Izklaide: VAKARA ZIŅAS: Mūziķi sašutuši par "Muzikālās bankas" lauzto tradīciju 34 komentāri
 
Izklaide

VAKARA ZIŅAS: Mūziķi sašutuši par "Muzikālās bankas" lauzto tradīciju

 
Logo

Latvijas Radio 2 roka un popdziesmu aptaujas «Muzikālā banka 2017» apbalvošanas ceremonija šogad būs pavisam citādāka nekā iepriekšējos gados, kad mūziķus savās mājās laipni uzņēma Ventspils.

Dziedātāji un viņu pavadošais sastāvs varēja neuztraukties par ceļa izdevumiem, naktsmājām un citām lieliskām ekstrām, ar kurām tika nodrošināti «Muzikālās bankas» norises laikā. Šogad balvu pasniegšanas ceremonija notiks slēgtā lokā Latvijas Radio 2 studijā. Par šādu notikumu pavērsienu mūziķi nav priecīgi, jo ne jau tikai balvu saņemšana bija primārais un atrādīšanās visas Latvijas priekšā, bet šī bija viena no retajām kopā sanākšanas reizēm, kad skatuves kolēģi, kas diendienā nesatiekas, varēja runāties un ballēties līdz pat rītam.

Pilnu rakstu lasiet žurnālā "Vakara ziņas", www.vz.lv

Komentāri [34]
#
replika 7.janvāris 2018 21:50 atbildēt
Kuri tad ir tie mūziķi, kāpēc neviens nav minēts? Patiesībā sašutis ir tikai Lembergs, ka pēdējā laikā nekas vairs nenotiek pēc viņa prāta, bet kā teica klasiķis- zaglim ir jāsēž cietumā, un tā arī būs.
 
#
Pareizi dara, 7.janvāris 2018 21:35 atbildēt
oligarhi ir jāignorē,nekādās saistībās neielaisties.Roku arī nav jāspiež! Jo viņi ir ienaidnieki.
 
#
Muļķis 7.janvāris 2018 21:11 atbildēt
Lembergu gribat iesēdināt un apddirst, palieciet gribot!!!!! Lembergs pareizi dara, nav ko nrevienu lutināt, ja nemāk novērtēt viņa devīgumu.....
 
#
Baiba 7.janvāris 2018 18:16 atbildēt
Godīgi sakot AIVARS UZMETA.
 
#
re 7.janvāris 2018 15:42 atbildēt
mūziķi sašutuši ,ka nedabūs pa velti ēst, dzert un viesnīcās izspaidīties! Sevišķi tie,kas ne ar ko neizcēlās un vietas neieguva
 
#
do-re-i » re 7.janvāris 2018 22:31 atbildēt
Perfekti teikts!
 
Skatīt visus 34 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers