Izklaide: VAKARA ZIŅAS. Aija Auškāpa par šova pārdzīvojumiem un asarām 7 komentāri
 
Izklaide

VAKARA ZIŅAS. Aija Auškāpa par šova pārdzīvojumiem un asarām

 
F64

Grupas «Prāta vētra» menedžmenta vadītāja Aija Auškāpa no jauna iemirdzējusies pie pašmāju šovbiznesa debesīm, pateicoties TV3 šovam «X faktors», kurā viņa darbojas žūrijas komandā.

Bez fiziskām aktivitātēm nemaz nevar izturēt

«Turos šovā pie labākajiem un rauju divās maiņās. Protams, ka slodze ir lielāka, bet tas ir forši, jo es ļoti daudz ko jaunu uzzinu. Iepazīstu daudzus jaunus cilvēkus, satieku sen nesatiktos. Mēģinu tā saplānot laiku, lai pietiek visiem gan «­Prāta vētras» birojā, gan pastrādāt ar saviem konkursantiem, gan būt ar bērniem. Manas meitas (dzimušas laulībā ar režisoru un uzņēmēju Dāvi Auškāpu - red. piez.) ir bijušas šova aizkulisēs un seko līdzi tam, kas notiek. Tā kā pārraide beidzas diezgan vēlu, meitas parasti nedabū noskatīties šovu līdz galam, jo jāiet gulēt un nākamajā rītā jāceļas uz skolu. Ar visu noslogotību paspēju arī aiziet uz sporta zāli, jo tādu slodzi bez fiziskām aktivitātēm nemaz nevar izturēt. To es iesaku darīt katram, kuram liekas, ka viņam nav spēka. Arī grupa «Prāta vētra» nav atstāta novārtā, jo man ir ļoti spēcīga komanda, ar kuru kopā esam rūpīgi sadalījuši darbus. Esam izplānojuši, kas ir jāpaveic, un, kad ķeramies klāt katrs pie savas lietas, tad tiekam veiksmīgi ar visu galā,» stāsta Aija Auškāpa.

TV3 publicitātes foto

Pilnu rakstu lasiet žurnālā "Vakara ziņas", www.vz.lv

Komentāri [7]
#
Njā, 12.novembris 2017 10:54 atbildēt
neizprotami -kādas bija tās kvalitātes ieliekot A.A. xfaktora žūrijā.Ja PV viņa ko menedžē,tas tas vēl nav rādītājs par izpratni mūzikā,jo menedžerim vairāk ir organizātoriskie pienākumi un tas ļoti labi parādās viņas textos un moderātora izpildījumā.
 
#
futbolists 12.novembris 2017 10:08 atbildēt
mazprāta puišeļus nokāsa pa pliko.Tātad par saprāta trūkumu nesūdzas
 
#
no malas 12.novembris 2017 9:24 atbildēt
Interesanta. simpātiska dāma, varbūt vajadzētu pamainīt frizūru. Žūrijā viņai ir iedalīta pabargas soģes loma, abi vīrieši var jautroties. Uzskatām, ka savu lomu izpilda godam.
 
#
ir tā nelaime pavirši pazīt 12.novembris 2017 9:17 atbildēt
Ārkārtīgi nepatīkama, vulgāra, augstprātīga persona, kas iedomājas, ka visu drīkst un ka viņai ir tiesības uz visu. Bērni tieši tādi paši sīki smerdeļi.
 
#
Aija 12.novembris 2017 0:02 atbildēt
Manuprāt, viņa ir diezgan augstprātīga un pastulba bāba ar "putniem" galvā..
 
#
DZINTARS VILDE » Aija 12.novembris 2017 4:57 atbildēt
Piekrītu.
 
#
Arī » Aija 12.novembris 2017 8:57 atbildēt
PIEKRĪTU,īpaši apstājoties pie ,,pastulba''.
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers