Izklaide: VAKARA ZIŅAS: Raimonds Pauls jubileju svinēs bez intrigām 10 komentāri
 
Izklaide

VAKARA ZIŅAS: Raimonds Pauls jubileju svinēs bez intrigām

 
F64

Leģendārais un tautā mīlētais komponists Raimonds Pauls 12. janvārī svinēs 82. dzimšanas dienu. Savā jubilejā Maestro nevis sēdēs dīki mājās pie svētku galda un uzņems ciemiņus, bet ar dziedātāju Dināru Rudāni un Latvijas Radio bigbendu iepriecinās klausītājus ar koncertu Dzintaru koncertzālē.

«Nekādas jubilejas nebūs. Es vienkārši nospēlēšu Dzintaros, kas ir kārtējais plāna koncerts un nekas vairāk. Tā ka tur nekādu intrigu nebūs, neviens nešķirsies, neviens neprecēsies un neviens nav miris. Visu mūžu, cik vien atceros, man savās dzimšanas dienās iznāk kaut kur spēlēt. Es uz to visu skatos savādāk, jo tā ir mana profesija, jūtos labāk koncertā nekā kaut kur sēžot un gaidot, kad man dāvinās tortes,» atklāj komponists.

»Vakara Ziņas« sveic Maestro dzimšanas dienā!

Komentāri [10]
#
janis 13.janvāris 2018 7:57 atbildēt
normāls muziķis , nezinu nevienu muziķi, kurš nebūtu normāls. Bēthovens? - tas kļuva kurls. Pievienojos sveicējiem, ja reiz Paula muzika latviešiem tik nozīmīga. Arī cita darbošanās tipiska latvieša.
 
#
!!! 12.janvāris 2018 23:31 atbildēt
Sveiks,lai dzīvo! Vienīgais un labākais komponists Latvijā!!! Lai veselība, dzīvesprieks un brīnišķīgais humors,lai dzirkstī! Vēl kādu skaistu kora dziesmu uzrakstīt! Lai veicas MAESTRO!
 
#
gaga » !!! 12.janvāris 2018 23:37 atbildēt
Nojūgusies galīgi, ka jākliedz 2x savs sakāmais? Kādi murgi - VIENĪGAIS KOMPONISTS?!? Un kāpēc labākais? Vienkārši nevienu citu nezini?
 
#
!!! 12.janvāris 2018 23:31 atbildēt
Sveiks,lai dzīvo! Vienīgais un labākais komponists Latvijā!!! Lai veselība, dzīvesprieks un brīnišķīgais humors,lai dzirkstī! Vēl kādu skaistu kora dziesmu uzrakstīt! Lai veicas MAESTRO!
 
#
dzīvesprieks 12.janvāris 2018 19:43 atbildēt
LIdz 90 gadus nav jāskaita bet jāskatās spogulī. PEc 90 nav jāskatās spogulī. Sāc skaitīt gadus un atceries tikai labo. Man ir 94 un es tā daru. Lita
 
#
Kālis 12.janvāris 2018 19:23 atbildēt
Pauls ir vienīgais cilvēks kurš ir īsts Latvijas patriots!
 
#
gaga » Kālis 12.janvāris 2018 22:59 atbildēt
Kā reize, Pauls nu gan nav patriots. Internacionāla ģimene, Krievijā lielāki panākumi kā Latvijā, meldiņi arī slāviski "umpā, umpā" u.t.t
 
#
Vai zini » gaga 13.janvāris 2018 0:00 atbildēt
"gaga" tu esi kaka !!!! Galva tev ir ?,bet iekšā tukšums un umpā,umpā vien !!!
 
Skatīt visus 10 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers