Izklaide: VAKARA ZIŅAS: Latvijas skaistais fitnesa pāris šogad apceļo septiņas valstis 12 komentāri
 
Izklaide

VAKARA ZIŅAS: Latvijas skaistais fitnesa pāris šogad apceļo septiņas valstis

 
Ingrīda Punka

Par Latvijas skaistāko fitnesa pāri dēvētie Juta un Gints Valdmaņi 2017. gadā krietni papildinājuši apceļoto pasaules valstu sarakstu. Laulātā pāra lielākais un kopīgais vaļasprieks ir ne tikai perfekti un sportiski ķermeņi, bet arī ceļojumi.

«Mēs tiešām šajā gadā esam puspasauli apceļojuši. Jāsāk ar visu pēc kārtas, lai uzskaitītu, kur esam bijuši. Es personiski mazliet vairāk paceļoju nekā vīrs. Bet par visu pēc kārtas. 2017. gadu mēs ar vīru sagaidījām Bali. Fantastiski skaista vieta un garšīgs ēdiens, sirsnīga atmosfēra, vietējie iedzīvotāji tik atvērti. Viesošanās Bali ir viennozīmīgi mans šā gada vismīļākais ceļojums. Nākamais brauciens jau bija uz Taizemi, kur devos kopā ar saviem vecākiem. Šis ceļojums bija dāvana no manis vecākiem 30. kāzu jubilejā. Lai arī sākotnēji bija doma, ka brauks tikai vecāki, tomēr nolēmām ar brāli pievienoties. Ar vecākiem pavadītais laiks bija ļoti jauks.

Tālāk jau mēs ar vīru devāmies uz Meksiku. Ceļojumam asumiņu piešķīra fakts, ka tūristus sargā policija ar automātiem. Lai arī ir bīstami, bet tajā pašā laikā interesanti. Tas noteikti bija ceļojums ar odziņu.

Lielākoties ceļojam divatā ar vīru, jo tā ir daudz ērtāk un vieglāk. Mēs ļoti labi viens otru jūtam, un arī intereses abiem ir kopīgas. Ir tāda sajūta, ka abi ar vīru vislabāk saprotamies tieši ceļojumos. Ja ikdienā, kad visa diena pavadīta, strādājot ar cilvēkiem, vakarā pārnākam mājās iztukšoti un nemaz nepietiek laika, ko pavadīt divatā, tad ceļojumos ļoti satuvināmies. Esmu piefiksējusi, ka ceļojumos mēs it nemaz nestrīdamies. Ļoti viegli uztveram lietas un draudzīgi sadzīvojam.

Piemēram, Amerikā esam bijuši četras reizes. Vīram ļoti patīk Lasvegasa un abiem Kalifornija. Mani vairāk iepriecina daba, nevis lielās pilsētas, bet Lasvegasai un Losandželosai ir īpašs šarms.

Savā kāzu jubilejā mēs arī allaž kaut kur dodamies. Šogad 20. jūlijā četru gadu kāzu jubileju atzīmējām Horvātijā."

Pilnu rakstu lasiet žurnālā "Vakara ziņas", www.vz.lv

Komentāri [12]
#
kalifornija vismaz ir skaista 18.decembris 2017 19:11 atbildēt
nē, bez jokiem, tas vīrels var tiešāk paskaidrot kas šim patīk tanī cūkukūtī lasvegasā?
 
#
plusque » kalifornija vismaz ir skaista 18.decembris 2017 19:12 atbildēt
karstums, spiegi, pidarasai, narkomāni, - vienīgais var lēti iepirkties
 
#
Antons no mazpisaniem 18.decembris 2017 18:59 atbildēt
un kuru tas varētu interesēe kur kaut kāda Juta ar Gintu dosies??? vai tas vispār ir publicēšanas vērts??? saprastu ,ka kādu varoņdarbu būtu veikuši..ar ko varētu lepoties...tikai truli cilveciņi lep[ojas ar ceļojumiem un naudas maka biezumu!!1
 
#
Neglītenis 18.decembris 2017 13:39 atbildēt
Ir jau forši iesmiet par tiem skaudīgajiem prātiņiem, taču par narcisismu jau nu gan trāpīts precīzi desmitniekā
 
#
Skolnieciņš Vislatvijas Skaudības Dievība 17.decembris 2017 17:59 atbildēt
Sveicināti!
Es palasīju par Jūsu ģimeni portāla nra.lv. No kurienes Jums ir nauda? Vai Jums ir bagāti vecāki, kas dzīvo ar ienākumu, kas vismaz divas reizes pārsniedz nabadzības riska sliegsni? Kāpēc Jūsu ģimene ir tik narcistiska? Kāpēc Jūs zīmējaties ar naudu? Kāpēc Jūs radāt sociālo šķiru spriedzi, kas var pāraugt konfliktā? Mani tracina cilvēki, kas plātās un lielās ar naudu. Iesaku Jums apdomāt Jūsu rīcību. Kādu piemēru Jūs rādat nākamai paaudzei? Sociālā noslāņošanās Latvijā man jau ir apnikusi, tāpēc es saku tieši acīs to, ko es domāju!!! Cieņā, Jūsu Latvijas Skaudības Dievība Skolnieciņš #trūcīgāstatuss #nadadzība #buržuji #bezdarbs #trūkums #mazturīgie #izšķērdība
 
#
bomze » Skolnieciņš Vislatvijas Skaudības Dievība 17.decembris 2017 18:05 atbildēt
nu soreiz es piekrītu skolniecin.. nu tas ir par traku, es jums saku.. tā platities ka man no žurkam jāpartiek.
 
#
Skolnieciņš Vislatvijas Skaudības Dievība 17.decembris 2017 17:42 atbildēt
Jutai un Gintai Valdmaņiem no kurienes ir nauda un brīvais laiks? Viņi savu anālo nevainību ir pārdevuši? Cieņā, Skolnieciņš
 
#
neziņā maskačkas bomze » Skolnieciņš Vislatvijas Skaudības Dievība 17.decembris 2017 17:52 atbildēt
u,i skolnieciņ, kas tā anālā nevainiba???man bija nevainība starp kājām.piedodiet.vāverītē...kauns pat runāt....bet es to nepārdevu,es to par velti dāvāju savam mīlotajam bomzim...vai tad tagad to pārdod par lielu naudu un celojumus pērk??
 
Skatīt visus 12 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers