kārlim bija četri gadi, bet meitai Elzai - trīs gadi. Tagad, kad aptuveni pusotru gadu esmu pavadījis teju dienu dienā ar saviem mazuļiem, esmu nolēmis ļauties jauniem profesionāliem izaicinājumiem, un šoreiz ārpus Latvijas,» stāsta Klāvs.

Privāts arhīvs

Pilnu rakstu lasiet žurnālā "Vakara ziņas", www.vz.lv

Komentāri [10]
#
notinās.. 17.aprīlis 2018 0:12 atbildēt
Tagad, kad aptuveni pusotru gadu esmu pavadījis teju dienu dienā ar saviem mazuļiem, esmu nolēmis ļauties jauniem profesionāliem izaicinājumiem, un šoreiz ārpus Latvijas,» stāsta Klāvs.
 
#
p 16.aprīlis 2018 10:46 atbildēt
Kaut vai uz Pampāļiem.
 
#
Augustiņš 16.aprīlis 2018 9:27 atbildēt
Kas ir Vikmane un kāpēc man sniedz informāciju par viņas bijušā vīra garīgo un materiālo stāvokli.
Vai vienīgais viņa sasniegums dzīvē ir bijis laulība ar šo Vikmani? Vai tiešām portālam nav nekā ko rakstīt?
 
#
evro » Augustiņš 16.aprīlis 2018 9:49 atbildēt
lai Santa Sergejeva tiktu pie Vikmana glutemus maximus !
 
#
S.K. » Augustiņš 16.aprīlis 2018 11:42 atbildēt
Lai gan zinu,kas ir Lelde Vikmane,arī man nav saprotams,kādēļ viņa te pieminēta.Reizēm žurnālisti tiešām raksta ,ko nevajag.
 
#
laikam badā 16.aprīlis 2018 8:52 atbildēt
nu gan Fikmanei gaime
 
#
cc 16.aprīlis 2018 4:35 atbildēt
Man ir aizdomas,ka vinam nav labs raksturs.
 
Skatīt visus 10 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers