Izklaide: VAKARA ZIŅAS: Rešetina laulība ir glābta! 11 komentāri
 
Izklaide

VAKARA ZIŅAS: Rešetina laulība ir glābta!

 
Ingrīda Punka

Dailes teātra aktieris un režisors Intars Rešetins (37) pēc tam, kad izskanēja runas, ka viņš bija uz brīdi pametis savu skaisto sieviņu, fitnesa treneri Zandu Zariņu-Rešetinu (38), nu atrādījis sabiedrībai, ka ģimenē viss ir vislabākajā kārtībā. Rešetins ar sievu aizvadītajā nedēļā apmeklēja komēdijas «Kriminālās ekselences fonds» pirmizrādi.

Par Intara Rešetina un viņa sievas Zandas Zariņas-Rešetinas laulības krīzi un aktiera sānsoli baumas izskanēja pērnā gada rudenī. Acīgākie TV skatītāji bija pamanījuši, ka Intaram Rešetinam, kurš vadīja raidījumu ciklu «Sapnis par Ameriku», pat no rokas bija pazudis laulības gredzens.

Pilnu rakstu lasiet žurnālā "Vakara ziņas", www.vz.lv

Komentāri [11]
#
rtv 12.februāris 2018 11:43 atbildēt
Nu jā, Rujienas tv zvaigzne..
 
#
Nika 9.februāris 2018 18:38 atbildēt
Arī es reiz atjaunoju pārtrauktas attiecības. Netikāmies mēnešus, viss bija reāli beidzies, bet vīrietis uzzināja, ka saņēmu lielu mantojumu atgriezās. Tad arī bija iespēja to cilvēku iepazīt no tumšākās puses, kad pie manas naudas netika, uzzināju par sevi neiespējamas lietas. Mūsu kopdzīves laikā man bija sastrutojis zobs, kuru nācās izraut.... kam negadās, tādēļ jau zobārsti ir..... , kad otro reizi izšķīrāmies varēju netā lasīt kāda es maita, kādi man sapuvuši zobi, cik es stulba un cik nepiemērota viņam... esot tikai divas labas lietas, gultā laba un virtuvē laba.... , kā jau tas daždien gadās, nākamā princesīte šo izdirrsināja par pilnu rubli!
 
#
Adel2 9.februāris 2018 11:36 atbildēt
Var glabt laulibu..bet vai milestiibu..kas reiz bija zudusi..tikai atstajot vilsanos un sapes...domaju ka nav japatur ne mireji ne gaajeji..kam jaiet tas lai iet..vai var paturet to kas reiz aizgaajis..varbut tikai uz neilgu laiku..
 
#
Mirga 9.februāris 2018 11:32 atbildēt
Milestiba ir zelta stiiga.ja to parausi vairs nesasieesi..bet ja sasiesi mezgls tapat paliks..miilestiba reizem iklup ka pelni neatstajot neko..dazreiz tikai cienu..bet katram jaizvelas.vai pietiek tikai ar to
 
#
??? » Mirga 10.februāris 2018 0:06 atbildēt
Mīlestība - zelta stīja,
pārrausi vairs nesasiesi!
Bet ja arī sasiet spēsi
Mezglu izdzēst nevarēsi!!!
 
#
goro 9.februāris 2018 9:58 atbildēt
Dormeo piedraudēja ar soda sankcijām,ja viņš nefilmēsies ar sievu,bet ar bijušo.Viņem līgumos izfunktierēts katrs sīkums.
 
Skatīt visus 11 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers