Izklaide: IESKATIES: Gulbenes-Alūksnes bānītis piedāvā īpašus Ziemassvētku braucienus 4 komentāri
 
Izklaide

IESKATIES: Gulbenes-Alūksnes bānītis piedāvā īpašus Ziemassvētku braucienus

 
"Gulbene Tourism"

Tuvojoties Ziemassvētkiem, SIA "Gulbenes - Alūksnes bānītis" piedāvā skolēnu grupām un pieaugušo kolektīviem izbaudīt jautru pirmssvētku noskaņu, dodoties Ziemassvētku braucienā ar šaursliežu bānīti, savā facebook kontā informē "Gulbene Tourism "

"Pēc nepilnas stundas brauciena mazā vilcieniņa siltajos un izrotātajos vagonos brauciena dalībnieki nokļūs kuplu egļu iekautajā meža ielokā pie Papardes stacijas, kur visus sagaidīs Bānīša rūķi ar cienastiem un jautrām izdarībām. Viņi ir parūpējušies par izzinošām un Ziemassvētku laikam atbilstošām aktivitātēm radošajās darbnīcās, kur tiks lietas sveces, gatavotas laimes monētas un brīvdabas apstākļos visi mācīsies izcept piparkūkas. Pašu ceptās piparkūkas ar siltu tēju un rūķu gatavotās pusdienas pēc lustēšanās svaigā gaisā garšos lieliski.

"Gulbene Tourism"

Bānītis aicina pievienoties Ziemassvētku piedzīvojumam kopā ar Bānīša rūķiem un rezervēt savu Ziemassvētku braucienu jebkurā darba dienā vai sestdienā, arī svētku priekšvakarā - 23.decembrī, kad Papardes mežā pie lielās rūķu egles būs plašāka svētku programma un viesosies arī pats Ziemassvētku vecītis ar savu lielo dāvanu maisu. Šoreiz svētku programmas sauklis būs “Lauz ledu - radi gaismu!”. Sniega karaliene apbūrusi Bānīša Papardes zemes ļaudis - tie, ledus aukstuma ieskauti, vairs nezina, kas ir laime, kas smaids, kas patiess prieks… Tādēļ tikai tie, kas ieradīsies no malu malām un izlauzīsies cauri Sniega karalienes izliktajiem slazdiem, izglābs Papardes saimi un ne tikai atkausēs Sniega karalienes sirdi un tiksies ar Ziemassvētku vecīti, bet arī atsauks gaismu gan sirdī, gan dabas ritumā! Brīnišķīgi pavadīts laiks garantēts! Pievienojies - izkusties - kopā jautrāk lustēties!


Izbraukšana ar mazo vilcieniņu no Gulbenes dzelzceļa stacijas - katru dienu un arī 23.decembrī pulksten 13.00, atgriešanās Gulbenē no brauciena - pulksten 16.45.

Sīkāka informācija, rezervēšana un Ziemassvētku dāvanu pasūtīšana - pa tālruni 20228884 vai e-pastu: info@banitis.lv," raksa "Gulbene Tourism"

Komentāri [4]
#
Arturs 30.decembris 2017 17:59 atbildēt
Skaista ziemas nakts!:)
 
#
70 mm sliedes ir tikai muļjāža 17.decembris 2017 21:29 atbildēt
es gan nebraukšu, jo tas bānītis ir būtisks posms Kremļa apgādes ķēdē !
 
#
Adel 17.decembris 2017 20:12 atbildēt
Adeliite gan sapno par vizinaasanos ar savu draugu viseliiti zirga pajuga kamanaas..pa baltu meza celu..tikai tu un es..t
 
#
Viselcaks » Adel 17.decembris 2017 20:38 atbildēt
Tavi sapni piepildisies driz..es tevi sameklesu
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers